„Santaka“ / Gyventojų rūsiuose nuolat teka požeminės upės

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-03 15:45

Dalinkitės:  


V.Pet­ren­čiuk (iš de­ši­nės) ir A.Kiz­lai­tie­nė sa­kė, kad jų na­mą ga­li iš­tik­ti pa­na­šus li­ki­mas kaip Vil­niaus se­na­mies­ty­je, – pastatas ga­li su­skil­ti pu­siau.

Autorės nuotr.


Gyventojų rūsiuose nuolat teka požeminės upės

Kristina VAITKEVIČIENĖNe­be pir­mą kar­tą ky­bar­tie­čiai skun­džia­si dėl plau­kian­čių na­mo rū­sių, pri­gė­ru­sių dar­žo­vių, ki­tų daik­tų. Ne išim­tis ir Vil­niaus gat­vės 12-ojo na­mo sen­bu­viai. Jų kie­me šią sa­vai­tę net ke­le­tą kar­tų lan­kė­si UAB „Ky­bar­tų Dar­na“ dar­bi­nin­kai, bu­vo at­va­žia­vę ir UAB „Vil­ka­viš­kio van­de­nys“ vy­rai, bet re­zul­ta­tais nė vie­ni ne­nu­džiu­gi­no. Kaip telk­šo­jo van­de­nys pa­tal­po­je, grauž­da­mi na­mo pa­ma­tus, taip te­be­telk­šo...Am­ži­nos ba­los

Na­mo laip­ti­nė­je su­tik­tos Vi­da Pet­ren­čiuk ir Anas­ta­zi­ja Kiz­lai­tie­nė sa­kė, kad čia nuo­lat bū­na to­kios pro­ble­mos.

– Čia ne tik van­duo am­ži­nai telk­šo, bet vi­du­ry rū­sio ko­ri­do­riaus dar ir šu­li­nys yra, – sa­kė V.Pet­ren­čiuk. – Ma­no ma­ma sy­kį bu­vo įkri­tu­si į jį. Na­mas se­niai sta­ty­tas, čia taip lie­taus ka­na­li­za­ci­ja įreng­ta.

– Dau­giau nei še­šias­de­šimt me­tų šia­me na­me gy­ve­nu, tai van­duo rū­sio ne­sė­mė gal tik ke­lias va­sa­ras, kai bu­vo la­bai karš­ta, – pa­sa­ko­jo se­no­lė A.Kiz­lai­tie­nė. – Ku­rį lai­ką, gal ko­kius pen­ke­rius me­tus, gy­ve­no­me ra­miai, nes ta­da at­va­žia­vę su­tvar­kė il­gam.

Bet da­bar ir vėl tas pa­ts. Ir iš tų ko­mu­na­li­nin­kų at­va­žia­vi­mų jo­kios nau­dos. Pak­rapš­to čia kaž­ką, bet nie­kas ne­pa­de­da.Pa­tys ne­šiukš­li­na

Rū­sy­je – sep­ty­ne­to šei­mų po­dė­liai. Mo­te­rys pa­sa­ko­jo, kad ne­di­de­les pa­tal­pė­les čia tu­ri ne vi­si na­mo gy­ven­to­jai. Kiek po ka­ro iš­si­va­lė rū­sių, tiek jų ir yra.

Mo­te­rys sa­kė, kad praū­žus liū­tims te­ko slink­ti rū­sio ko­ri­do­riu­mi pa­siė­mus laz­dą, vis pa­tik­ri­nant, ku­rioj vie­toj yra šu­li­nys.

– Mus kal­ti­na, kad šiukš­lė­mis už­kem­ša­me, – sa­kė V.Pet­ren­čiuk. – Juk pa­tys rū­sius va­lo­me, mū­sų čia pa­tal­pos, ar mes kvai­li, kad tvin­dy­tu­mė­me sa­vo na­mus? Ka­na­li­za­ci­ją ir van­de­nį iš šu­li­nio į bu­tus at­si­ve­dė­me gal prieš po­rą me­tų. Anks­čiau jos ne­bu­vo. O ši­ta pro­ble­ma jau ke­lis de­šimt­me­čius mus ka­muo­ja.Bi­jo griū­ties

Prieš ke­le­tą me­tų Vil­niaus gat­vės dvy­lik­ta­sis na­mas stip­riai nu­ken­tė­jo nuo gais­ro. Nu­de­gė pa­sta­to sto­gas, iš­ki­lo grės­mė ne vie­nam bu­tui bū­ti per­merk­tam se­zo­ni­nių lie­tų. Ta­da pa­gel­bė­jo Sei­mo na­rys A.But­ke­vi­čius. Jo ini­cia­ty­va bu­vo už­deng­tas nau­jas skar­di­nis sto­gas.

– Esa­me la­bai dė­kin­gi už tai, ką ga­vo­me, – kal­bė­jo mo­te­rys. – Tik dar­bi­nin­kai, ma­tyt, kaž­ką ne taip pa­da­rė. Sto­gas vie­no­je vie­to­je lei­džia van­de­nį, šlam­pa sie­na – bi­jo­me, kad ne­sus­kil­tų. O čia dar iš apa­čios ši­tiek me­tų van­duo grau­žia, ne­ži­nia kiek tas na­mas lai­kys...Pa­de­da pa­gal iš­ga­les

Te­le­fo­nu pa­kal­bin­ta UAB „Ky­bar­tų Dar­na“ dar­buo­to­ja Ro­mu­tė Jab­lons­kie­nė sa­kė, kad jau ke­le­tą kar­tų va­žia­vo į mi­nė­tą na­mą.

– Ki­šo dar­bi­nin­kai į tą ka­na­li­za­ci­ją juos­tą, ku­ri nie­kur neužk­liū­da­ma pra­lin­do, bet pro­ble­ma li­ko, – sa­kė R.Jab­lons­kie­nė. – Ma­tyt, kai sta­tė in­ter­na­to prie­sta­tą, pa­žei­dė dre­na­žo sis­te­mą. Ta­rė­mės dėl ga­li­my­bių kaip nors ši­tą pro­ble­mą kuo grei­čiau iš­spręs­ti.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas