„Santaka“ / Redakcijos darbuotojai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Skubiai parduoda sodybą prie asfaltuoto kelio (4 km nuo Vilkaviškio, aplink yra 3 ha žemės). Tel. 8 600 64 839.
Galioja iki: 2017-03-25 13:15:57

Išsinuomotų 1–2 kambarių butą Vilkaviškyje. Tel. 8 682 65 944.
Galioja iki: 2017-03-27 13:04:49

Parduodama prižiūrėta 18 arų sodyba su dviem ūkiniais pastatais Vilkaviškio rajone. Yra galimybė įsigyti daugiau žemės. Tel. 8 686 24 193.
Galioja iki: 2017-04-01 09:33:46



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

Redakcija

Redaktorė
Dangyra APANAVIČIENĖ
Tel. 20 800, (8 699) 46 962.
dangyra@santaka.info


Redaktorės pavaduotoja
Laima VABALIENĖ
Tel. 20 801, (8 685) 69 140.
laima@santaka.info


Korespondentai:

Eglė KVIESULAITIENĖ
Tel. 20 802, (8 685) 67 037.
egle.k@santaka.info

Eglė MIČIULIENĖ
Tel. 20 803, (8 685) 69 150.
egle.m@santaka.info

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ
Tel. 20 804, (8 656) 57 886.
kristina@santaka.info

Andrius GRYGELAITIS
Tel. 20 806, 8 681 70 680.
andrius@santaka.info

Renata VITKAUSKIENĖ
Tel. 20 802, 8 685 21 442.
renata@santaka.info


Kiti darbuotojai:

Vyr. buhalterė
Vida DULSKIENĖ
Tel. 20 807, (8 685) 69 145.
vida@santaka.info

Korektorė-stilistė
Elena SABALIAUSKIENĖ
Tel. 20 806, (8 685) 69 144.
elena@santaka.info

Reklamos vadybininkė
Loreta ŠTRIMAITIENĖ
Tel. (8 650) 13 988.
loreta@santaka.info

Reklamos vadybininkas
Ramūnas JASULAITIS
Tel. 20 805, (8 685) 17 286.
ramunas@santaka.info

Dizainerė-maketuotoja
Lijana DULSKYTĖ
Tel. 20 804, (8 656) 53 432.
lijana@santaka.info

Kaip mus surasti?


Redakcija įsikūrusi Vilniaus g. 23, Vilkaviškyje.

Spauskite ant žemėlapio, jeigu norite jį padidinti





Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Probacijos pareigūnus sukrėtė skaudūs įvykiai
* Vaduojasi iš priklausomybės, „užgyventos“ su alkoholiku
* Renovuotais būstais džiaugiasi ne visi
Laikraštis leidžiamas antradieniais, ketvirtadieniais
ir šeštadieniais.






Apklausa


Kas formuoja gerą rajono įvaizdį?
Valdžios darbai.
Profesionali reklama.
Vietos verslininkai.
Svečių, turistų atsiliepimai.
Aukšta paslaugų kokybė.



Kalbos patarimai

Kokios didžiosios žodžio „pernešti“ vartojimo klaidos?
Veiksmažodis pernešti nevartotinas reikšmėmis „pakelti, iškentėti, iškęsti, išturėti, ištverti“, pvz.: pernešti (= pakelti, ištverti ) skausmą, sielvartą, netektį, nelaimę ir pan.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: santaka.vlk@is.lt

© 2005-2017 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas