„Santaka“ / Verslininkas žmonėms nori aprodyti savąjį kraštą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda mūrinį namą Smėlio g. 20, Virbalyje (17 a sklypas, yra 2 garažai, ūkiniai pastatai, šiltnamis). Tel. 8 614 82 403.
Galioja iki: 2019-08-22 08:01:37

Parduoda 1 ha žemės ūkio paskirties žemės Giedrių k., Šeimenos sen.. Tel. 8 686 25 956.
Galioja iki: 2019-08-22 08:14:46

Tvarkinga šeima išsimokėtinai nupirktų sklypą statyboms. Tel. 8 625 18 726.
Galioja iki: 2019-08-26 08:23:26

Parduoda 2 kambarių butą Alvite (I a., sava pakura). Tel. 8 647 46 922.
Galioja iki: 2019-08-31 13:18:44Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-09 23:04

Dalinkitės:  


Vers­li­nin­kas Min­dau­gas Šir­vys sa­ko, jog žmo­nės krei­pia­si į jo fir­mą ne tik no­rė­da­mi pa­ke­liau­ti, bet ir nu­vyk­ti į ko­man­di­ruo­tę ar­ba ae­rouos­tą.

Autorės nuotr.


Verslininkas žmonėms nori aprodyti savąjį kraštą

Kristina VAITKEVIČIENĖ

In­ter­ne­te, spau­do­je, te­le­vi­zi­jo­je mir­gė­te mir­ga įvai­rūs ke­lio­nių pa­siū­ly­mai: vi­lio­ja eg­zo­tiš­ko­ji In­di­ja, prie šil­tos jū­ros pa­si­le­pin­ti kvie­čia tu­ris­tų pa­mėg­tas Egip­tas, siū­lo­ma ap­lan­ky­ti įžy­mias Lat­vi­jos ir Es­ti­jos vie­tas. Ke­liauk kur no­ri, kad tik už­tek­tų lai­ko ir pi­ni­gų. O štai vil­ka­viš­kie­tis vers­li­nin­kas Min­dau­gas Šir­vys, taip pat siū­lan­tis tu­riz­mo ir ke­lio­nių pa­slau­gas, pir­miau­sia pa­ta­ria pa­žin­ti sa­vo kraš­tą.Kiek­vie­nam klientui – sa­vas marš­ru­tas

„Se­nu­kų“ pre­ky­bos cent­re įsi­kū­ru­si M. Šir­vio fir­ma siū­lo pa­žin­ti­nes ke­lio­nes po Lie­tu­vą. Šiuo me­tu yra su­da­ry­ta 13 įvai­rių marš­ru­tų, ku­riuos ga­li­ma keis­ti, to­bu­lin­ti, il­gin­ti ar trum­pin­ti pa­gal klientų pa­gei­da­vi­mus. Pa­sak vers­li­nin­ko, no­rin­tie­ji ke­liau­ti ga­li ir pa­tys su­gal­vo­ti marš­ru­tą, ta­čiau juo tu­rė­tų vyk­ti bent še­šių žmo­nių gru­pė. Tu­riz­mo fir­ma nu­veš, ap­gy­ven­dins, už­sa­kys pra­mo­gas ir į ke­lio­nę kar­tu iš­leis pa­si­ruo­šu­sį gi­dą.

M. Šir­vys sa­kė, kad idė­ją vež­ti žmo­nes ir jiems ap­ro­dy­ti gim­tą­jį kraš­tą sėk­min­gai rea­li­zuo­ja nuo šio pa­va­sa­rio. Ypač po­pu­lia­rūs marš­ru­tai po Pa­ne­mu­nės pi­lis ir pas Ma­žei­kių ra­jo­ne gy­ve­nan­čią žo­li­nin­kę. Ga­li­ma nu­vyk­ti ir į Kre­tin­gą, kur įreng­tas gra­žus žie­mos so­das, ap­žiū­rė­ti vie­nuo­ly­nus, ve­ža­ma į Tra­kus, Mo­sė­dį, Ven­tės ra­gą, Drus­ki­nin­kus, Anykš­čius, Mo­lė­tus, Šiau­lius, Za­ra­sus ar į bet ku­rią ki­tą Lie­tu­vos vie­tą.Pa­čiam vai­ruo­ti ne­ver­ta

Pa­sak vers­li­nin­ko, žmo­nės da­bar mo­ka skai­čiuo­ti. Pa­ma­tę jo fir­mos įkai­nius, ne vie­nas su­pran­ta, kad už to­kią kai­ną pa­tys var­giai nu­si­pirk­tų ke­lio­nei de­ga­lų. O kur dar vi­si ki­ti ne­pa­to­gu­mai, kai rei­kia sė­dė­ti prie vai­ro ir su­kti gal­vą, kur ap­si­gy­ven­ti, pa­val­gy­ti ar ką ap­žiū­rė­ti.

Vi­sus šiuos klau­si­mus spren­džia tu­riz­mo fir­ma, o ke­liau­nin­kui be­lie­ka tin­ka­mai iš­nau­do­ti ke­lio­nės aki­mir­kas. Klien­tas čia pat ir ap­drau­džia­mas.

– Mes or­ga­ni­zuo­ja­me ne­tra­di­ci­nes ke­lio­nes, – aiš­ki­no sa­vo marš­ru­tų pri­va­lu­mus vers­li­nin­kas. – Štai į Vi­sa­gi­ną ir Ig­na­li­ną vy­ko­me ap­lan­ky­da­mi Lie­tu­vos elekt­ri­nes. Va­žia­vo­me per Ma­ri­jam­po­lę į Birš­to­ną, po to – į Kau­no hid­roa­ku­mu­lia­ci­nę elektrinę ir Kai­šia­do­ris, pa­skui – į Ig­na­li­ną, kur tu­ris­tai plau­kė bai­da­rė­mis, o grį­žo­me per Elekt­rė­nus. Tai bu­vo dvie­jų die­nų ke­lio­nė. Žmo­nėms la­bai pa­ti­ko.Pa­siū­ly­mai įstai­goms ir ko­lek­ty­vams

M. Šir­vys sa­kė, kad daž­ni ke­lio­nių už­sa­ko­vai – įvai­rių fir­mų, įstai­gų ko­lek­ty­vai. Jie pa­sa­ko, kur no­ri va­žiuo­ti, o ta­da su­da­ri­nė­ja­mi ke­li marš­ru­tų va­rian­tai. Žmo­nės ga­li pa­si­rink­ti, ką no­ri pa­ma­ty­ti. Ati­tin­ka­mai ke­lio­nei ruo­šia­si ir gi­das. Kar­tais pa­skel­bia­ma, į ku­rią vie­tą or­ga­ni­zuo­ja­ma ke­lio­nė, ir ren­ka­ma at­si­tik­ti­nių žmo­nių gru­pė. Fir­mos pa­slau­go­mis nau­do­ja­ma­si ir vyks­tant į ko­man­di­ruo­tes, se­mi­na­rus, ae­rouos­tus, TV laidų filmavimus.

Žie­mą bus ren­gia­mos iš­vy­kos į vil­ka­viš­kie­čių pa­mėg­tas Šyp­liš­kės (Len­ki­ja) sli­di­nė­ji­mo tra­sas. Iš pra­džių fir­mos au­to­bu­sas veš pa­sli­di­nė­ti sa­vait­ga­liais, bet jei at­si­ras no­rin­čių­jų, va­žiuos ir ki­to­mis die­no­mis. Žie­mą sli­di­nė­to­jai bus ve­ža­mi ir į Aust­ri­ją, Slo­va­ki­ją. Fir­ma pa­si­rū­pins ke­lei­vių nu­ve­ži­mu, ap­gy­ven­di­ni­mu, pra­mo­go­mis bei mai­ti­ni­mu. M. Šir­vys net pa­si­ry­žęs nau­jo­kus pa­mo­ky­ti sli­di­nė­ti.

M. Šir­vio fir­ma yra ofi­cia­lus ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių „Gu­li­ve­rio ke­lio­nės“ ir „Tez Tour“ at­sto­vas, to­dėl par­duo­da ke­lio­nes ir į įvai­rius to­li­mus kraš­tus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkų laukuose žydi facelijos, dobilai, noksta grikiai
* Metusi vadovės darbą banke kraštietė iš naujo atrado save
* Rajono kolektyvai Žolinės šventėje linksmino Punsko lietuvius
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar keliate atostogų nuotraukas į socialinius tinklus?
Taip, keliu nuolat.
Įkeliu vieną kitą.
Niekada to nedarau.
Socialiniais tinklais nesinaudoju.Kalbos patarimai

Ar vartotinas pasakymas „ko eigoje“?
Ne, tai netaisyklinga konstrukcija. Vyksmo laikui ar tarpui nusakyti žodžio „ eiga “ vietininkas netinka. Vietoj jo gali būti vartojama metu, per ką arba pusdalyvis, padalyvis. Žaidimo eigoje (= Žaidimo metu; Žaidžiant ) išryškėjo komandos pajėgumas. Metų eigoje (= Per metus ) daug kas gali pasikeisti.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas