Parduoda OPEL MERIVA (2004 m., 1,7 l, dyzelis, priedo – Opel lieti ratlankiai). Tel. 8 614 58 380.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2009-02-21 09:14

Dalinkitės:

Tarptautiniame turnyre Baltarusijoje medalius iškovojo M. Damidavičius ir T. Baracevičius.
Jono JURKYNO nuotr.

Sportas

Susižavėjimas lengvąja atletika neblėsta

Įvyko Vilkaviškio rajono sporto mokyklos lengvosios atletikos vaikų (gimusių 1996 m. ir jaunesnių) ir jaunučių (gim. 1994–1995 m.) amžiaus grupių žiemos pirmenybės. Jau tradiciniu tapęs renginys vyko Kybartų pagrindinėje mokykloje, kur rungtims atlikti buvo skirtos dvi sporto salės.

Norą varžytis parodė 13 bendrojo lavinimo mokyklų. Gausiausia komanda (23 dalyviai) buvo iš Žaliosios Vinco Žemaičio pagrindinės mokyklos. Joje – ir jauniausia varžybų dalyvė aštuonerių metų Emilija Denutytė, susižavėjusi šia sporto šaka ir aplenkusi ne vieną vyresnę varžovę.

Dalyviai savo jėgas galėjo išbandyti keturiose rungtyse: šuolyje į tolį iš vietos, 25 m bėgime, kimštinio kamuolio metime ir 300 m (mergaitėms) bei 600 m (berniukams) bėgimuose. Vieni sportininkai rinkosi geriausiai besisekančią rungtį, o kiti drąsiai startavo visose keturiose.

Vaikų amžiaus grupėje prizinių vietų skaičiumi pirmavo Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos komanda. Jos lyderė buvo N. Alytaitė, užėmusi bėgimų rungtyse pirmąsias vietas, o šuolyje į tolį iš vietos likusi antra. Tos pačios komandos narė V. Slavinskaitė taip pat iškovojo dvi prizines vietas. Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos mokytojai džiaugėsi savo auklėtinio T. Aleknavičiaus iškovotomis keturiomis prizinėmis vietomis, iš kurių net trys – pirmosios. Tai daugiausiai prizinių vietų užėmęs dalyvis. Alvito pagrindinės mokyklos auklėtinė G. Vaičekauskaitė, virbalietė M. Jurevičiūtė ir Klampučių pagrindinės mokyklos moksleivis L. Dabulevičius laimėjo po dvi prizines vietas.

Jaunučių amžiaus grupėje didžiausias medalių kraitis atiteko Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos mokiniams. Jų komandos lyderė S. Navickaitė iškovojo 3 prizines vietas, o L. Šarkauskaitė pelnė dviejų rungčių diplomus. Kybartų pagrindinės mokyklos auklėtinis V. Jegorovas ir Pilviškių „Santakos“ gimnazijos gimnazistas R. Senvaitis džiaugėsi pelnę po dvi prizines vietas.

Ina DUBICKIENĖ

Varžybų vyr. teisėja

Sėkmė lydėjo ir Gardine, ir Šiauliuose

Praėjusį savaitgalį rajono imtynininkai dalyvavo dvejose varžybose. Vyresnieji važiavo į Gardiną, kur vyko tarptautinis jaunių I. S. Jolkino laisvųjų imtynių turnyras, o jaunesnieji Šiauliuose kovojo respublikinėse mokinių (vaikų) pirmenybėse.

Gardine vykusiame tarptautiniame jaunių laisvųjų imtynių turnyre Vilkaviškiui atstovavo keturi sportininkai. Ne pirmą kartą šiose varžybose dalyvaujantys vilkaviškiečiai šįkart parsivežė du medalius.

Svorio kategorijoje iki 35 kg be rimtesnio pasipriešinimo įveikęs visus varžovus pirmąją vietą iškovojo Tomas Baracevičius. Ruošdamasis varžyboms ir planuodamas šioje svorio kategorijoje siekti čempiono vardo, Tomas numetė 2,5 kg svorio. Sėkmingai svorio kategorijoje iki 38 kg kovojo Martynas Damidavičius, taip pat numetęs apie porą kilogramų svorio. Burtai Martynui nebuvo sėkmingi – lėmė keleriais metais vyresnius priešininkus. Pirmą kovą su trejais metais vyresniu varžovu Martynas laimėjo. Dar metais vyresnis priešininkas jam teko kovojant dėl patekimo į finalą. Pirmąjį kėlinį pralaimėjęs, antrąjį laimėjęs ir pusę trečiojo kėlinio pirmavęs Martynas padarė nedidelę klaidą ir turėjo nusileisti fiziškai stipresniam varžovui. Nepatekęs į finalą M. Damidavičius kovojo dėl trečios vietos ir įveikęs vyresnį varžovą iškovojo bronzos medalį.

42 kg svorio kategorijoje kovojusiam Martyno broliui Laurynui sekėsi prasčiau – jis pralaimėjo pačią pirmąją kovą. Nepasisekė ir Arnui Draugeliui (svorio kategorija iki 63 kg). Vieną susitikimą laimėjęs, antrą pralaimėjęs būsimam finalininkui, paguodos kovą dėl trečios vietos Arnas paskutinėmis sekundėmis, teisėjams neteisingai įvertinus veiksmą, taip pat pralaimėjo. Vėliau peržiūrint filmuotą medžiagą teisėjai pripažino padarę klaidą, tačiau atstatyti teisybės jau nebuvo galimybių.

Šešis medalius į namus parsivežė ir jauniausieji rajono imtynininkai, rungtyniavę Šiauliuose, kur vyko respublikinės mokinių (vaikų) laisvųjų imtynių pirmenybės. Lengviausioje svorio kategorijoje (iki 29 kg) nepraradęs nė vieno taško pirmenybių čempiono vardą iškovojo Mantas Markevičius. Kiek didesnio svorio kategorijose (iki 35 kg ir iki 38 kg) rungtyniavę Ainoras Ivanauskas ir Lukas Arbataitis iškovojo bronzos medalius. „Bronzą“ taip pat laimėjo Justinas Urbanavičius, varžęsis svorio kategorijoje iki 41 kg. Sidabro medalį šioje kategorijoje iškovojo jo komandos draugas Rokas Neiberka. Dar vieną sidabrinį apdovanojimą pelnė Aurimas Blauzdžiūnas (svorio kategorija iki 47 kg).