Parduoda OPEL MERIVA (2004 m., 1,7 l, dyzelis, priedo – Opel lieti ratlankiai). Tel. 8 614 58 380.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Krepšį atakuojantis „Vyčio“ narys Juozas Milius dvikovoje prieš „Griausmą“ pelnė 15 taškų ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių.

Autoriaus nuotr.

Favoritų akistata – be intrigos

Andrius GRYGELAITIS

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse „Santakos“ laikraščio taurėms laimėti sužaisti dar 7 susitikimai.

Nepaliko vilčių. Iki šiol be pralaimėjimų žengusių Liudvinavo „Vyčio“ ir Gižų „Griausmo“ komandų akistatoje intrigos buvo nedaug. Nuo pirmų susitikimo minučių „Griausmo“ žaidėjai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir laimėjo rungtynes 102:79. Iš dviejų taškų zonos gižiečiai atakavo neįtikėtinu taiklumu – tikslą pasiekė net 82, 4 proc. visų metimų. Tritaškiai taip pat krito net 44 proc. taiklumu. Susirinkusius žiūrovus „Griausmo“ žaidėjai pradžiugino ne vienu dėjimu. Tiesa, reikia paminėti, kad šiose rungtynėse „Vyčio“ krepšininkai žaidė vos šešiese.

Po pertraukos. Įnirtingas susitikimas vyko tarp „Dublerių“ ir „Karklinių“. Po dviejų kėlinių „Dubleriai“ pirmavo 9 taškų persvara, tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje ėmė keistis. Pamažu skirtumą mažinę „Karkliniai“ galiausiai laimėjo rungtynes 102:97.

Panašus scenarijus. Beveik identiškai klostėsi ir kita „Karklinių“ dvikova su „Kudirkos Naumiesčio“ komanda. Po dviejų kėlinių kaimyninės savivaldybės atstovai buvo priekyje 10 taškų persvara, o po trijų kėlinių švieslentė dar rodė lygų rezultatą. Visgi užtikrintai laimėtas ketvirtasis kėlinys leido „Karkliniams“ triumfuoti 87:64.

Vos neprisižaidė. Atrodė, kad dvikovoje tarp Šakių „Spartos“ ir „Kudirkos Naumiesčio“ komandų intrigos bus nedaug. Po dviejų kėlinių šakiečiai džiaugėsi solidžia 15 taškų persvara ir tvirtai laikė žaidimo vadžias savo rankose. Visgi varžovai nebuvo linkę lengvai nusileisti ir pačioje dvikovos pabaigoje komandas skyrė jau tik taškas. Nepaisant to, net 38 taškus pelniusio Pauliaus Bacevičiaus vedama „Sparta“ sugebėjo išlaikyti persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 93:89.

Svarbi pergalė. Iki šiol be pergalių žengusi Klampučių „Vienybė-Asterhouse“ į susitikimą su „Bruklinu“ žengė nusiteikusi itin ryžtingai. Pralaimėjimas Klampučių sportininkams būtų itin sukomplikavęs galimybes kovoti dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas. Žinodami tai, „Vienybės-Asterhouse“ žaidėjai jau pirmajame kėlinyje susikrovė apčiuopiamą pranašumą – 31:10. Nors vėliau „Bruklinas“ ir sumažino skirtumą, tačiau pergalės švęsti šiai ekipai nepavyko. Dvikovą 86:80 laimėjo Klampučių sportininkai.

Be pasipriešinimo. Likusiuose susitikimuose intrigos buvo nedaug. „Grupinispirkimas.lt“ 83:49 nugalėjo „Vištytį“, o „Dubleriai“ 129:65 nepaliko vilčių Kazlų Rūdos „Atakos-2“ komandai.

Rekordai. Sezono rezultatyvumo rekordą, į Kazlų Rūdos komandos krepšį įmesdamas net 46 taškus, pasiekė „Dublerių“ atstovas Matas Morkevičius. Jo komandos draugas Bartas Aleksandravičius šiame susitikime atliko net 15 rezultatyvių perdavimų. Tai – taip pat šio sezono rekordas. Verta paminėti, kad B. Aleksandravičius kitoje dvikovoje prieš „Karklinius“ įmetė 42 taškus, pataikęs net 9 tritaškius metimus. Geriausiai dėl atšokusių kamuolių praėjusį savaitgalį kovojo „Grupinispirkimas.lt“ komandos narys Karolis Rimgaila. Jo sąskaitoje – 17 atkovotų kamuolių.

Dvigubi dubliai. Šioje statistikos kategorijoje pasižymėjo net 12 sportininkų: Tomas Miškelis ir Aidas Sabukonis („Karkliniai“), Aurimas Gudaitis ir Balys Brazauskas („Kudirkos Naumiestis“), Ignas Matulaitis ir Tadas Kriugžda („Bruklinas“), B. Aleksandravičius („Dubleriai“), K. Rimgaila („Grupinispirkimas.lt“), Arnas Ryckis („Vištytis“), Alvydas Šeštakauskas („Vienybė-Asterhouse“), Aivaras Miliušis („Sparta“) bei Juozas Milius („Vytis“).

Tvarkaraštis

Ateinantį savaitgalį pirmenybių kovos vyks Vilkaviškio sporto ir pramogų centre.

Šeštadienį, gruodžio 10 d., 11 val., susitiks „Griausmas“ ir „Kudirkos Naumiestis“, 13 val. – „Vienybė-Asterhouse“ bei „Sparta“, o 15 val. – „Dubleriai“ ir „Bruklinas“.

Sekmadienį, 11 val., tarpusavyje žais „Ataka-2“ ir „Grupinispirkimas.lt“, 13 val. – „Bruklinas“ bei „Sparta“, o 15 val. – „Vytis“ ir „Vištytis“.