„Santaka“ / Tėvynės sąjungos suvažiavime – apie nuveiktus darbus ir laukiančius iššūkius

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-11-30 00:19

Dalinkitės:  


Vilkaviškiečiai delegatai bendravo su Politikos komiteto pirmininku V. Landsbergiu ir Seimo nare A. Bilotaite (nuotr. centre).

Tėvynės sąjungos suvažiavime – apie nuveiktus darbus ir laukiančius iššūkius

Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų par­ti­jos su­va­žia­vi­me, ku­ris įvy­ko Vil­niu­je, Vil­ka­viš­kio sky­riui at­sto­va­vo S. Ažels­kas, D. A. Kar­kie­nė, A. Mic­ke­vi­čius, A. Zu­ba­vi­čie­nė ir šių ei­lu­čių au­to­rius.

Su­va­žia­vi­mą de­le­ga­tai pra­dė­jo him­nu, vė­liau skam­bė­jo par­ti­za­nų dai­nos, ku­rias at­li­ko Ais­tė Smil­ge­vi­čiū­tė bei gru­pė „Sky­lė“. Po bro­lio Pi­jaus nuo­šir­daus žo­džio ir mal­dos de­le­ga­tus pa­svei­ki­no su­va­žia­vi­mo sve­čiai. Ge­ro dar­bo ir pra­smin­gų dis­ku­si­jų lin­kė­jo Per­mai­nų koa­li­ci­jos at­sto­vai: Li­be­ra­lų ir cent­ro są­jun­gos pir­mi­nin­kas G. Bab­ra­vi­čius, Lie­tu­vos li­be­ra­lų są­jū­džio Sei­mo frak­ci­jos se­niū­nas E. Ta­ma­šaus­kas, Lie­tu­vos vals­tie­čių liau­di­nin­kų są­jun­gos pir­mi­nin­kas R. Kar­baus­kis. TS-LKD pir­mi­nin­ko pa­va­duo­to­ja, Sei­mo pir­mi­nin­kė I. De­gu­tie­nė per­skai­tė Eu­ro­pos Par­la­men­to Eu­ro­pos Liau­dies par­ti­jos frak­ci­jos pir­mi­nin­ko Jo­sep­ho Dau­lo svei­ki­ni­mą.

Apie pri­siim­tą at­sa­ko­my­bę, nu­veik­tus dar­bus ir lau­kian­čius iš­šū­kius kal­bė­jo par­ti­jos pir­mi­nin­kas A. Ku­bi­lius, pir­mi­nin­ko pa­va­duo­to­ja, Sei­mo pir­mi­nin­kė I. De­gu­tie­nė, pir­mi­nin­ko pa­va­duo­to­jas, LKD bend­ri­jos pir­mi­nin­kas V. Stun­dys, TS-LKD frak­ci­jos se­niū­nas J. Raz­ma, ki­ti TS-LKD at­sto­vai.

Po­li­ti­kos ko­mi­te­to pir­mi­nin­kas pro­f. V. Lands­ber­gis su­va­žia­vi­me kal­bė­jo apie sa­vo par­ti­ją, Lie­tu­vą, jos įveik­tus sun­ku­mus. Jis pa­ste­bė­jo, kad ne­sa­me įkri­tę į duo­bę. Pa­sak pro­fe­so­riaus, nors duo­bė bu­vo iš­kas­ta mū­sų ša­liai, ta­čiau tar­si pa­sku­ti­nę aki­mir­ką at­sa­ko­my­bė te­ko mū­sų par­ti­jai ir tiems, ku­rie atė­jo į koa­li­ci­ją pri­siim­ti sa­vo da­lį at­sa­ko­my­bės.

„Jei­gu mū­sų spau­da bū­tų la­biau eu­ro­pie­tiš­ka, o ne pro­vin­cia­li, tai tur­būt nuo­lat ma­ty­tu­mė­me ana­li­zes, kas vyks­ta ES ir kaip ka­pa­no­ja­si, kaip yra svars­to­mi ir gelbs­ti­mi Eu­ro­pos varg­šai – Grai­ki­ja, Ai­ri­ja, Veng­ri­ja, Lat­vi­ja. Dar ei­lės lau­kia ty­liai dre­bė­da­ma Ita­li­ja. Bet ta­me są­ra­še nė­ra Lie­tu­vos. Lie­tu­va nė­ra tarp tų Eu­ro­pos varg­šų, dėl ku­rių svars­to­ma, ar jau jie de­val­vuos, ar jau jie bus kaip nors bau­džia­mi, ar jie skan­di­na vi­są Eu­ro­pos Są­jun­gą. Lie­tu­va ne­skan­di­na, Lie­tu­va pa­ti ko­vo­ja su pro­ble­ma“, – kal­bė­jo Po­li­ti­kos ko­mi­te­to pir­mi­nin­kas.

Vie­na iš es­mi­nių pro­ble­mų, už­val­džiu­sių ne tik Lie­tu­vą, bet ir vi­są Eu­ro­pą, anot pro­fe­so­riaus, – mo­ra­li­nė kri­zė ir el­ge­sio skur­das. To­dėl ko­kia nors ver­ty­bi­nė ideo­lo­gi­ja yra ap­vaiz­da, ku­rią rei­kia bran­gin­ti ir sau­go­ti.

„Esa­me po­li­ti­nė jė­ga, gal net vie­nin­te­lė, ku­ri gal­vo­ja ne apie val­džios per­skirs­ty­mą ar at­si­grie­bi­mą. Tai nė­ra mū­sų el­ge­sys. Įž­val­ga, ko­kios atei­ties no­ri­me, kaip ei­na­me, vals­ty­biš­kai yra la­bai rei­ka­lin­ga. Ne­ma­ty­ti, kad ko­kia ki­ta par­ti­ja rū­pin­tų­si to­kio­mis įžval­go­mis – nors tru­pu­tį la­biau il­ga­lai­kė­mis ne­gu iki pir­ma­die­nio“, – kal­bė­jo V. Lands­ber­gis.

Su­va­žia­vi­me bu­vo pri­sta­ty­ta Tė­vy­nės są­jun­gos-Lie­tu­vos krikš­čio­nių de­mok­ra­tų sa­vi­val­dos rin­ki­mų pro­gra­ma „Mū­sų na­mai“, ku­ri iš­ryš­ki­na, ko­kius prio­ri­te­tus ma­to TS-LKD 2011–2015 m. per­spek­ty­vo­je.

Jau­ni­mo stra­te­gi­ją 2010–2015 m. pri­sta­tė TS-LKD jau­ni­mo bend­ruo­me­nės pir­mi­nin­kė, Sei­mo na­rė Ag­nė Bi­lo­tai­tė.

Ak­ty­viai pa­dis­ku­ta­vę bei pa­tvir­ti­nę pa­teik­tus do­ku­men­tų pro­jek­tus, su­va­žia­vi­mo de­le­ga­tai ren­gi­nį pa­bai­gė dai­nuo­da­mi „Ąžuo­lai ža­liuos“.Rim­vy­das ŽIE­MYS

TS-LKD Vil­ka­viš­kio sky­riaus pir­mi­nin­kas


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas