„Santaka“ / Redakcijos darbuotojai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

3 asmenų šeima ieško 2–3 kambarių buto Vilkaviškyje ilgalaikei nuomai už protingą kainą. Tel. 8 606 59 985.
Galioja iki: 2017-02-25 10:13:32

Parduoda cukrinių runkelių kombainą Stoll V300. Tel. 8 686 40 582.
Galioja iki: 2017-03-03 08:47:44

Perka kiaules ir paršavedes. Tel. 8 639 33 595.
Galioja iki: 2017-03-03 14:03:46



Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

Redakcija

Redaktorė
Dangyra APANAVIČIENĖ
Tel. 20 800, (8 699) 46 962.
dangyra@santaka.info


Redaktorės pavaduotoja
Laima VABALIENĖ
Tel. 20 801, (8 685) 69 140.
laima@santaka.info


Korespondentai:

Eglė KVIESULAITIENĖ
Tel. 20 802, (8 685) 67 037.
egle.k@santaka.info

Eglė MIČIULIENĖ
Tel. 20 803, (8 685) 69 150.
egle.m@santaka.info

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ
Tel. 20 804, (8 656) 57 886.
kristina@santaka.info

Andrius GRYGELAITIS
Tel. 20 806, 8 681 70 680.
andrius@santaka.info

Renata VITKAUSKIENĖ
Tel. 20 802, 8 685 21 442.
renata@santaka.info


Kiti darbuotojai:

Vyr. buhalterė
Vida DULSKIENĖ
Tel. 20 807, (8 685) 69 145.
vida@santaka.info

Korektorė-stilistė
Elena SABALIAUSKIENĖ
Tel. 20 806, (8 685) 69 144.
elena@santaka.info

Reklamos vadybininkė
Loreta ŠTRIMAITIENĖ
Tel. (8 650) 13 988.
loreta@santaka.info

Reklamos vadybininkas
Ramūnas JASULAITIS
Tel. 20 805, (8 685) 17 286.
ramunas@santaka.info

Dizainerė-maketuotoja
Lijana DULSKYTĖ
Tel. 20 804, (8 656) 53 432.
lijana@santaka.info

Kaip mus surasti?


Redakcija įsikūrusi Vilniaus g. 23, Vilkaviškyje.

Spauskite ant žemėlapio, jeigu norite jį padidinti





Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Dvi iškilias datas jungia verpsčių tiltas
* Jaunasis radijo mėgėjas „ligą“ įgijo visam gyvenimui
* Medikai privalo skiepyti visas vienuolikmetes
Laikraštis leidžiamas antradieniais, ketvirtadieniais
ir šeštadieniais.






Apklausa


Ar norėtumėte turėti tautinį kostiumą?
Labai norėčiau.
Aš jį jau turiu.
Ne, nenoriu.



Kalbos patarimai

Kaip rašytina: „Morzės abėcėlė“ ar „morzės abėcėlė“?
Rašoma didžiąja raide. Morzės abėcėlė – pavadinta pagal S. Morzės, žymaus JAV menininko ir išradėjo, pavardę.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: santaka.vlk@is.lt

© 2005-2017 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas