„Santaka“ / Pergalės deivė Nikė šypsojosi buvusiems vilkaviškiečiams

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-08-05 23:23

Dalinkitės:  


Futbolo veteranų širdyse meilė šiam žaidimui neblėsta.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Pergalės deivė Nikė šypsojosi buvusiems vilkaviškiečiams

Jau tris­de­šimt ant­rą kar­tą rugp­jū­čio pir­mą šeš­ta­die­nį į mies­to sta­dio­ną rin­ko­si Vil­ka­viš­kio fut­bo­lo ve­te­ra­nai. Dar prieš sa­vai­tę šių su­si­ti­ki­mų ini­cia­to­rius, vi­są sa­vo gy­ve­ni­mą pa­sky­ręs mėgs­ta­mam spor­tui Ge­di­mi­nas Gir­daus­kas per „San­ta­kos“ laik­raš­tį kvie­tė iš­ti­ki­miau­sius fut­bo­lo sir­ga­lius atei­ti „pa­si­rgti“ už sa­vus ir sa­ves­nius.

Šeš­ta­die­nį, dar ge­ro­kai prieš 15 val., prie sta­dio­no var­tų su­ko vis nau­jos ma­ši­nos, bū­ria­vo­si žai­dė­jai, sve­čiai. Tik žiū­ro­vų iš kar­to at­ro­dė ma­žo­ka. Bet pa­laips­niui tri­bū­nos pri­si­pil­dė. Pa­ga­liau ren­gi­nį ve­du­sio ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės kū­no kul­tū­ros ir spor­to vyr. spe­cia­lis­to Ro­lan­do Li­pi­no pa­kvies­tos aikš­tės ve­jo­je prie­šais tri­bū­nas iš­si­ri­kia­vo sve­čių ir šei­mi­nin­kų fut­bo­lo ve­te­ra­nų ko­man­dos. Fut­bo­li­nin­kus pa­svei­ki­no vi­ce­me­ras Jo­nas Meš­kaus­kas bei Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties fut­bo­lo fe­de­ra­ci­jos va­do­vas Ro­mas Ku­kis.

Gau­sius svei­ki­ni­mus ir lin­kė­ji­mus te­ko iš­klau­sy­ti ir pa­čiam G. Gir­daus­kui. Gar­bin­go 75 me­tų ju­bi­lie­jaus pro­ga jį svei­ki­no drau­gai ve­te­ra­nai, val­džios at­sto­vai.

Var­žy­bo­se da­ly­va­vo ir sve­čių iš Lon­do­no. Kaip ir bu­vo ža­dė­jęs, ap­lan­ky­ti gim­ti­nę, su­si­tik­ti su fut­bo­lo ve­te­ra­nais ir sir­ga­liais at­vy­ko bu­vęs vil­ka­viš­kie­tis H. Ruts­tei­nas, ku­ris sa­kė­si no­rė­jęs sa­vo žmo­nai ir trims vai­kams pa­ro­dy­ti sa­vo gim­tą­jį mies­tą. Jo tė­vas prieš 43 me­tus Vil­ka­viš­kio fut­bo­li­nin­kų ko­man­dai bu­vo nu­pir­kęs spor­ti­nę ap­ran­gą. Sū­nus pa­kar­to­jo tė­vo ges­tą: jis taip pat mū­sų fut­bo­lo ve­te­ra­nams at­ve­žė nau­ją spor­ti­nę ap­ran­gą su at­spaus­tais šei­mos ini­cia­lais. Žai­dė­jai, pa­si­puo­šę nau­ja gel­to­nos ir ža­lios spalvų ap­ran­ga, ne­kant­ra­vo pra­dė­ti rung­ty­nes. Pa­ga­liau 32-ojo tur­ny­ro tei­sė­jai Al­gi­das Ka­ra­lius ir Gin­tau­tas Gir­daus­kas iš­ve­dė žai­dė­jus į aikš­tės cent­rą.

Aikš­tės šei­mi­nin­kų ko­man­dai te­ko var­tai prieš sau­lę – juos sau­go­jęs V. Paunks­nis nuo įky­rios sau­lės akis den­gė spor­ti­ne ke­pu­rai­te. Lai­mei, pir­ma­me kė­li­ny­je stip­rių, pa­vo­jin­gų var­žo­vų ka­muo­lio smū­gių į jo var­tus bu­vo ma­ža ir kė­li­nys pa­si­bai­gė be įvar­čių. Var­žy­bas ko­men­ta­vęs G. Gir­daus­kas neiš­ken­tė ir pa­ra­gi­no žai­dė­jus: „Vy­rai, spir­kit pa­ga­liau į var­tus, ne­svar­bu, į ku­riuos, kad tik bū­tų įvar­tis.“

Ant­ra­me kė­li­ny­je žai­dė­jai pra­dė­jo kur kas ag­re­sy­viau ata­kuo­ti vie­ni ki­tų var­tus. V. Paunks­niui te­ko ge­ro­kai pa­plu­šė­ti at­re­miant vie­ną po ki­to stip­rius var­žo­vų puo­lė­jų smū­gius. Vis dėl­to įvar­čių įmuš­ti ne­si­se­kė. Tai sve­čiams pa­da­ry­ti pa­si­se­kė tik smū­giuo­jant bau­di­nius iš 11 met­rų at­stu­mo. Pir­mą įvar­tį į V. Paunks­nio var­tus įmu­šė šio tur­ny­ro de­biu­tan­tas D. Gvil­dys, o ant­rą – nuo­la­ti­nis rung­ty­nių da­ly­vis, Sei­mo na­rys J. Ole­ka. Da­bar ir var­žy­bų ko­men­ta­to­rius nu­sto­jo „špo­sin­ti“: „Va, ir pri­si­pra­šiau...“

Ta­čiau šei­mi­nin­kų ko­man­dos ve­te­ra­nai ne­sut­ri­ko ir ne­nu­lei­do ran­kų. Jie su­ren­gė stai­gų sve­čių var­tų ant­puo­lį ir pri­ver­tė su­ne­rim­ti R. Ru­dzins­ką, ant­rą kė­li­nį var­tuo­se pa­kei­tu­sį B. Ki­čą. Var­ti­nin­kas iš­bė­go iš var­tų pa­si­tik­ti var­žo­vų puo­lė­jo, abu su­si­dū­rę griu­vo. R. Rudzinskas ne­pa­sie­kė ka­muo­lio, bet jį pa­sie­kė vik­res­nio var­žo­vo ko­ja ir pa­ri­ti­no var­tų link. V. Mac­ke­vi­čiaus pa­spir­tas ka­muo­lys su­spur­dė­jo sve­čių var­tų tink­le. Tai ir bu­vo ga­lu­ti­nis rung­ty­nių re­zul­ta­tas – į du sve­čių įvar­čius šei­mi­nin­kai at­sa­kė vie­nu.

Pa­si­bai­gus var­žy­boms bu­vo pa­skelb­ti ge­riau­si šio tur­ny­ro žai­dė­jai: sve­čių ko­man­do­je – D. Gvil­dys, o šei­mi­nin­kų – G. Kra­kaus­kas. Sa­vi­val­dy­bės pri­zus ga­vo A. Kar­pa­vi­čius ir A. Ur­bu­tis, „San­ta­kos“ ap­do­va­no­ji­mai te­ko A. Šums­kiui ir G. Gir­daus­kui. Vi­siems tur­ny­ro žai­dė­jams įteik­ti dip­lo­mai.

Di­de­lę gra­žią 32-ojo ve­te­ra­nų tur­ny­ro tau­rę iš­si­ve­žė sve­čių ko­man­da. Jos ka­pi­to­nas J. Ole­ka ne­slė­pė džiaugs­mo lai­ky­da­mas ran­ko­se to­kį bran­gų tro­fė­jų.

Be mi­nė­tų ap­do­va­no­tų žai­dė­jų, ver­ta ge­ru žo­džiu pa­mi­nė­ti ir ki­tus ve­te­ra­nus, bė­gio­ju­sius aikš­tė­je ar jau sė­dėjusius tarp žiū­ro­vų: vie­ną iš šio tur­ny­ro or­ga­ni­za­to­rių E. Jur­ge­lai­tį, V. Kru­kaus­ką, A. Šums­kį, A. Ja­nu­šai­tį, Z. Lie­tuv­nin­ką, K. Žie­mį... Taip pat ir tuos bu­vu­sius fut­bo­lo ve­te­ra­nus, ku­rių jau ne­bė­ra nei aikš­tė­je, nei žiū­ro­vų tri­bū­no­se, ku­rie iš­ke­lia­vo į Am­ži­ny­bę. Gal­būt kur nors ant vi­nies dar te­be­ka­bo jų spor­ti­niai ba­te­liai...Vy­tas DRU­NIS


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas