„Santaka“ / Įvykiai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-05 16:11

Dalinkitės:  


Įvykiai

Eglė KVIESULAITIENĖ

Su­lai­kė plė­ši­kus

Tre­čia­die­nį po­li­ci­ja su­lai­kė ant­ra sa­vai­tė vil­ka­viš­kie­čius šiur­pi­nu­sius plė­ši­kus. Paaiš­kė­jo, jog sep­ty­nias ar net dau­giau vy­res­nio am­žiaus mo­te­rų api­plė­šė ir su­ža­lo­jo du bro­liai iš Ky­bar­tų glo­bos na­mų.

„San­ta­ko­je“ ra­šė­me, jog praė­ju­sią sa­vai­tę Vil­ka­viš­ky­je už­pul­tos trys pa­gy­ve­nu­sios mo­te­rys. Lau­ko, Ra­das­tų ir Gluos­nių gat­vė­se ėju­sias mo­te­ris jau­nuo­liai ap­stum­dė ir atė­mė ran­ki­nes.

Suį­žū­lė­ję plė­ši­kai po­li­ci­ją pri­ver­tė ne juo­kais ne­ri­mau­ti, mat už­puo­li­mai pa­ži­ro vie­nas po ki­to.

Pir­ma­die­nį apie 12 val. So­dų gat­vė­je prie va­di­na­mo­jo „Mei­lės til­to“ iš A.B. ran­kų ne­pa­žįs­ta­mas as­muo iš­trau­kė ran­ki­nę ir pa­si­ša­li­no.

Jau po pus­va­lan­džio 77-erių mo­te­ris už­pul­ta ta­ke tarp li­go­ni­nės ir po­lik­li­ni­kos. Po smū­gio į nu­ga­rą mo­te­ris par­vir­to. Jai iš ran­kų plė­ši­kai nu­gvel­bė ran­ki­nę su 150 li­tų.

Ant­ra­die­nį apie 10 val. Rū­tų gat­vė­je 65-erių M.B. už­puo­lė ne­pa­žįs­ta­mas jau­nuo­lis ir atė­mė ran­ki­nę su 70 li­tų.

Tą pa­čią die­ną apie 20 val. mo­te­ris už­pul­ta Kęs­tu­čio gat­vė­je. Pag­ra­si­nęs pei­liu ir pa­rei­ka­la­vęs pi­ni­gų, jau­nuo­lis par­grio­vė 57-erių G.V. ir atė­mė ran­ki­nę, ku­rio­je bu­vo apie 300 li­tų. Mo­te­ris griū­da­ma su­si­lau­žė ko­ją.

Pas­ku­ti­nis plė­ši­mas įvy­ko tre­čia­die­nio ry­tą. Suį­žū­lė­ję ne­pil­na­me­čiai 9 val. ry­to mo­te­rį už­puo­lė ties Kul­tū­ros cent­ru.

Šis už­puo­li­mas bro­liams – ke­tu­rio­lik­me­čiam Ma­riui ir dvy­li­ka­me­čiam Mar­ty­nui – bu­vo pa­sku­ti­nis. Apie 10 val. juos su­lai­kė po­li­ci­ja.

Pa­rei­gū­nai įta­ria­mų­jų ieš­ko­jo jau nuo ant­ra­die­nio va­ka­ro, ta­čiau bro­liai neįk­liu­vo. Pa­rei­gū­nams jie tvir­ti­no mie­go­ję vie­no dau­giaaukš­čio rū­sy­je.

Mar­ty­nas R. ir Ma­rius R. į po­li­ci­jos aki­ra­tį jau bu­vo pa­te­kę, kai tris­kart iš­dau­žė Ky­bar­tuo­se esan­čio „Sen­bu­vių“ pre­ky­bos cent­ro lan­gus ir spė­jo pa­grob­ti ci­ga­re­čių bei ki­to­kių smulk­me­nų.

Jau po šio nu­si­kal­ti­mo pa­rei­gū­nai ste­bė­jo­si, kad vos du­rų ran­ke­ną pe­rau­gęs jau­nė­lis Mar­ty­nas jau ve­lia­si į nu­si­kal­ti­mus. Be­je, Mar­ty­nui ir šį­kart, ko ge­ro, pa­vyks iš­lip­ti sau­sam, mat to­kio am­žiaus vai­kai pa­gal įsta­ty­mą bau­džia­mo­jon at­sa­ko­my­bėn ne­trau­kia­mi.

Pa­rei­gū­nai tu­ri duo­me­nų, kad nuo lapk­ri­čio 27 d. vai­ki­ga­liai spė­jo api­plėš­ti ir dau­giau mo­te­rų, to­dėl pra­šo nu­ken­tė­ju­sių­jų kreip­tis į po­li­ci­ją (tel. 02 ar­ba 112).Nu­va­rė ma­ši­ną

Ant­ra­die­nį Vil­ka­viš­ky­je pa­vog­tas au­to­mo­bi­lis ne­tru­kus su­ras­tas.

Apie 7 val. į kie­mą išė­jęs Bi­ru­tės 4-o na­mo gy­ven­to­jas P.M. ne­ga­lė­jo pa­ti­kė­ti sa­vo aki­mis, sto­vė­ji­mo aikš­te­lė­je ne­ra­dęs au­to­mo­bi­lio „Peu­geot 205“. Vy­rui krei­pu­sis į po­li­ci­ją, ne­tru­kus ma­ši­na su­ras­ta Lo­biš­kių gat­vė­je, ne­to­li ga­ra­žų.

Pa­vy­ko iš­siaiš­kin­ti ir va­gi­šius, nu­va­riu­sius ma­ši­ną ir ją pa­li­ku­sius. De­vy­nio­lik­me­tis P.K. ir du ne­pil­na­me­čiai – ke­tu­rio­lik­me­tis R.V. bei try­li­ka­me­tis E.T. – sa­kė ma­ši­ną paė­mę tik pa­si­va­ži­nė­ti. Ap­lin­ki­niuo­se na­muo­se gy­ve­nan­tys vai­ki­nai teigė pa­ste­bė­ję dau­gia­bu­čio kie­me ne­va neuž­ra­kin­tą au­to­mo­bi­lį, pri­si­tai­kė rak­te­lį ir „paiš­dy­ka­vo“.

Dėl įvy­kio pra­dė­tas iki­teis­mi­nis ty­ri­mas, jau­nuo­liams gre­sia rim­ti ne­ma­lo­nu­mai.Ap­vo­gė bu­tą

Ant­ra­die­nį vėl įsi­brau­ta į bu­tą Vil­ka­viš­ky­je.

Apie 11 val. su­grį­žu­si į na­mus S.Nė­ries g. 33c na­mo gy­ven­to­ja A.P. pa­ste­bė­jo, kad iš­lauž­ta du­rų spy­na. Bu­te mo­te­ris pa­si­ge­do tik mo­bi­lio­jo te­le­fo­no ir kom­piu­te­ri­nio žai­di­mų apa­ra­to. Tiks­lios ža­los nu­ken­tė­ju­si A.P. dar ne­nu­ro­dė.Brovėsi į so­dy­bas

Ant­ra­die­nį po­li­ci­jai pra­neš­ta apie dvi mū­sų ra­jo­ne ap­vog­tas so­dy­bas.

Pil­viš­kie­tė D.K. nu­vy­ku­si į so­dy­bą Pa­viš­ty­čio kai­me pa­si­ge­do įvai­rių spal­vo­tų­jų me­ta­lų dir­bi­nių už 930 li­tų.

Ša­kie­tis, tu­rin­tis so­dy­bą Gi­žų sen., pa­si­ge­do du­ji­nės vi­ryk­lės bei kie­to­jo ku­ro kros­ne­lės.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas