„Santaka“ / Kaip paprastai gauti įmonės pelno nuostolio ataskaitą?

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2023-05-29 10:37

Dalinkitės:  



Kaip paprastai gauti įmonės pelno nuostolio ataskaitą?


Įmonės pelno ir nuostolių ataskaita taip pat žinoma kaip pelno ataskaita. Ataskaita apibendrina pajamas, išlaidas ir išlaidas, patirtas per laikotarpį, paprastai fiskalinį ketvirtį ar metus. Pelno nuostolio ataskaita yra nurodyta metinėse finansinėse ataskaitose, kurias pagal įstatymus privalo išleisti ir paskirstyti akcininkams visos viešai parduodamos bendrovės. Metinės finansinės ataskaitos apima įmonės pelno ir nuostolių ataskaitą, balansą ir pinigų srautų ataskaitą. Finansines ataskaitas galima rasti įmonės interneto svetainėje. Viešai prekiaujamos įmonės turi parengti finansines ataskaitas, pvz., pelno nuostolio ataskaitas, ir pateikti jas atitinkamoms nacionalinėms įstaigoms. Savarankiškai dirbančių asmenų pelno (nuostolio) ataskaita rengiama panašiai kaip įmonių pelno ir nuostolių ataskaita.

Dauguma įmonių, tiek valstybinių, tiek privačių, teikia metines finansines ataskaitas laisvai prieinamas ir platina jas akcininkams, rinkos analitikams, portfelio valdytojams, darbuotojams ir potencialiems klientams, investuotojams ar kreditoriams. Dauguma įmonių savo metines finansines ataskaitas naudoja kaip rinkodaros ir reklamos įrankį, siekdamos pagerinti savo įmonės įvaizdį. Be konkrečių ataskaitų, kurias privaloma įtraukti ( balansas, pinigų srautų ataskaita), įmonė paprastai apima vadovybės aptarimą ir analizę. Šią skiltį įmonės vadovybė naudoja siekdama kuo geriau interpretuoti įvairias įmonės finansines ataskaitas ir sudaryti geriausią bendrą įspūdį apie įmonės verslo perspektyvas ateityje.


Pelno nuostolio ataskaitos skirtingoms grupėms skirtos įvairiems tikslams. Vadovybė nagrinėja pareiškimą, bandydama nustatyti būdus, kaip sumažinti išlaidas ar kitaip padidinti pelną. Darbuotojų susidomėjimas ataskaita pirmiausia susijęs su derybomis dėl atlyginimų ir susirūpinimu dėl darbo saugumo. Kreditoriai ir investuotojai naudoja pelno nuostolio ataskaitą, kad padėtų jiems įvertinti, ar investuoti kapitalą į įmonę.

Kaip sukurti pelno ir nuostolių ataskaitą programoje Excel?

Pagrindinis reikalavimas norint sukurti pelno nuostolio ataskaitą – turėti išsamią informaciją apie pajamas, išlaidas ir mokesčių suvestinę, kad būtų galima sukurti pelno nuostolio ataskaitą programoje „Excel“. Pradėkite nuo pajamų skaičiavimo Excel lape naudodami funkciją SUM stulpelyje pajamos. Tada apskaičiuokite visas išlaidas naudodami SUM metodą išlaidų stulpelyje. Dabar suraskite langelį, kuriame yra formulė grynosios pajamos = bendrosios pajamos atėmus mokesčius. Jei rezultatas teigiamas, yra pelnas; jei jis neigiamas, yra nuostolis. Daugiau informacijos rasite analitika360.lt .




Publikuota: 2023-05-29 10:37:26

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Jauni kopūstų augintojai sunkumams nepasiduoda
* Remontuojamos gatvės vienus piktina, kitus džiugina
* Universitete susitelkusiems senjorams svarbu, ką vertingo jie padaro miestui
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kada mokate mokesčius?
Kai tik gaunu sąskaitas.
Mėnesiui baigiantis.
Keliskart per metus.
Kai pradeda grasinti anstoliais.
Aš mokesčių nemoku.



Kalbos patarimai

Gladiolė ar kardelis?
Šios vilkdalgių šeimos daugiametės svogūninės gėlės (lot. gladiolus ) lietuviškas botaninis pavadinimas – kardelis. Gladiolė – tarptautinis žodis. Taigi vartotini abu žodžiai.


Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2023 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai