„Santaka“ / Redakcijos darbuotojai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduodu 8.4 ha žemės ūkio paskirties žemės sklypą Mažučių kaimas, Virbalio seniūnija, Vilkaviškio rajonas. Tel. 8 652 38 120.
Galioja iki: 2017-01-29 09:25:46



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

Redakcija

Redaktorė
Dangyra APANAVIČIENĖ
Tel. 20 800, (8 699) 46 962.
dangyra@santaka.info


Redaktorės pavaduotoja
Laima VABALIENĖ
Tel. 20 801, (8 685) 69 140.
laima@santaka.info


Korespondentai:

Eglė KVIESULAITIENĖ
Tel. 20 802, (8 685) 67 037.
egle.k@santaka.info

Eglė MIČIULIENĖ
Tel. 20 803, (8 685) 69 150.
egle.m@santaka.info

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ
Tel. 20 804, (8 656) 57 886.
kristina@santaka.info

Andrius GRYGELAITIS
Tel. 20 806, 8 681 70 680.
andrius@santaka.info

Renata VITKAUSKIENĖ
Tel. 20 802, 8 685 21 442.
renata@santaka.info


Kiti darbuotojai:

Vyr. buhalterė
Vida DULSKIENĖ
Tel. 20 807, (8 685) 69 145.
vida@santaka.info

Korektorė-stilistė
Elena SABALIAUSKIENĖ
Tel. 20 806, (8 685) 69 144.
elena@santaka.info

Reklamos vadybininkė
Loreta ŠTRIMAITIENĖ
Tel. (8 650) 13 988.
loreta@santaka.info

Reklamos vadybininkas
Ramūnas JASULAITIS
Tel. 20 805, (8 685) 17 286.
ramunas@santaka.info

Dizainerė-maketuotoja
Lijana DULSKYTĖ
Tel. 20 804, (8 656) 53 432.
lijana@santaka.info

Kaip mus surasti?


Redakcija įsikūrusi Vilniaus g. 23, Vilkaviškyje.

Spauskite ant žemėlapio, jeigu norite jį padidinti





Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Rotacijai vadovai pritartų su išlygomis
* Parodoje „Adventur 2017“ pristatytas Vilkaviškio kraštas
* Už operacijas – dvigubas atlygis
Laikraštis leidžiamas antradieniais, ketvirtadieniais
ir šeštadieniais.






Apklausa


Ar dar nenusivylėte „valstiečių“ valdžia?
Ne, nenusivyliau.
Pasitikėjimą sumenkino skandalai.
„Valstiečiais“ netikėjau nuo pat pradžių.



Kalbos patarimai

Ar vartotina dalelytė „taipogi“?
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ dalelytė „taipogi“ nurodoma kaip neteiktina bendrinei kalbai. Vartotina dalelytė „taip pat“. Pvz.: Jis taipogi (= taip pat ) mėgo skaityti.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: santaka.vlk@is.lt

© 2005-2017 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas