„Santaka“ / Verslininkas žmonėms nori aprodyti savąjį kraštą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-09-09 23:04

Dalinkitės:  


Vers­li­nin­kas Min­dau­gas Šir­vys sa­ko, jog žmo­nės krei­pia­si į jo fir­mą ne tik no­rė­da­mi pa­ke­liau­ti, bet ir nu­vyk­ti į ko­man­di­ruo­tę ar­ba ae­rouos­tą.

Autorės nuotr.


Verslininkas žmonėms nori aprodyti savąjį kraštą

Kristina VAITKEVIČIENĖ

In­ter­ne­te, spau­do­je, te­le­vi­zi­jo­je mir­gė­te mir­ga įvai­rūs ke­lio­nių pa­siū­ly­mai: vi­lio­ja eg­zo­tiš­ko­ji In­di­ja, prie šil­tos jū­ros pa­si­le­pin­ti kvie­čia tu­ris­tų pa­mėg­tas Egip­tas, siū­lo­ma ap­lan­ky­ti įžy­mias Lat­vi­jos ir Es­ti­jos vie­tas. Ke­liauk kur no­ri, kad tik už­tek­tų lai­ko ir pi­ni­gų. O štai vil­ka­viš­kie­tis vers­li­nin­kas Min­dau­gas Šir­vys, taip pat siū­lan­tis tu­riz­mo ir ke­lio­nių pa­slau­gas, pir­miau­sia pa­ta­ria pa­žin­ti sa­vo kraš­tą.Kiek­vie­nam klientui – sa­vas marš­ru­tas

„Se­nu­kų“ pre­ky­bos cent­re įsi­kū­ru­si M. Šir­vio fir­ma siū­lo pa­žin­ti­nes ke­lio­nes po Lie­tu­vą. Šiuo me­tu yra su­da­ry­ta 13 įvai­rių marš­ru­tų, ku­riuos ga­li­ma keis­ti, to­bu­lin­ti, il­gin­ti ar trum­pin­ti pa­gal klientų pa­gei­da­vi­mus. Pa­sak vers­li­nin­ko, no­rin­tie­ji ke­liau­ti ga­li ir pa­tys su­gal­vo­ti marš­ru­tą, ta­čiau juo tu­rė­tų vyk­ti bent še­šių žmo­nių gru­pė. Tu­riz­mo fir­ma nu­veš, ap­gy­ven­dins, už­sa­kys pra­mo­gas ir į ke­lio­nę kar­tu iš­leis pa­si­ruo­šu­sį gi­dą.

M. Šir­vys sa­kė, kad idė­ją vež­ti žmo­nes ir jiems ap­ro­dy­ti gim­tą­jį kraš­tą sėk­min­gai rea­li­zuo­ja nuo šio pa­va­sa­rio. Ypač po­pu­lia­rūs marš­ru­tai po Pa­ne­mu­nės pi­lis ir pas Ma­žei­kių ra­jo­ne gy­ve­nan­čią žo­li­nin­kę. Ga­li­ma nu­vyk­ti ir į Kre­tin­gą, kur įreng­tas gra­žus žie­mos so­das, ap­žiū­rė­ti vie­nuo­ly­nus, ve­ža­ma į Tra­kus, Mo­sė­dį, Ven­tės ra­gą, Drus­ki­nin­kus, Anykš­čius, Mo­lė­tus, Šiau­lius, Za­ra­sus ar į bet ku­rią ki­tą Lie­tu­vos vie­tą.Pa­čiam vai­ruo­ti ne­ver­ta

Pa­sak vers­li­nin­ko, žmo­nės da­bar mo­ka skai­čiuo­ti. Pa­ma­tę jo fir­mos įkai­nius, ne vie­nas su­pran­ta, kad už to­kią kai­ną pa­tys var­giai nu­si­pirk­tų ke­lio­nei de­ga­lų. O kur dar vi­si ki­ti ne­pa­to­gu­mai, kai rei­kia sė­dė­ti prie vai­ro ir su­kti gal­vą, kur ap­si­gy­ven­ti, pa­val­gy­ti ar ką ap­žiū­rė­ti.

Vi­sus šiuos klau­si­mus spren­džia tu­riz­mo fir­ma, o ke­liau­nin­kui be­lie­ka tin­ka­mai iš­nau­do­ti ke­lio­nės aki­mir­kas. Klien­tas čia pat ir ap­drau­džia­mas.

– Mes or­ga­ni­zuo­ja­me ne­tra­di­ci­nes ke­lio­nes, – aiš­ki­no sa­vo marš­ru­tų pri­va­lu­mus vers­li­nin­kas. – Štai į Vi­sa­gi­ną ir Ig­na­li­ną vy­ko­me ap­lan­ky­da­mi Lie­tu­vos elekt­ri­nes. Va­žia­vo­me per Ma­ri­jam­po­lę į Birš­to­ną, po to – į Kau­no hid­roa­ku­mu­lia­ci­nę elektrinę ir Kai­šia­do­ris, pa­skui – į Ig­na­li­ną, kur tu­ris­tai plau­kė bai­da­rė­mis, o grį­žo­me per Elekt­rė­nus. Tai bu­vo dvie­jų die­nų ke­lio­nė. Žmo­nėms la­bai pa­ti­ko.Pa­siū­ly­mai įstai­goms ir ko­lek­ty­vams

M. Šir­vys sa­kė, kad daž­ni ke­lio­nių už­sa­ko­vai – įvai­rių fir­mų, įstai­gų ko­lek­ty­vai. Jie pa­sa­ko, kur no­ri va­žiuo­ti, o ta­da su­da­ri­nė­ja­mi ke­li marš­ru­tų va­rian­tai. Žmo­nės ga­li pa­si­rink­ti, ką no­ri pa­ma­ty­ti. Ati­tin­ka­mai ke­lio­nei ruo­šia­si ir gi­das. Kar­tais pa­skel­bia­ma, į ku­rią vie­tą or­ga­ni­zuo­ja­ma ke­lio­nė, ir ren­ka­ma at­si­tik­ti­nių žmo­nių gru­pė. Fir­mos pa­slau­go­mis nau­do­ja­ma­si ir vyks­tant į ko­man­di­ruo­tes, se­mi­na­rus, ae­rouos­tus, TV laidų filmavimus.

Žie­mą bus ren­gia­mos iš­vy­kos į vil­ka­viš­kie­čių pa­mėg­tas Šyp­liš­kės (Len­ki­ja) sli­di­nė­ji­mo tra­sas. Iš pra­džių fir­mos au­to­bu­sas veš pa­sli­di­nė­ti sa­vait­ga­liais, bet jei at­si­ras no­rin­čių­jų, va­žiuos ir ki­to­mis die­no­mis. Žie­mą sli­di­nė­to­jai bus ve­ža­mi ir į Aust­ri­ją, Slo­va­ki­ją. Fir­ma pa­si­rū­pins ke­lei­vių nu­ve­ži­mu, ap­gy­ven­di­ni­mu, pra­mo­go­mis bei mai­ti­ni­mu. M. Šir­vys net pa­si­ry­žęs nau­jo­kus pa­mo­ky­ti sli­di­nė­ti.

M. Šir­vio fir­ma yra ofi­cia­lus ke­lio­nių or­ga­ni­za­to­rių „Gu­li­ve­rio ke­lio­nės“ ir „Tez Tour“ at­sto­vas, to­dėl par­duo­da ke­lio­nes ir į įvai­rius to­li­mus kraš­tus.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Į griovius slydo mokinius vežiojantys autobusai
* Žemės ūkio konsultavimo tarnyba: klientų vis daugėja
* Kuriu verslą: kokią įmonės juridinę formą pasirinkti?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas