Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
Susisiekite su žurnalistais
|
Eglė KVIESULAITIENĖ
Tel. +370 685 67037, el. p. egle.k@santaka.info
Aš laikraštyje rašau teisėtvarkos ir medicinos temomis, tad kartą per mėnesį skaitytojus pasiekia mano rengti puslapiai „Teisėtvarka“ ir „Sveikata“. Tačiau į puslapius tikrai netelpa viskas, ką norėčiau parašyti, nes temos - labai plačios, o rajone kasdien įvyksta kas nors įdomaus, dažnai - ir skaudaus, nepataisomo. Tad informacija apie nelaimes, eismo įvykius, nusikaltimus rikiuojasi kiekviename numeryje - „Įvykių“ skyrelyje.
Nesutinku su nuomone, kad apie skaudžias nelaimes žurnalistai rašo siekdami sensacijos. Kad ir kaip būtų liūdna, mus kasdien supa ne tik džiugūs įvykiai, bet ir nelaimės. Tokia realybė, kurią turime žinoti. Galbūt apie tai perskaitę žmonės susimąstys ir atkreips dėmesį, stengsis elgtis saugiau, atsakingiau ir taip nuo nelaimių apsaugos ne tik save, bet ir aplinkinius.
Visuomet laukiu pilietiškų rajonų gyventojų informacijos apie nusikaltimus, pažeidimus darančius asmenis - vienodai apie visus, kas jie bebūtų: eiliniai darbininkai, valdžios atstovai ar aukšti pareigūnai.
Jeigu norite apie tai pranešti, visuomet informacijos laukiu redakcijoje, telefonu ar elektroniniu paštu. Tik Jums padedant žurnalistai galės kovoti su tais, kurie griauna mūsų visuomenės saugumą.
|
|
|
Eglė MIČIULIENĖ
Tel. +370 685 69 150, el. p. egle.m@santaka.info
Visuomet smagu bendrauti su jaunimu. Ypač kai matai, kad tai - perspektyvūs, šaunūs, gerų idėjų turintys žmonės.
Visada gera, kai girdi, kad žmonėms rūpi ta aplinka, kurioje jie gyvena: kad vanduo būtų švarus, oras tyras, gamta neužteršta.
Visada džiugina sąmoningi piliečiai. Tie, kurie nori apginti savo teises gyventi saugiai, vartoti nekenksmingus produktus, įsigyti patikimas prekes, tie, kurie rūpinasi ne tik savimi, bet ir greta gyvenančiu žmogumi.
Daugiausiai rašau jaunimo bei aplinkosaugos temomis. Mano sritys – ir vartotojų reikalai, ne maisto produktų kontrolė, ugniagesių darbas. Nėra svetimos ir socialinės bei kitos problemos. Kuruoju vaikams ir jaunimui skirtą puslapį „Langas“, puslapius „Žemė – visų namai“, „Namų pastogė“.
O labiausiai džiaugiuosi tuomet, kai pavyksta padėti žmogui išspręsti kokią nors jam svarbią problemą.
|
|
|
Toma BIRŠTONĖ
Tel. +370 682 60 747, el. p. toma@santaka.info
Žurnalistika labiausiai sužavėjo tuo, kad tai analitinis darbas. Turi greitai reaguoti į įvykius, nuolat ieškoti naujų temos kampų, siūlyti įvairias idėjas ir tuo pačiu prikaustyti skaitytojų dėmesį. Į priekį mane veda smalsumas ir noras ieškoti atsakymų į kylančius klausimus.
Laikraštyje „Santaka“ rašau verslo temomis. Stengiuosi atrasti tokių pavyzdžių, kai žmonių idėjos ir pomėgiai virsta sėkmingu verslu. Todėl laukiu kūrybingų, aktyvių žmonių skambučių ar elektroninių laiškų.
Džiugu, jog kaimo bendruomenės atgyja, todėl bendradarbiaudama su bendruomenių nariais rengiu puslapį „Po geltona saulėgrąža“.
Kadangi žmonės daug dėmesio skiria elektroninei žiniasklaidai, naujienas jiems perteikiu portale www.santaka.info.
|
|
|
Andrius GRYGELAITIS
Tel. +370 681 70 680, el. p. andrius@santaka.info
Žurnalisto darbas buvo viena iš mano svajonių. Smagu, kad pomėgį pavyko suderinti su darbu.
Laikraštyje daugiausiai rašau švietimo bei socialinėmis temomis, tačiau nesvetimos ir kitos. Pateikiu daug medžiagos Europos Sąjungos, sporto temomis, rengiu automobilių mėgėjams skirtą puslapį.
Mėgstu bendrauti su paprastais, optimizmo neprarandančiais žmonėmis. Smagu, kai galiu jiems padėti. Rašydamas visuomet jaučiu didžiulę atsakomybę žmonėms, norisi ir po straipsnio išspausdinimo su jais bendrauti ramia sąžine.
Jeigu turite minčių, pageidavimų ar pasiūlymų, būtinai susisiekite su manimi el. paštu ar telefonu. Visuomet galite užsukti ir į redakciją, kurioje pabendrausime tiesiogiai.
|
|
|
Renata VITKAUSKIENĖ
Tel. +370 685 21 442, el. p. renata@santaka.info
Viena iš mano sričių „Santakoje“ – kraštotyra. Apie krašto paveldą ir jį puoselėjančius žmones rašau tam, kad suvoktume, kokia yra šios veiklos reikšmė visuomenei. Siekiu parodyti, kaip į istoriją žvelgia verslininkai, valdžios, kultūros, švietimo įstaigos, visuomeninės organizacijos ir pavieniai asmenys. Dėl to kartais ši tema rašiniuose pinasi su man taip pat artimomis kultūros, švietimo, bendruomeninių organizacijų veiklos sritimis.
Religinės tematikos straipsniuose informuoju apie svarbiausius bažnytinio gyvenimo įvykius. Galvoju, kad į dvasininkų mintis verta įsiskaityti bet kurios pasaulėžiūros žmogui, nes jos primena apie kertines sugyvenimo tiesas.
Turiu dar ir kitą veiklos sritį – ruošti informaciją apie naujoves draudimo srityje, padėti draudikams bei ieškantiesiems jų paslaugų užmegzti dialogą.
Smalsūs, neabejingi ir aktyvūs žmonės – žurnalistų akys ir ausys, todėl laukiu Jūsų vizitų, skambučių bei laiškų.
|
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
* Kūno kultūros mokytoja: „Bijau bandyti naujas sporto šakas“ * Nurodymui pakeisti S. Nėries gatvių pavadinimus Taryba nepakluso * Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai: kam atiduosime savo balsą? Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
Ar vartotinas žodis „piaras“? Vadinamasis piaras (iš angl. PR – public relations ) pas mus yra įgijęs neigiamą konotaciją. O pats žodis vertinamas kaip nevartotina svetimybė. Piarą reikėtų keisti terminais ryšiai su visuomene, viešieji ryšiai, savireklama.
Šūksniai
Statistika
|