Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Kybartiečių gretose pasižymėjo D. Karpavičius.

Debiutinėse namų rungtynėse – lygiosios

Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias rungtynes namų stadione LFF II lygos Pietų zonos varžybose. Jie savų žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su FK „Sūduva“ komandos dubleriais.

Po praėjusių rungtyniu Kybartų komanda šiek tiek pakeitė startinį vienuoliktuką ir rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: vartuose stovėjo T. Zavickas, gynyboje – V. Norkeliūnas, T. Krakauskas, I. Siaurusaitis, sauguose – K. Kereiša, D. Ivanauskas, M. Kiškėnas, S. Rekašius, o puolime – J. Vaišnys, A. Pečiulis bei P. Kalimavičius.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba. Tiek viena, tiek kita ekipa stengėsi kontroliuoti kamuolį. Per visą pirmajį kėlinį nė viena komanda nesukūrė jokių pavojingų progų. Tik baigiantis kėliniui, 45min., Marijampolės komanda surenngė ataką, kuri pasibaigė įvarčiu. Marijampoliečiai iš baudos aikštelės kampo „skersavę“ kamuolį, jį „uždarė“ prie galinio virpsto ir pelnė įvartį „į rūbinę“.

Antrajam kėliniui prasidėjus marijampoliečiai iš karto surengė greitą ataką, kurios metu smūgiavo kamuolį iš kelių metrų, bet šeiminkus gelbėjo komandos vartininkas. Po to „Sveikatos“ futbolininkai įgavo antrą kvėpavimą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Kelis kartus pavojingai smūgiavę šeimininkai buvo arti įvarčio, bet svečius gelbėjo puikus vartininko žaidimas. Antroje kėlinio pusėje po keitimo pasirodęs D. Karpavičius sulaukė puikiaus perdavimo iš krašto ir tuo pasinaudojęs, pelnė išlyginamąjį įvartį. Po įvačio „Sveikatos“ futbolininkai stengėsi pelnyti antrą įvartį, o „Sūduvos“ dubleriai atsakinėjo kontraatakomis. Kad ir kaip šeimininkai stengėsi pelnyti antrą įvartį, bet jiems to padaryti nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Kitas rungtynes Kybartų „Sveikatos“ futbolininkai žais penktadienį, kur svečiuose išbandys jėgas su FK „Jonavos“ komandos dubleriais.