„Santaka“ / Lakštučių jaunimas renkasi sportą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalinga melžėja (galimas apgyvendinimas). Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-10-20 10:52:17

Parduoda 7,5 a sodą „Paskenduolės“ bendrijoje (yra vasarnamis). Tel. 8 620 49 187.
Galioja iki: 2019-10-25 09:31:08

Parduoda traktorių MTZ-80, siaurus ratus, 5 m vartytuvą DEUTZ-FAHR, krautuvo („autokaro“) šakes, kabinamos gale. Tel. 8 618 50 719.
Galioja iki: 2019-10-26 13:27:28

Šiaudapjovę („akselinę“) su vienfaziu vokišku varikliu, 5 durų didelę medinę spintą, 4 vasarines padangas 185/70 R14. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-10-28 09:50:26Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-02 09:14

Dalinkitės:  


Lakštučių jaunimas renkasi sportą

Jau ant­ri me­tai iš ei­lės Lakš­tu­čių kai­mo bend­ruo­me­nė ir vie­tos jau­ni­mas vyk­do bend­rą pro­jek­tą – ruo­šia vai­kų ir jau­ni­mo va­sa­ros spor­to šven­tę. Šį pro­jek­tą fi­nan­suo­ja (šie­met skir­ta 500 Lt) ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, pa­re­mia ir vie­tos gy­ven­to­jai.

Mėgstamiausia jau­ni­mo spor­to ša­ka – fut­bo­las. Ir šį kar­tą var­žė­si net pen­kios ko­man­dos, pa­si­rin­ku­sios šmaikš­čius pa­va­di­ni­mus: „Ne­Ko­man­da“, „Su­diev, jau­nys­te“ ir pan. Ge­riau­siai se­kė­si eki­pai „Jau­ni­mas“. Ant­rą­ją vie­tą iš­ko­vo­jo „Ne­Ko­man­da“, tre­čio­ji ati­te­ko ko­man­dai... „Pil­vai“, su­pras­ki­te, jau­ni­mo tė­ve­liams.

Daug šur­mu­lio ir juo­ko su­kė­lė mo­te­rų ko­man­dos „Jau­nys­tės vė­jas“ ir „Su­diev, jau­nys­te“ – pa­ne­lės prieš vy­res­nio­sios kar­tos mo­te­ris. Vis­gi pa­sta­ro­sios lai­mė­jo 1:0.

Fut­bo­las į žai­di­mo azar­tą įtrau­kė ir vai­kus, ir tė­vus, iš­ti­sas šei­mas. Štai Za­vec­kų šei­mai at­sto­va­vo tė­tis ir trys at­ža­los, Gry­ge­lai­čių – du bro­liai.

Šau­niai žai­dė ne tik jau­ni­mas – D.Da­mi­da­vi­čius, V.Bu­kaus­kas, M.Jur­ky­nas, E.Ja­ki­ma­vi­čius ir ki­ti, bet ir so­li­dūs tė­čiai – A.Za­vec­kas, A.Duo­ba, S.Kups­tas, G.Ta­ma­šaus­kas, E.Či­vins­kas, J. Jur­ky­nas.

Jau­no­jo ga­liū­no rung­ty­je pri­zi­nes vie­tas iš­ko­vo­jo Ri­mas ir Gin­ta­ras And­riu­kai­čiai, o „Mis Spor­tas“ ti­tu­lą – Li­gi­ta Kups­tai­tė. Be­je, jos su­bur­ta mer­gi­nų šo­kė­jų gru­pė pa­pil­dė šios šven­tė pro­gra­mą.

Ma­žie­ji rung­ty­nia­vo dvi­ra­čių lenk­ty­nė­se (lai­mė­jo E.Ma­tu­se­vi­čius), smi­gi­nio var­žy­bo­se (taik­liau­sias – M.Ra­čiu­kai­tis), bė­go mai­šuo­se (nu­ga­lė­jo R.Tun­ku­lai­tė), žai­dė „Lai­mės šu­kes“, es­ta­fe­tė­je „mal­ši­no troš­ku­lį“.

Vi­siems sma­gaus juo­ko su­kė­lė mo­te­rų pa­lai­ky­mo ko­man­da – vai­ki­nai, ap­si­tai­sę šo­kė­jų si­jo­nu­kais.

Rung­ty­nėms tei­sė­ja­vo „Ra­vy­ro“ klu­bo tre­ne­ris J.Jur­ky­nas, pa­dė­jo E.Či­vins­kas, A.Duo­ba.

Pa­si­bai­gus var­žy­boms bu­vo iš­da­ly­ti pri­zai, da­ly­vius ir žiū­ro­vus tirš­ta ska­nia „čem­pio­nų“ sriu­ba, vir­ta ant lau­žo iš orien­ta­ci­nė­se var­žy­bo­se at­ras­tų mais­to kom­po­nen­tų, vai­ši­no Dai­na Tun­ku­lie­nė.

Va­ka­re nak­ties dan­gų nu­švie­tė kait­rus lau­žas. Lig pa­ry­čių jau­ni­mas šė­lo dis­ko­te­koje, kurią ve­dė V.Ar­ba­čiaus­kas. Ren­gi­nys bai­gė­si be rim­tes­nių in­ci­den­tų gal to­dėl, kad kant­riai budėjo po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai, o gal ir dėl to, kad jau­ni­mas tu­rė­jo kur iš­lie­ti sa­vo ener­gi­ją.

Reng­da­mi pro­jek­tą tu­rė­jo­me ke­le­tą tiks­lų. Kai­me tik­rai daug jau­ni­mo, todėl no­ri­me, kad jis bū­tų ak­ty­ves­nis įpras­min­da­mas sa­vo lais­va­lai­kį. Taip pat svar­bu, kad at­si­skleis­tų jau­ni­mo ge­bė­ji­mai, iš­ryš­kė­tų ly­de­riai. No­ri­me, kad jau­ni­mas iš­mok­tų tau­so­ti bend­rą tur­tą, ap­lin­ką. Be ki­ta ko, sie­kia­me, jog bend­ruo­me­ni­nė­je veik­lo­je stip­rė­tų jau­ni­mo ir vy­res­nio­sios kar­tos, tė­vų ry­šys. Į šią šven­tę įsi­jun­gė ir vai­kai, ir tė­vai, ir se­ne­liai. Jau­ni­mui tal­ki­no L.Žel­vie­nė, Ž. ir A.Duo­bai, R.Kups­tie­nė, Z.Šle­kie­nė, D.Tun­ku­lie­nė, V.Juš­ke­vi­čie­nė, R.Zo­ru­ba, Ar­ba­čiaus­kai, vi­sa Stro­lių šei­ma. Štai Žyd­rū­nė Duo­bie­nė, tu­rin­ti pe­da­go­gi­nės pa­tir­ties, ren­gi­nį re­ži­sa­vo ir jį ve­dė. Ka­ro­li­na Stro­ly­tė koor­di­na­vo šo­kė­jų pa­si­ro­dy­mą ir t. t.

At­si­ra­do ir sa­va­no­rių rė­mė­jų: S.Ja­ki­ma­vi­čius, V.Stro­lys, R.Kups­tie­nė, L.Stro­lie­nė, vie­tos par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kai, V.Žel­vys ir ki­ti, net ne­pa­no­rę skelb­tis. To­kie ren­gi­niai kai­me „įsu­ka“ dau­gy­bę žmo­nių, ir bū­tent taip ka­la­si pir­mie­ji bend­ruo­me­niš­ku­mo dai­gai.Ele­na ZO­RU­BIE­NĖ

Lakš­tu­čių kai­mo

bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Žmonės stojo į „Pažadų kelią“
* Ūkininkas dėl galimybės dirbti žemę atsisakė politinių postų
* Problema, kurios negalima spręsti tyliai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar eidami tamsiu metu segite atšvaitus?
Taip, būtinai.
Mano atšvaitas – dar stalčiuje.
Pėsčiomis nevaikštau.
Kam atšvaitas, jei einu tik šalikele?Kalbos patarimai

Didžiuma ar diduma?
„Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ teikiamas tik žodis diduma – didesnė dalis, dauguma. Pvz.: Didžiumą (= Didumą ) derliaus jau nuėmė.
Netaisyklingai vartojamas vietininkas didžiumoje irgi turi būti taisomas. Pvz.: Šiandien romano autorius didžiumoje (= iš esmės, beveik visai ) užmirštas.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas