Parduoda OPEL MERIVA (2004 m., 1,7 l, dyzelis, priedo – Opel lieti ratlankiai). Tel. 8 614 58 380.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Vilkaviškio „Spartan Fight Team“ klubo A grupės sportininkas Lukas Burneika laimėjo abi kovas.

Iš dvejų varžybų sportininkai parvyko su medaliais

Vilkaviškio „Spartan Fight Team“ klubo sportininkai tą pačią dieną dalyvavo dvejose Lietuvoje vykusiose varžybose ir iš abiejų grįžo su pergalėmis.

Varėnoje spalio 7 d. vyko tarptautinis kikbokso turnyras. Jame kovojo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos klubų. Varžybas organizavo Varėnos sporto centras su Lietuvos kikbokso federacija bei LTPROTEAM klubu. Iš viso kovojo virš 140 sportininkų iš 21 klubo.

Kovos vyko pagal KL ir K1 taisykles. Kai kuriose svorio kategorijose varžėsi 8–10 dalyvių.

Vilkaviškio „Spartan Fight Team“ A grupės sportininkas Lukas Burneika kovojo dvi kovas, abi laimėjo ir užėmė pirmą vietą. „Didžiuojamės Luko patobulėjimu ir spartietišku charakteriu!“ – sakė vaikino treneris Edgaras Jankauskas.

Justas Ašutaitis pirmoje kovoje jau pirmame raunde nokautavo priešininką iš Lenkijos, tačiau antroje kovoje gavo traumą. Saugodamas sportininko sveikatą treneris kovą sustabdė, todėl Justas liko antras.

Pirmą kartą varžybose dalyvavęs Edvardas Povilaitis tik taškais nusileido labai stipriam ir patyrusiam lenkui, kuris vėliau laimėjo dar tris kovas. Tačiau, anot trenerio, kartais geriau pralaimėti prieš patyrusį varžovą ir taip įgauti patirties, nei greitai laimėti prieš silpną.

Antras šiame turnyre liko Rokas Žilinskas, nors jo kova buvo labai techniška ir įnirtinga. Už tai organizatoriai kovotojams įteikė ne tik medalius, bet ir taures.

Džiaugdamasis pirmųjų šį sezoną varžybų rezultatais treneris E. Jankauskas apgailestavo, kad turnyre negalėjo kovoti sesės Aušrinė ir Augustė Juozelytės: Aušrinė neturėjo varžovių, o Augustės varžovė neatvyko.

Tą pačią dieną „Spartan fight team“ džiudžitsu sportininkai vyko į Šiaulius, pasaulio graplingo čempionatą. Susirinko virš 400 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos Baltarusijos, Lenkijos, JAV, Turkijos bei Tadžikistano.

Komandos trenerį Rolandą Janavičių pradžiugino puikūs rezultatai: iškovoti keturi sidabro ir keturi bronzos medaliai.

Danielius Raukinaitis, Kajus Maršinskas, Lukas Glinskas ir Andrius Balčiauskas pelnė antrąsias vietas, o Luknė Jočytė, Kevinas Žukauskas, Modestas Žaldaris ir Ivanas Baltaduonis užėmė trečiąją vietą.

„Esu dėkingas visiems, kas mus palaiko ir tiki mūsų darbu“, – sakė treneris.