Tapkime draugais!

Įvykiai

Paskelbė:

Paskelbta:


Eglė KVIESULAITIENĖ

Sužalojo paauglį

Trečiadienį Pilviškiuose sužalotas dviračiu važiavęs paauglys.

Antanave gyvenantis keturiolikmetis A.R. apie 19.30 val. dviračiu važinėjosi Pilviškių gatvėmis. S.Nėries ir Gėlių gatvių sankryžoje paauglys nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „VW Golf“. 24-erių pilviškiečio vairuota mašina kliudė dviratį.

Avarijos metu apgadintos abi transporto priemonės, sužalotas dviratininkas.

Septintą klasę lankančiam A.R. medikai nustatė galvos traumą ir paguldė gydyti į Chirurgijos ir traumatologijos-ortopedijos skyrių.

Nepraleido
mašinos


Ketvirtadienį Serdokų kaime įvykusioje avarijoje nukentėjo ją sukėlęs vairuotojas.

Apie 9 val. lygiareikšmėje sankryžoje Serdokuose „Opel Astra“ vairuotojas S.G. nepastebėjo iš dešinės atvažiavusio „Mercedes Benz-180“. 59-erių Pūstapėdžių gyventojo vairuotas automobilis nedavė kelio ir mašinos susidūrė.

Avarijoje nukentėjo „Opel Astra“ vairuotojas S.G. Jis patyrė stuburo traumą. S.G. gydomas Vilkaviškio ligoninės Chirurgijos ir traumatologijos-ortopedijos skyriuje.

Dėl įvykusios avarijos nemažai nemalonumų turės ir „Mercedes Benz“ vairuotojas aštuoniolikmetis V.Ž.

Prieš porą mėnesių pilnametystės sulaukęs vaikinas automobilį vairavo neturėdamas tam teisės. Be to, jo „Mercedes Benz“ buvo be valstybinių numerių.

Daužo langus

Naktį į ketvirtadienį apvogta „Senbuvių“ parduotuvė Kybartuose.

Apie 2 val. pastebėta, kad išdaužtas Kybartuose, J.Basanavičiaus gatvėje, esančios „Senbuvių“ parduotuvės lango stiklo paketas. Iš parduotuvės pavogta bulvių traškučių, cigarečių, vaikiškų ledinukų. Žalą savininkai dar skaičiuoja.

Pagal pavogtus daiktus pareigūnai spėja, jog „Senbuviuose“ darbavosi paaugliai.

Pastaruoju metu tai nebe pirmas atvejis, kai nukenčia miesto centre esanti parduotuvė.

Prieš porą savaičių, vėlų gegužės 8 d. vakarą, kelios minutės iki vidurnakčio, taip pat buvo išdaužtas „Senbuvių“ parduotuvės stiklas. Tuomet savininkai patyrė 300–400 litų nuostolį.

Tą pačią naktį, po kelių minučių, išmuštas kitos toje pačioje gatvėje esančios parduotuvės stiklas.

Chuliganai ne tik išdaužė „Srovės“ parduotuvės langą, bet ir pavogė cigarečių.

300–400 litų nuostolis „Senbuvių“ savininkams padarytas ir kovo 22 d., kai chuliganai išmušė parduotuvės stiklą, bet į vidų nepateko.

Ar Kybartuose siaučia viena „langų daužytojų“ gauja, ar kelios, pareigūnai aiškinasi.

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content