„Santaka“ / Lakštučių jaunimas renkasi sportą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Skubiai parduoda 7,90 ha žemės prie kelio Vilkaviškis–Kybartai, Uosių k., Šeimenos sen. (atlikti geodeziniai matavimai). Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-06-24 12:55:30

Parduoda 2 kambarių tvarkingą butą patogioje vietoje, Vilkaviškyje (IV a., 50 m², šalia yra darželis, mokykla). Tel. 8 685 69 145.
Galioja iki: 2019-06-24 12:56:25

Išvalo lietaus nubėgimo sistemas Jūsų namuose ar sodyboje. Atlieka smulkų lietaus nutekėjimo sistemų remontą. Ruoškitės rudens darganoms vasarą. Tel. 8 622 30 435.
Galioja iki: 2019-06-29 13:01:01Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-02 09:14

Dalinkitės:  


Lakštučių jaunimas renkasi sportą

Jau ant­ri me­tai iš ei­lės Lakš­tu­čių kai­mo bend­ruo­me­nė ir vie­tos jau­ni­mas vyk­do bend­rą pro­jek­tą – ruo­šia vai­kų ir jau­ni­mo va­sa­ros spor­to šven­tę. Šį pro­jek­tą fi­nan­suo­ja (šie­met skir­ta 500 Lt) ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, pa­re­mia ir vie­tos gy­ven­to­jai.

Mėgstamiausia jau­ni­mo spor­to ša­ka – fut­bo­las. Ir šį kar­tą var­žė­si net pen­kios ko­man­dos, pa­si­rin­ku­sios šmaikš­čius pa­va­di­ni­mus: „Ne­Ko­man­da“, „Su­diev, jau­nys­te“ ir pan. Ge­riau­siai se­kė­si eki­pai „Jau­ni­mas“. Ant­rą­ją vie­tą iš­ko­vo­jo „Ne­Ko­man­da“, tre­čio­ji ati­te­ko ko­man­dai... „Pil­vai“, su­pras­ki­te, jau­ni­mo tė­ve­liams.

Daug šur­mu­lio ir juo­ko su­kė­lė mo­te­rų ko­man­dos „Jau­nys­tės vė­jas“ ir „Su­diev, jau­nys­te“ – pa­ne­lės prieš vy­res­nio­sios kar­tos mo­te­ris. Vis­gi pa­sta­ro­sios lai­mė­jo 1:0.

Fut­bo­las į žai­di­mo azar­tą įtrau­kė ir vai­kus, ir tė­vus, iš­ti­sas šei­mas. Štai Za­vec­kų šei­mai at­sto­va­vo tė­tis ir trys at­ža­los, Gry­ge­lai­čių – du bro­liai.

Šau­niai žai­dė ne tik jau­ni­mas – D.Da­mi­da­vi­čius, V.Bu­kaus­kas, M.Jur­ky­nas, E.Ja­ki­ma­vi­čius ir ki­ti, bet ir so­li­dūs tė­čiai – A.Za­vec­kas, A.Duo­ba, S.Kups­tas, G.Ta­ma­šaus­kas, E.Či­vins­kas, J. Jur­ky­nas.

Jau­no­jo ga­liū­no rung­ty­je pri­zi­nes vie­tas iš­ko­vo­jo Ri­mas ir Gin­ta­ras And­riu­kai­čiai, o „Mis Spor­tas“ ti­tu­lą – Li­gi­ta Kups­tai­tė. Be­je, jos su­bur­ta mer­gi­nų šo­kė­jų gru­pė pa­pil­dė šios šven­tė pro­gra­mą.

Ma­žie­ji rung­ty­nia­vo dvi­ra­čių lenk­ty­nė­se (lai­mė­jo E.Ma­tu­se­vi­čius), smi­gi­nio var­žy­bo­se (taik­liau­sias – M.Ra­čiu­kai­tis), bė­go mai­šuo­se (nu­ga­lė­jo R.Tun­ku­lai­tė), žai­dė „Lai­mės šu­kes“, es­ta­fe­tė­je „mal­ši­no troš­ku­lį“.

Vi­siems sma­gaus juo­ko su­kė­lė mo­te­rų pa­lai­ky­mo ko­man­da – vai­ki­nai, ap­si­tai­sę šo­kė­jų si­jo­nu­kais.

Rung­ty­nėms tei­sė­ja­vo „Ra­vy­ro“ klu­bo tre­ne­ris J.Jur­ky­nas, pa­dė­jo E.Či­vins­kas, A.Duo­ba.

Pa­si­bai­gus var­žy­boms bu­vo iš­da­ly­ti pri­zai, da­ly­vius ir žiū­ro­vus tirš­ta ska­nia „čem­pio­nų“ sriu­ba, vir­ta ant lau­žo iš orien­ta­ci­nė­se var­žy­bo­se at­ras­tų mais­to kom­po­nen­tų, vai­ši­no Dai­na Tun­ku­lie­nė.

Va­ka­re nak­ties dan­gų nu­švie­tė kait­rus lau­žas. Lig pa­ry­čių jau­ni­mas šė­lo dis­ko­te­koje, kurią ve­dė V.Ar­ba­čiaus­kas. Ren­gi­nys bai­gė­si be rim­tes­nių in­ci­den­tų gal to­dėl, kad kant­riai budėjo po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai, o gal ir dėl to, kad jau­ni­mas tu­rė­jo kur iš­lie­ti sa­vo ener­gi­ją.

Reng­da­mi pro­jek­tą tu­rė­jo­me ke­le­tą tiks­lų. Kai­me tik­rai daug jau­ni­mo, todėl no­ri­me, kad jis bū­tų ak­ty­ves­nis įpras­min­da­mas sa­vo lais­va­lai­kį. Taip pat svar­bu, kad at­si­skleis­tų jau­ni­mo ge­bė­ji­mai, iš­ryš­kė­tų ly­de­riai. No­ri­me, kad jau­ni­mas iš­mok­tų tau­so­ti bend­rą tur­tą, ap­lin­ką. Be ki­ta ko, sie­kia­me, jog bend­ruo­me­ni­nė­je veik­lo­je stip­rė­tų jau­ni­mo ir vy­res­nio­sios kar­tos, tė­vų ry­šys. Į šią šven­tę įsi­jun­gė ir vai­kai, ir tė­vai, ir se­ne­liai. Jau­ni­mui tal­ki­no L.Žel­vie­nė, Ž. ir A.Duo­bai, R.Kups­tie­nė, Z.Šle­kie­nė, D.Tun­ku­lie­nė, V.Juš­ke­vi­čie­nė, R.Zo­ru­ba, Ar­ba­čiaus­kai, vi­sa Stro­lių šei­ma. Štai Žyd­rū­nė Duo­bie­nė, tu­rin­ti pe­da­go­gi­nės pa­tir­ties, ren­gi­nį re­ži­sa­vo ir jį ve­dė. Ka­ro­li­na Stro­ly­tė koor­di­na­vo šo­kė­jų pa­si­ro­dy­mą ir t. t.

At­si­ra­do ir sa­va­no­rių rė­mė­jų: S.Ja­ki­ma­vi­čius, V.Stro­lys, R.Kups­tie­nė, L.Stro­lie­nė, vie­tos par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kai, V.Žel­vys ir ki­ti, net ne­pa­no­rę skelb­tis. To­kie ren­gi­niai kai­me „įsu­ka“ dau­gy­bę žmo­nių, ir bū­tent taip ka­la­si pir­mie­ji bend­ruo­me­niš­ku­mo dai­gai.Ele­na ZO­RU­BIE­NĖ

Lakš­tu­čių kai­mo

bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Nepavykęs jėgainių verslas atskleidė užkastas paslaptis
* Gedulo ir vilties dieną – gyvi tremtinių liudijimai
* Bitės neša ne tik medų, bet ir... sielos ramybę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip per karščius vėsinate patalpas?
Įjungiu kondicionierių.
Uždengiu langus, vėdinu.
Jungiu ventiliatorių.
Man karštis netrukdo.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „špokas“?
Špokas – nevartotina svetimybė. Taigi uogas lesa ne špokai, o varnėnai.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas