Balandžio 1 d. Lietuvos aviacijos muziejus Kaune lankytojams atvers naują vidaus ekspoziciją „Skrydis prasideda čia!“. Ji leis Lietuvos aviacijos istoriją pažinti šiuolaikiškai ir įtraukiai. Atidarymo proga numatytos dvi dienos nemokamo lankymo.
Po kelerius metus trukusio atnaujinimo muziejus sugrįžta su iš esmės pergalvotu pasakojimu apie aviaciją Lietuvoje – nuo ankstyvųjų skrydžių ir legendinio lėktuvų ANBO laikotarpio iki šiuolaikinės aviacijos patirčių.
Atidarymo dieną, balandžio 1-ąją, nuo 10 iki 18 val., muziejus lankytojus priims nemokamai. Bus organizuojamos vidaus ekspozicijos lankymo sesijos su edukatoriumi – lankytojai galės jungtis į gyvą eilę, ekskursijos vyks visą dieną, kas 15 minučių, kviesdamos pagaliau pamatyti, kaip pasikeitė ir atsinaujino muziejus, išgirsti, kokiais pasakojimais traukia nauja ekspozicija. Joje žmonės susipažins su skrydžio idėja, gilinsis į neįtikėtinus lietuvių aviatorių ir konstruktorių pasiekimus ir net turės galimybę prisiliesti prie kosmoso.
Pavieniai lankytojai atidarymo dieną į vidaus ekspoziciją nebus leidžiami, lankymas vyks tik su edukatoriumi. Lauko ekspoziciją bus galima apžiūrėti savarankiškai.
Balandžio 2-ąją muziejus veiks 10–18 val., o ekspoziciją bus galima lankyti savarankiškai ir nemokamai. Tą pačią dieną, 18 val., muziejuje vyks neseniai Lietuvos aviacijos muziejaus išleistos knygos „Sparnuotas kelias“, skirtos Lietuvos aviatoriui ir konstruktoriui Broniui Oškiniui, pristatymas.
Lietuvos aviacijos muziejaus inf.




Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.