„Santaka“ / Tinklininkai jau užbaigė sezoną

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda jauną, veršingą karvę (veršiuosis gegužės mėn.) ir mėsinę telyčią Vilkaviškio r. Tel. 8 608 20 494.‬
Galioja iki: 2019-04-26 09:28:44

Išsinuomotų namą arba butą Vilkaviškyje ilgesniam laikui (gali būti be remonto). Tel. 8 636 47 641.
Galioja iki: 2019-04-26 10:50:13

Parduoda FORD MONDEO CARAVAN (2005 m., 2 l, dyzelis, 85 kW, sidabro spalvos, geros būklės, praeita TA). Tel. 8 614 89 347.
Galioja iki: 2019-04-26 14:43:46

Parduoda gyvenamąjį namą su ūkiniu pastatu Ančlaukio k., Vilkaviškio r. (yra visi patogumai, prie namų yra 3 ha žemės). Tel. 8 688 20 981.
Galioja iki: 2019-05-03 09:16:08

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.). Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-05-03 13:06:50Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-15 06:05

Dalinkitės:  


Ant­ros vie­tos lai­mė­to­jai (iš kai­rės) A. ir V. Stra­ka­lai­čiai, čem­pio­nai – Ž. Ky­nas ir A. Va­si­liaus­kas bei bron­zą iš­ko­vo­ję E. Vaš­ke­lis ir Ž. Va­si­liaus­kas džiau­gė­si sa­vo pa­sie­ki­mais.

Autoriaus nuotr.


Tinklininkai jau užbaigė sezoną

Vil­ka­viš­kio mies­to plia­že praė­ju­sį šeš­ta­die­nį, rug­sė­jo 11 d., įvy­ko pa­plū­di­mio tink­li­nio se­zo­no už­da­ry­mo var­žy­bos.

Šie­met dėl ne itin ge­ro oro į tur­ny­rą at­vy­ko vos pen­kios ko­man­dos. Nu­ga­lė­to­jais ta­po ne vie­nus me­tus kar­tu žai­džian­čių Žil­vi­no Ky­no ir Aud­riaus Va­si­liaus­ko at­sto­vau­ja­mas „Gra­nes“ due­tas, fi­na­le įvei­kę tė­vo ir sū­naus po­rą – „Ban­ga“ pa­si­va­di­nu­sius Vy­tau­tą ir And­rių Stra­ka­lai­čius.

Rung­ty­nė­se dėl tre­čios vie­tos tarp „Ežio“ ko­man­dos, at­sto­vau­ja­mos Žy­gi­man­to Va­si­liaus­ko ir Ed­vi­no Vaš­ke­lio, bei „Švy­tu­rio“ eki­pos, ku­rią su­da­rė Dai­nius Gra­žu­lis bei Ar­nol­das Va­si­liaus­kas, il­gos ko­vos ne­pri­rei­kė. Jau pa­čio­je var­žy­bų pra­džio­je A. Va­si­liaus­kas ga­vo ko­jos trau­mą ir ne­be­ga­lė­jo to­liau ko­vo­ti. Jo ko­man­dai bu­vo įskai­ty­tas tech­ni­nis pra­lai­mė­ji­mas ir bron­zos me­da­liai ati­te­ko „Ežio“ tink­li­nin­kams.

Pas­ku­ti­nią­ja vie­ta bu­vo pri­vers­tas ten­kin­tis „Bo­čių“ due­tas, ku­rį su­da­rė Rai­mun­das Vilt­ra­kis bei Ar­tū­ras Že­mai­tai­tis.

Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bo va­do­vas bei šio tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius Vy­tau­tas Stra­ka­lai­tis ap­gai­les­ta­vo, kad šiek tiek pa­bju­ręs oras at­bai­dė ne­ma­žai ko­man­dų, ku­rios bū­tų su­da­riu­sios ne­blo­gą kon­ku­ren­ci­ją ki­tiems da­ly­viams. „Aiš­ku, ti­kė­tis su­lauk­ti tiek ko­man­dų, kiek bu­vo se­zo­no ati­da­ry­mo tur­ny­re, kai var­žė­si net 23 eki­pos, yra ne­rea­lu. Ta­čiau, ne­pai­sant vis­ko, džiau­giuo­si, jog en­tu­zias­tų nuo­lat at­si­ran­da. Ypač džiu­gi­na jau­ni­mas, ku­ris spar­čiai to­bu­lė­ja ir jau me­ta iš­šū­kį stip­riau­siems mū­sų tink­li­nin­kams“, – pa­sa­ko­jo V. Stra­ka­lai­tis.

„Jaus­mas ge­ras, sma­gu lai­mė­ti, ta­čiau lau­kia­me, kol mus kas nu­ga­lės“, – juo­ka­vo nu­ga­lė­to­jų eki­pos tink­li­nin­kas Ž. Ky­nas. Jis pri­si­mi­nė, jog šis se­zo­nas jo ko­man­dai bu­vo ypač sėk­min­gas: pa­siek­tos per­ga­lės ne tik ati­da­ry­mo bei už­da­ry­mo var­žy­bo­se, bet ir iš­ko­vo­ta gar­bin­ga ant­ra vie­ta pres­ti­ži­nė­se var­žy­bo­se Viš­ty­ty­je, į ku­rias su­si­ren­ka dau­gy­bė pa­jė­gių ko­man­dų iš vi­sos ša­lies. „Aiš­ku, ap­mau­du, kad šian­dien dėl pra­sto oro dau­ge­lis pa­bi­jo­jo at­vyk­ti ir su mu­mis pa­si­var­žy­ti. Gai­la, kad ir mū­sų stu­den­tai šį sa­vait­ga­lį ne­grį­žo, – bū­tų vie­na ki­ta ko­man­da dau­giau su­si­rin­kę“, – pa­sa­ko­jo Ž. Ky­nas.

Šis tur­ny­ras bu­vo ju­bi­lie­ji­nis – rug­sė­jo 8 d. su­ka­ko ly­giai 10 me­tų, kai bu­vo įkur­tas Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bas. Jo va­do­vas V. Stra­ka­lai­tis ypač džiau­gė­si, jog mū­sų mies­te tink­li­nis yra vie­na iš po­pu­lia­riau­sių spor­to ša­kų, bei iš­reiš­kė vil­tį, kad jo po­pu­lia­ru­mas tik di­dės.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Alvito puošmenos traukia pravažiuojančiųjų žvilgsnius
* Paryžiaus katedros gaisras sukrėtė visą pasaulį
* Gimtinė, scena ir eilės – tai, kas suteikia gyvenimui prasmę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą balsuotumėte Respublikos Prezidento rinkimuose?
Vytenį Povilą Andriukaitį
Arvydą Juozaitį
Valentiną Mazuronį
Gitaną Nausėdą
Mindaugą Puidoką
Naglį Puteikį
Saulių Skvernelį
Ingridą Šimonytę
Valdemarą TomaševskįKalbos patarimai

Ar vartotinas pavadinimas „kajeno pipirai“?
Tai ne pipirai, o paprikos. Vartotinas pavadinimas yra Kajeno paprikos. Ši prieskoninė daržovė pavadinimą gavo pagal Kajeno vietovę ( Cayenne ), esančią Prancūzijos Gvianoje.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas