„Santaka“ / Tinklininkai jau užbaigė sezoną

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-11-29 08:57:12

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.
Galioja iki: 2018-11-29 10:25:14Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2010-09-15 06:05

Dalinkitės:  


Ant­ros vie­tos lai­mė­to­jai (iš kai­rės) A. ir V. Stra­ka­lai­čiai, čem­pio­nai – Ž. Ky­nas ir A. Va­si­liaus­kas bei bron­zą iš­ko­vo­ję E. Vaš­ke­lis ir Ž. Va­si­liaus­kas džiau­gė­si sa­vo pa­sie­ki­mais.

Autoriaus nuotr.


Tinklininkai jau užbaigė sezoną

Vil­ka­viš­kio mies­to plia­že praė­ju­sį šeš­ta­die­nį, rug­sė­jo 11 d., įvy­ko pa­plū­di­mio tink­li­nio se­zo­no už­da­ry­mo var­žy­bos.

Šie­met dėl ne itin ge­ro oro į tur­ny­rą at­vy­ko vos pen­kios ko­man­dos. Nu­ga­lė­to­jais ta­po ne vie­nus me­tus kar­tu žai­džian­čių Žil­vi­no Ky­no ir Aud­riaus Va­si­liaus­ko at­sto­vau­ja­mas „Gra­nes“ due­tas, fi­na­le įvei­kę tė­vo ir sū­naus po­rą – „Ban­ga“ pa­si­va­di­nu­sius Vy­tau­tą ir And­rių Stra­ka­lai­čius.

Rung­ty­nė­se dėl tre­čios vie­tos tarp „Ežio“ ko­man­dos, at­sto­vau­ja­mos Žy­gi­man­to Va­si­liaus­ko ir Ed­vi­no Vaš­ke­lio, bei „Švy­tu­rio“ eki­pos, ku­rią su­da­rė Dai­nius Gra­žu­lis bei Ar­nol­das Va­si­liaus­kas, il­gos ko­vos ne­pri­rei­kė. Jau pa­čio­je var­žy­bų pra­džio­je A. Va­si­liaus­kas ga­vo ko­jos trau­mą ir ne­be­ga­lė­jo to­liau ko­vo­ti. Jo ko­man­dai bu­vo įskai­ty­tas tech­ni­nis pra­lai­mė­ji­mas ir bron­zos me­da­liai ati­te­ko „Ežio“ tink­li­nin­kams.

Pas­ku­ti­nią­ja vie­ta bu­vo pri­vers­tas ten­kin­tis „Bo­čių“ due­tas, ku­rį su­da­rė Rai­mun­das Vilt­ra­kis bei Ar­tū­ras Že­mai­tai­tis.

Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bo va­do­vas bei šio tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rius Vy­tau­tas Stra­ka­lai­tis ap­gai­les­ta­vo, kad šiek tiek pa­bju­ręs oras at­bai­dė ne­ma­žai ko­man­dų, ku­rios bū­tų su­da­riu­sios ne­blo­gą kon­ku­ren­ci­ją ki­tiems da­ly­viams. „Aiš­ku, ti­kė­tis su­lauk­ti tiek ko­man­dų, kiek bu­vo se­zo­no ati­da­ry­mo tur­ny­re, kai var­žė­si net 23 eki­pos, yra ne­rea­lu. Ta­čiau, ne­pai­sant vis­ko, džiau­giuo­si, jog en­tu­zias­tų nuo­lat at­si­ran­da. Ypač džiu­gi­na jau­ni­mas, ku­ris spar­čiai to­bu­lė­ja ir jau me­ta iš­šū­kį stip­riau­siems mū­sų tink­li­nin­kams“, – pa­sa­ko­jo V. Stra­ka­lai­tis.

„Jaus­mas ge­ras, sma­gu lai­mė­ti, ta­čiau lau­kia­me, kol mus kas nu­ga­lės“, – juo­ka­vo nu­ga­lė­to­jų eki­pos tink­li­nin­kas Ž. Ky­nas. Jis pri­si­mi­nė, jog šis se­zo­nas jo ko­man­dai bu­vo ypač sėk­min­gas: pa­siek­tos per­ga­lės ne tik ati­da­ry­mo bei už­da­ry­mo var­žy­bo­se, bet ir iš­ko­vo­ta gar­bin­ga ant­ra vie­ta pres­ti­ži­nė­se var­žy­bo­se Viš­ty­ty­je, į ku­rias su­si­ren­ka dau­gy­bė pa­jė­gių ko­man­dų iš vi­sos ša­lies. „Aiš­ku, ap­mau­du, kad šian­dien dėl pra­sto oro dau­ge­lis pa­bi­jo­jo at­vyk­ti ir su mu­mis pa­si­var­žy­ti. Gai­la, kad ir mū­sų stu­den­tai šį sa­vait­ga­lį ne­grį­žo, – bū­tų vie­na ki­ta ko­man­da dau­giau su­si­rin­kę“, – pa­sa­ko­jo Ž. Ky­nas.

Šis tur­ny­ras bu­vo ju­bi­lie­ji­nis – rug­sė­jo 8 d. su­ka­ko ly­giai 10 me­tų, kai bu­vo įkur­tas Vil­ka­viš­kio tink­li­nio klu­bas. Jo va­do­vas V. Stra­ka­lai­tis ypač džiau­gė­si, jog mū­sų mies­te tink­li­nis yra vie­na iš po­pu­lia­riau­sių spor­to ša­kų, bei iš­reiš­kė vil­tį, kad jo po­pu­lia­ru­mas tik di­dės.And­rius GRY­GE­LAI­TIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Ar galima sakyti „prieinama kaina“?
ikrai galima, kadangi „Dabartinės lietuvių kalbos žodyne“ nurodoma trečioji dalyvio prieinamas reikšmė – „nebrangus, įperkamas“.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas