Parduoda OPEL MERIVA (2004 m., 1,7 l, dyzelis, priedo – Opel lieti ratlankiai). Tel. 8 614 58 380.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2023-04-17 17:01

Dalinkitės:

Prieš kelis mėnesius įsikūrusio smiginio klubo „Keturvalakiai“ nariai sėkmingai varžėsi Lietuvos „Darts“ sporto federacijos 2023 metų taurės turnyre.

Puikus „Keturvalakių“ debiutas smiginio turnyre

Kauno „Žalgirio“ arenoje kovo 24–26 d. įvyko Lietuvos „Darts“ sporto federacijos (LDSF) 2023 metų taurės turnyras. Jame pirmą kartą dalyvavo 2022-ųjų pabaigoje įsikūrusio smiginio klubo „Keturvalakiai“ nariai. Startas buvo įspūdingas.

Varžybose dalyvavo visų laikų rekordinis dalyvių skaičius: 155 vyrai, 29 moterys, 6 jaunimo atstovai, 34 veteranai, 32 vyrų komandos, 71 vyrų pora, 13 moterų porų.

Kovo 24 d. vakare įvyko pramoginės „laimingos poros“ varžybos, jas laimėjo Kretingos klubo „Topas“ narys, Lietuvos reitingo lyderis Laimis Zubavičius ir Kauno klubo „Smiginis.lt“ atstovas Arūnas Sakalauskas. „Keturvalakių“ nariai minėtose varžybose nedalyvavo.

Kovo 25 d. vyko vyrų ir moterų asmeninės, porinės, veteranų bei jaunimo varžybos. „Keturvalakių“ klubui atstovavo 12 vyrų. Jie dalyvavo asmeninėse, porinėse ir veteranų rungtyse. Asmeninės vyrų varžybos vyko 32 pogrupiuose. Į tolesnį etapą galėjo patekti tik po du žaidėjus iš pogrupio.

Iš mūsų klubo trims žaidėjams pavyko prasimušti į kitą etapą. Geriausiai sekėsi Nerijui Štaraičiui, kuris galutinėje įskaitoje iš 155 dalyvių užėmė labai aukštą 17 vietą, o kovodamas dėl patekimo į geriausiųjų šešioliktuką tik įtemptoje kovoje rezultatu 3:4 pralaimėjo labiau patyrusiam mažeikiškiui Arūnui Čipliui. Saulius Pavelčikas ir Povilas Bulota iškovojo 33 vietą. Kiti klubo nariai tenkinosi kuklesnėmis pozicijomis.

Kovo 26 d. vyko komandinės varžybos. „Keturvalakių“ klubo žaidėjai pasiskirstė į tris komandas po keturis žaidėjus. Šiose varžybose ir buvo iškovota tikrai dar neplanuota, bet labai skambi pergalė. Tarp 32 komandų „Keturvalakiai 1“ (N. Štaraitis, S. Pavelčikas, P. Bulota ir Audrius Brokas) iškovojo trečią vietą ir pelnė bronzą.

Varžybos vyko pogrupiuose po keturias komandas. Savo pogrupyje buvo užimta antroji vieta, kuri suteikė galimybę varžytis atkrintamosiose varžybose. Burtų keliu teko labai stiprus varžovas – Mažeikių klubo 1-oji komanda (joje žaidė ir Lietuvos rinktinės žaidėjai). Tačiau mūsų komandos žaidėjai pademonstravo labai gerą žaidimą ir rezultatu 9:6 užtikrintai nugalėjo varžovus.

Po to įvyko lemiama kova dėl patekimo į pusfinalį, o varžovas buvo varžybų šeimininkas Kauno klubas „Trajektorija“. Varžybos vyko taškas į tašką ir pasibaigė lygiosiomis 8:8. Tad pagal taisykles buvo žaidžiamas vienas lemiamas legas.

Komandos pasirinko žaidėjus. „Keturvalakių“ klubas išreiškė pasitikėjimą savo lyderiu N. Štaraičiui. Jis pateisino pasitikėjimą ir įtemptoje kovoje laimėjo prieš Tomą Makūną bei išvedė komandą į pusfinalį, taip užtikrindamas prizinę vietą (smiginyje varžybos dėl trečios vietos nevyksta).

Pusfinalyje laukė būsimų čempionų iš Kretingos klubo „Topas“ komanda su Lietuvos reitingo lyderiu L. Zubavičiumi priešakyje. Mūsiškiai labai garbingai pasipriešino varžovams, lengvai neatiduodavę nė vieno lego, tačiau patirtis ir meistriškumas savo padarė. „Topas“ laimėjo 9:3. Vėliau „Topas“ laimėjo finalą prieš Prienų „Stadiono“ klubą 9:8 ir tapo LDSF taurės nugalėtoju.

Kitoms „Keturvalakių“ klubo komandoms nepavyko perkopti pirmo varžybų etapo ir iš tolesnių kovų jos iškrito.

Iškovota prizine vieta visi klubo nariai labai džiaugėsi. Apie tokį pasiekimą galbūt kažkada ateityje buvo nedrąsiai svajojama, tačiau dabar viršyti visi lūkesčiai. Sportininkai džiaugėsi vieni dėl kitų ir linkėjo sėkmės ateityje. Ši pergalė labai stipriai padidino motyvaciją visiems klubo nariams treniruotis ir tobulėti. Konkurencija dėl patekimo į pirmą komandą labai didelė, nes yra dar keletas žaidėjų, kurie taip pat pretenduoja už ją žaisti.

Nors paskutinis kovo savaitgalis pareikalavo daug jėgų, tačiau namo vykome labai pakilios nuotaikos. Dėkojame Lietuvos „Darts“ sporto federacijai bei organizatoriams už puikiai surengtas varžybas.

Vėl susitiksime treniruotėse Keturvalakių bendruomenės namuose. Treniruotės vyksta kiekvieną pirmadienį, nuo 18.30 val. Kviečiame visus norinčius išbandyti šią sporto šaką ir prisijungti prie jau žinomo visoje Lietuvoje smiginio klubo „Keturvalakiai“.