„Santaka“ / Lakštučių jaunimas renkasi sportą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14

Parduoda naują šiferį dideliais lapais ir naudotą šiferį mažais lapais. Tel. 8 622 84 697.
Galioja iki: 2018-12-01 11:47:16Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-02 09:14

Dalinkitės:  


Lakštučių jaunimas renkasi sportą

Jau ant­ri me­tai iš ei­lės Lakš­tu­čių kai­mo bend­ruo­me­nė ir vie­tos jau­ni­mas vyk­do bend­rą pro­jek­tą – ruo­šia vai­kų ir jau­ni­mo va­sa­ros spor­to šven­tę. Šį pro­jek­tą fi­nan­suo­ja (šie­met skir­ta 500 Lt) ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, pa­re­mia ir vie­tos gy­ven­to­jai.

Mėgstamiausia jau­ni­mo spor­to ša­ka – fut­bo­las. Ir šį kar­tą var­žė­si net pen­kios ko­man­dos, pa­si­rin­ku­sios šmaikš­čius pa­va­di­ni­mus: „Ne­Ko­man­da“, „Su­diev, jau­nys­te“ ir pan. Ge­riau­siai se­kė­si eki­pai „Jau­ni­mas“. Ant­rą­ją vie­tą iš­ko­vo­jo „Ne­Ko­man­da“, tre­čio­ji ati­te­ko ko­man­dai... „Pil­vai“, su­pras­ki­te, jau­ni­mo tė­ve­liams.

Daug šur­mu­lio ir juo­ko su­kė­lė mo­te­rų ko­man­dos „Jau­nys­tės vė­jas“ ir „Su­diev, jau­nys­te“ – pa­ne­lės prieš vy­res­nio­sios kar­tos mo­te­ris. Vis­gi pa­sta­ro­sios lai­mė­jo 1:0.

Fut­bo­las į žai­di­mo azar­tą įtrau­kė ir vai­kus, ir tė­vus, iš­ti­sas šei­mas. Štai Za­vec­kų šei­mai at­sto­va­vo tė­tis ir trys at­ža­los, Gry­ge­lai­čių – du bro­liai.

Šau­niai žai­dė ne tik jau­ni­mas – D.Da­mi­da­vi­čius, V.Bu­kaus­kas, M.Jur­ky­nas, E.Ja­ki­ma­vi­čius ir ki­ti, bet ir so­li­dūs tė­čiai – A.Za­vec­kas, A.Duo­ba, S.Kups­tas, G.Ta­ma­šaus­kas, E.Či­vins­kas, J. Jur­ky­nas.

Jau­no­jo ga­liū­no rung­ty­je pri­zi­nes vie­tas iš­ko­vo­jo Ri­mas ir Gin­ta­ras And­riu­kai­čiai, o „Mis Spor­tas“ ti­tu­lą – Li­gi­ta Kups­tai­tė. Be­je, jos su­bur­ta mer­gi­nų šo­kė­jų gru­pė pa­pil­dė šios šven­tė pro­gra­mą.

Ma­žie­ji rung­ty­nia­vo dvi­ra­čių lenk­ty­nė­se (lai­mė­jo E.Ma­tu­se­vi­čius), smi­gi­nio var­žy­bo­se (taik­liau­sias – M.Ra­čiu­kai­tis), bė­go mai­šuo­se (nu­ga­lė­jo R.Tun­ku­lai­tė), žai­dė „Lai­mės šu­kes“, es­ta­fe­tė­je „mal­ši­no troš­ku­lį“.

Vi­siems sma­gaus juo­ko su­kė­lė mo­te­rų pa­lai­ky­mo ko­man­da – vai­ki­nai, ap­si­tai­sę šo­kė­jų si­jo­nu­kais.

Rung­ty­nėms tei­sė­ja­vo „Ra­vy­ro“ klu­bo tre­ne­ris J.Jur­ky­nas, pa­dė­jo E.Či­vins­kas, A.Duo­ba.

Pa­si­bai­gus var­žy­boms bu­vo iš­da­ly­ti pri­zai, da­ly­vius ir žiū­ro­vus tirš­ta ska­nia „čem­pio­nų“ sriu­ba, vir­ta ant lau­žo iš orien­ta­ci­nė­se var­žy­bo­se at­ras­tų mais­to kom­po­nen­tų, vai­ši­no Dai­na Tun­ku­lie­nė.

Va­ka­re nak­ties dan­gų nu­švie­tė kait­rus lau­žas. Lig pa­ry­čių jau­ni­mas šė­lo dis­ko­te­koje, kurią ve­dė V.Ar­ba­čiaus­kas. Ren­gi­nys bai­gė­si be rim­tes­nių in­ci­den­tų gal to­dėl, kad kant­riai budėjo po­li­ci­jos pa­rei­gū­nai, o gal ir dėl to, kad jau­ni­mas tu­rė­jo kur iš­lie­ti sa­vo ener­gi­ją.

Reng­da­mi pro­jek­tą tu­rė­jo­me ke­le­tą tiks­lų. Kai­me tik­rai daug jau­ni­mo, todėl no­ri­me, kad jis bū­tų ak­ty­ves­nis įpras­min­da­mas sa­vo lais­va­lai­kį. Taip pat svar­bu, kad at­si­skleis­tų jau­ni­mo ge­bė­ji­mai, iš­ryš­kė­tų ly­de­riai. No­ri­me, kad jau­ni­mas iš­mok­tų tau­so­ti bend­rą tur­tą, ap­lin­ką. Be ki­ta ko, sie­kia­me, jog bend­ruo­me­ni­nė­je veik­lo­je stip­rė­tų jau­ni­mo ir vy­res­nio­sios kar­tos, tė­vų ry­šys. Į šią šven­tę įsi­jun­gė ir vai­kai, ir tė­vai, ir se­ne­liai. Jau­ni­mui tal­ki­no L.Žel­vie­nė, Ž. ir A.Duo­bai, R.Kups­tie­nė, Z.Šle­kie­nė, D.Tun­ku­lie­nė, V.Juš­ke­vi­čie­nė, R.Zo­ru­ba, Ar­ba­čiaus­kai, vi­sa Stro­lių šei­ma. Štai Žyd­rū­nė Duo­bie­nė, tu­rin­ti pe­da­go­gi­nės pa­tir­ties, ren­gi­nį re­ži­sa­vo ir jį ve­dė. Ka­ro­li­na Stro­ly­tė koor­di­na­vo šo­kė­jų pa­si­ro­dy­mą ir t. t.

At­si­ra­do ir sa­va­no­rių rė­mė­jų: S.Ja­ki­ma­vi­čius, V.Stro­lys, R.Kups­tie­nė, L.Stro­lie­nė, vie­tos par­duo­tu­vės sa­vi­nin­kai, V.Žel­vys ir ki­ti, net ne­pa­no­rę skelb­tis. To­kie ren­gi­niai kai­me „įsu­ka“ dau­gy­bę žmo­nių, ir bū­tent taip ka­la­si pir­mie­ji bend­ruo­me­niš­ku­mo dai­gai.Ele­na ZO­RU­BIE­NĖ

Lakš­tu­čių kai­mo

bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Jubiliejų švenčiantis gydytojas savęs be medicinos neįsivaizduoja
* Naujų nesutarimų fone prisimintos senos nuoskaudos
* Vilkaviškio mieste siaučia vandalai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas