„Santaka“ / Redakcijos darbuotojai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - tik 16 Lt!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.
Jeigu tapote įvykio liudininku arba norite informuoti mus apie rajono bėdas - tai galite padaryti ir anonimiškai, užpildę šią formą.




Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Svečių knyga

Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

Redakcija

Redaktorė
Dangyra APANAVIČIENĖ
Tel. 20 800, (8 699) 46 962.
dangyra@santaka.info


Redaktorės pavaduotoja
Laima VABALIENĖ
Tel. 20 801, (8 685) 69 140.
laima@santaka.info


Korespondentai:

Eglė KVIESULAITIENĖ
Tel. 20 802, (8 685) 67 037.
egle.k@santaka.info

Eglė MIČIULIENĖ
Tel. 20 803, (8 685) 69 150.
egle.m@santaka.info

Kristina ŽALNIERUKYNAITĖ
Tel. 20 804, (8 656) 57 886.
kristina@santaka.info

Andrius GRYGELAITIS
Tel. 20 806, 8 681 70 680.
andrius@santaka.info

Renata VITKAUSKIENĖ
Tel. 20 802, 8 685 21 442.
renata@santaka.info


Kiti darbuotojai:

Vyr. buhalterė
Vida DULSKIENĖ
Tel. 20 807, (8 685) 69 145.
vida@santaka.info

Korektorė-stilistė
Elena SABALIAUSKIENĖ
Tel. 20 806, (8 685) 69 144.
elena@santaka.info

Reklamos vadybininkė
Loreta ŠTRIMAITIENĖ
Tel. (8 650) 13 988.
loreta@santaka.info

Reklamos vadybininkas
Ramūnas JASULAITIS
Tel. 20 805, (8 685) 17 286.
ramunas@santaka.info

Dizainerė-maketuotoja
Lijana DULSKYTĖ
Tel. 20 804, (8 656) 53 432.
lijana@santaka.info

Kaip mus surasti?


Redakcija įsikūrusi Vilniaus g. 23, Vilkaviškyje.

Spauskite ant žemėlapio, jeigu norite jį padidinti



Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Pienininkai su premjeru aptarė savo problemas
* Kviečiame mokinius užsiimti įdomia ir prasminga veikla
* Vilkaviškiečiai – rinktinę palaikančios akcijos dalyviai
Laikraštis leidžiamas antradieniais, ketvirtadieniais
ir šeštadieniais.






Apklausa


Ko labiau trūksta mūsų vaikams: disciplinos ar laisvės?
Disciplinos.
Laisvės.
Jiems nieko netrūksta.



Kalbos patarimai

„Viceministras“ ar „ministro pavaduotojas“?
Kalbos požiūriu galimi abu variantai. Tarptautinių žodžių dėmuo vice- (lot. vietoj, kaip) reiškia buvimą kieno nors pavaduotoju, padėjėju.
Lietuvos Respublikos Vyriausybės įstatyme vartojamas terminas viceministras.
Primintina, kad visi žodžiai su dėmeniu vice- rašomi be brūkšnelio, pvz., viceprezidentas, vicemeras ir kt.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: santaka.vlk@is.lt

© 2005-2015 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas