Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
„Santaka“ / 2008-05-10 09:16
Varžėsi rajono šachmatininkai
Surengtame rajono šachmatų čempionate žaidė rekordinis dalyvių skaičius – net dvidešimt vienas.
|
2008 metų rajono šachmatų čempiono vardą iškovojo vilkaviškietis Arūnas Alkevičius. Sidabro medalis teko „Aušros“ vidurinės mokyklos moksleiviui Tomui Janulaičiui, bronzos – tos pačios mokyklos šachmatininkui Simui Melnikui.
Nedaug nuo nugalėtojų atsiliko ir Gintautas Jurkšas (Klausučiai), Vytautas Miknevičius (Kybartai), Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos moksleivis Tautvydas Bakas, Viktoras Grinius iš Giedrių bei vilkaviškietis Gintautas Janulaitis.
Moterų grupėje geriausiai sekėsi vilkaviškietei Aistei Galinytei.
Kęstutis DAMBRAVA
Varžybų vyr. teisėjas
Publikuota: 2008-05-10 09:16:05
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Padangų kultūros paveldo
pastate nebeliko
* Gimnazijos sienas papuošė išskirtiniai stendai K. Donelaičio poemos tema * Kotrynai Jogailaitei istorijoje teko
itin svarbus vaidmuo
Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
Šaltis ir šalna Šalna – dirvos paviršiaus arba oro atvėsimas iki 0 °C ir žemiau, kai vidutinė paros oro temperatūra yra virš +5 °C. Kitu atveju neigiama temperatūra vadinama šalčiu, o ne šalna.
Šūksniai
Statistika
|