Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Parduoda kalėdines eglutes Pūstapėdžiuose. Tel. 8 698 41 635.
Galioja iki: 2023-12-07 09:16:32 Parduoda Renault SCENIC GRAND (2004 m., 1,6 l, benzinas, kablys, TA iki 2025 m. gegužės mėn., 7 vietos, tvarkingas, be defektų). Tel. 8 699 97 250.
Galioja iki: 2023-12-07 10:48:56
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
10 daugiausiai pirkimuose pasitaikančių klaidų ir kaip jų išvengti
Įmonės, turinčios ilgalaikę pirkimų vykdymo istoriją, puikiai supranta, koks sudėtingas ir užsitęsęs procesas tai gali būti. Su laiku pastebima vis daugiau pasikartojančių klaidų, kurios trukdo gauti maksimalios naudos. Šiame straipsnyje bus aprašyti dažniausios praktikoje sutinkamos klaidos. |
- Neteisingi išlaidų grafikai (angl. Incorrect Cost Schedules ). Paprastai įmonės turi užpildyti kainų šablonus. Tai leidžia pirkėjams lengviau palyginti įvairius pateiktus pasiūlymus. Jei išlaidas sužymėsite neteisingai, klientai bus suklaidinti ir tikėtina, kad jūsų konkurso pasiūlymu nebepasinaudos.
- Netinkamas formatavimas, pateikimas (angl . Incorrect Formatting, Presentation ) . Vertėtų skirti papildomo dėmesio į patį pirkimo pasiūlymą, kuris bus pateiktas klientui. Nors gramatiškai teisingas pasiūlymas dar nereiškia sėkmės, bet gramatiškai neteisingas pasiūlymas, gali reikšti nesėkmę. Dėl įvairių gramatinių klaidų ir netinkamo konkurso pateikimo, pasiūlymas gali būti priimtas kaip netinkamos kokybės ir atmestas. Paprastas ir veiksmingas būdas to išvengti yra žmonių įtraukimas į papildomą viešojo pirkimo informacijos peržiūrėjimą.
- Informacijos trūkumas (angl. Missing Information ). Yra viena iš pagrindinių klaidų, kurios dėka, konkursas gali būti pasiūlytas netinkamiems klientams arba atvirkščiai – nepasiūlytas tinkamiems. Informacija turėtų būti aiški, glausta ir svarbiausia, kad joje būtų nurodytos visos sąlygos, kurios lemia galimybę dalyvauti pirkimuose.
- Pavėluotas pateikimas (angl. Late submissions ). Klaida, dėl kurios neabejotinai jūsų pasiūlymas bus nepriimtas arba ignoruojamas. Susidarykite konkursų pateikimo grafikus ir jų laikykitės. Visada žinokite, kada reikia pateikti kokį nors konkurso pasiūlymą.
- Pasirinkimas tarp kiekio ir kokybės ( angl. Opting for Quantity over Quality ) . Daugybė kompanijų dažnai daugiau dėmesio skiria kiekiui, o ne kokybei. Jiems atrodo, kad kuo daugiau pasiūlymų pateiks, tuo didesnė tikimybė, kad susilauks pasisekimo. Toks požiūris, dažniausiai atima kokybę, taip pat, sėkmė priklauso, ne nuo įgūdžių, o sėkmės. Todėl visada geriau pateikti keletą kokybiškų pirkimų, nei daug.
- Neatsakyti/praleisti klausimai (angl. Questions Missed/Unanswered ). Bet koks klausimas, net ir atsitiktinis, jei jis patenka į jūsų akiratį, būtinai turi būti atsakytas. Neatsakyti klausimai, ne tik, kad neatneša naudos, bet ir numuša jūsų pasitikėjimą bei reputaciją kitų klientų atžvilgiu.
- Nesuprasti klausimai/neteisingos prielaidos (angl. Not Understanding Questions / Incorrect Assumptions ) . Reikia suprasti, kad klausimai gali būti dviprasmiški ir ne visada tokie, kokių tikitės. Kaip jau buvo minėta, neatsakytas klausimas yra blogai, tačiau nereikia apsigauti, kad į nesuprantamą/nesuvoktą klausimą, galima atsakyti bet kaip. Tai gali sudaryti klaidingą nuomonę jūsų klientams dėl jūsų kompetencijų. Geriau susisiekti tiesiogiai ir išsiaiškinti dėl neaiškumų, nei atsakyti bet kaip.
- Neteisingas įmonės pavadinimas ( angl. Wrong Company Name ). Jei atliekamas koks nors redagavimas, kuriame keičiamas kliento vardas, visada peržiūrėti visus su tuo klientu susijusius dokumentus. Kitu atveju, per klaidą galite sumaišyti įmones ir pirkimo pasiūlymus išsiuntinėti ne tam kam reikia.
- Nepakankamas kliento verslo supratimas (angl. Lack of Understanding of Customer’s Business ) . Turite parodyti, kad žinote, kokios yra jų problemos ar ko jie siekia. Venkite bendrų, pasikartojančių atsakymų visoms įmonėms. Pasidomėkite verslo specifika ir taip sukurkite pasitikėjimą, kad jūs gebėsite pateikti informaciją apie reikiamus pirkimus
- Atrodyk gerai, jauskis gerai (angl . Look good, Feel Good ). Aukštos kokybės pasiūlymas turėtų pateikti naudingos informacijos apie pirkimus, taip pat, turėtų būti išdėstytas taip, kad būtų lengvai skaitomas ir suprantamas. Naudokite antraštes, diagramas, nuotraukas ir t.t. Suskirstykite pasiūlymą į atitinkamas dalis. Padarykite savo pasiūlymą vizualiai malonų ir lengvai naršomą.
Daugiau informacijos apie pirkimus: https://pirkimai365.lt/
Publikuota: 2019-12-19 15:46:44
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Prie dvaro pražysiančios rožės vasarą sukvies į festivalį * Ūkininkų ir valdžios susitikime – noras bendradarbiauti glaudžiau * Geriatrijos dienos stacionare gydys vyresnio amžiaus pacientus Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
„Mirtis dėl“ ar „mirtis nuo“? Daiktavardis mirtis vartojamas žodžių junginiuose mirtis dėl ir mirtis nuo. Šių junginių vartojimas priklauso nuo reikšmės.
Žodžių junginys mirtis dėl vartojamas išorinei priežasčiai reikšti, pvz.: Gresia lėta mirtis dėl aplinkos taršos.
Vidinei priežasčiai reikšti vartojamas žodžių junginys mirtis nuo, pvz.: Jiems gresia lėta mirtis nuo juodligės.
Šūksniai
Statistika
|