Tapkime draugais!

Įvykiai

Paskelbė:

Paskelbta:


Eglė KVIESULAITIENĖ

Vagys apsidraudė

Naktį į penktadienį Pilviškiuose įsilaužta į parduotuvę.

Vaizdo stebėjimo kameras įsirengę parduotuvės savininkai tikėjosi taip apsaugoję savo turtą nuo vagišių. Tačiau šįkart susidurta su apsukriais vagimis. Mat šie pasirūpino savo saugumu.

Tai, kad parduotuvėje būta neprašytų svečių, pastebėjo į darbą apie 7 val. atvykusi pardavėja, mat rado apgadintą durų spyną. Vagis domino ne prekės, o pinigai. Ilgapirščiai įsilaužė į seifą ir pagrobė viską, ką jame rado. Po to pasirūpino, kad neliktų įrodymų, –
pagrobė kompiuterį su vaizdo filmavimo įranga. Nuostoliai tikslinami.

Registruoti nepavyko

Automobilį įsigijusios Pašeimenių kaimo (Bartninkų sen.) gyventojos „Regitroje“ laukė akibrokštas.

Iš Vokietijos parvarytą automobilį „Audi A6“ įsigijusi 24-erių pašeimeniškė penktadienio rytą nuvyko į VĮ „Regitra“ registruoti pirkinio. Tačiau automobilį apžiūrėję „Regitros“ darbuotojai moterį informavo, kad „Audi A6“ gali būti vogtas, nes suklastotas identifikacijos VIN kodas. Dėl transporto priemonės identifikavimo numerio suklastojimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 


Pasidalinkite šiuo straipsniu:


Parašykite komentarą


Praradote slaptažodį?

naujausi straipsniai

reklama

statistika


Hey.lt - Interneto reitingai
Skip to content