Dar vieno naujo pastato Vilkaviškyje languose nuo lapkričio penktos dienos įsižiebs šviesos. Reklama skelbs, jog čia įsikūręs Vilkaviškio šeimos medicinos centras. Jis kvies užsukti tiek ligonius, tiek sveikus žmones, Vilkaviškio miesto bei rajono gyventojus, besirūpinančius savo sveikata.
Visi rajono gyventojai yra pasirinkę jiems patinkantį šeimos gydytoją ar prirašę savo vaikus prie vaikų ligų gydytojo. Mes tikimės, jog pacientai, daugelį metų bendravę su savo šeimos ar vaikų gydytojais, norės tai daryti ir toliau. Juk geriau yra lankytis pas gydytojus, kurie pacientą pažįsta nuo jo gimimo arba gydo nuo susirgimo pradžios. Taip juk galima geriausiai patarti, kaip išsaugoti sveikatą, kuo ilgiau būti darbingam, nugalėti užklupusią ligą. Mūsų centre jus pasitiks žinomi medikai – gydytojai, bendruomenės slaugytojos. Visi pasirengę jums padėti.
Jei anksčiau patiko bendrauti su šeimos gydytojomis V.Radionova ir A.Lazdauskiene, pediatrėmis A.Bakšiene, N.Vyšniauskaite, A.Maksimiuk ir J.Norkeliūniene arba norėtumėte šias specialistes pasirinkti naujai, nuo lapkričio penktos dienos kviečiame atvykti į šeimos centrą, esantį Vilkaviškyje, Maironio g. Nr. 5. Vaikus iki 18 metų prirašo tėvai arba globėjai.
Mūsų įstaigoje bus teikiamos visos paslaugos, kurias gauna pacientai Pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC). Pirminio lygio gydymo įstaigose daromi tyrimai – kraujo, šlapimo, gliukozės, cholesterolio – bus atliekami nemokamai. Taip pat nereikės mokėti už tyrimus, kurie atliekami vykdant Vyriausybės finansuojamas krūties, vyrų priešinės liaukos vėžio prevencijos programas bei glikozilinto hemoglobino nustatymo paslaugą. Centre bus rašomos elektrokardiogramos, leidžiami medikamentai į raumenis ir į veną, statomos lašinės infuzijos, išduodami nedarbingumo pažymėjimai, ligoniai bus siunčiami į darbingumo lygio nustatymo komisiją (NDNT) bei sanatorijas.
Viską, kas jus domina apie naują medicinos centrą, jūs galite sužinoti kasdien, pirmadieniais – penktadieniais, nuo 7 iki 19 val., paskambinę telefonu 60 440.
Pasinaudodama proga, noriu paneigti paskutiniu metu pasklidusią žinią, kad iš Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojai išeina dėl šioje įstaigoje atlikto audito išvadų. Mūsų sprendimas išeiti dirbti į Vilkaviškio šeimos medicinos centrą buvo priimtas dar iki pateikiant išvadas ir su auditu neturi nieko bendra.
Vilija RADIONOVA
Vilkaviškio šeimos medicinos centro
direktorė




Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.