„Santaka“ / Kviečia SVV subjektus teikti paraiškas pagal Vilkaviškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimo programą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda sviestamušį (dėželinis, viduje su 4 sparneliais, sukamais rankena). Tel. 8 683 80 616.
Galioja iki: 2022-10-06 14:48:54

Parduoda gerų pieninių karvių telyčias (gimusios vasario 13 d. ir vasario 28 d., bandos numeris 10263100204). Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2022-10-08 09:51:50Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2022-09-14 13:16

Dalinkitės:  


Kviečia SVV subjektus teikti paraiškas pagal Vilkaviškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimo programą


Vilkaviškio rajono savivaldybė nuo rugsėjo 13 d. iki spalio 14 d., 12 val. kviečia teikti paraiškas pagal Vilkaviškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimo programą. Vilkaviškio rajono savivaldybės 2022 metų biudžete SVV subjektų finansavimo programai skirta: 30 000, 00 Eur, iš šių lėšų panaudota 20 871, 73 Eur, likusi suma 9 128, 27 Eur.Konkursas skelbiamas pagal šias finansavimo formas:

• Įrangos (naujos ir / ar naudotos) įsigijimo dalinis kompensavimas, kai sukuriama nauja (papildoma) darbo vieta, įdarbinant darbuotoją (-us) pagal darbo sutartį (-is);

• Įrangos (naujos ir / ar naudotos) įsigijimo dalinis kompensavimas, kai sukuriama nauja darbo vieta sau, vykdant veiklą pagal individualią veiklą su pažyma;

• SVV subjekto įgyvendinamo projekto dalinis finansavimas;

• Infrastruktūros pritaikymo asmenims su judėjimo negalia.

Įrangos (naujos ir / ar naudotos) įsigijimo dalinis kompensavimas, kai sukuriama nauja (papildoma) darbo vieta, įdarbinant darbuotoją (-us) pagal darbo sutartį (-is)

1. Gali kreiptis SVV subjektai, kurie ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių iki paraiškos pateikimo datos sukurdami bent vieną naują (papildomą) darbo vietą ir joje įdarbinę darbuotoją pilnu etatu, patyrė išlaidas:


• vienai įkurtai naujai darbo vietai gali būti skiriama iki 100 proc., bet ne daugiau kaip 2 000, 00 Eur (išskyrus PVM, jei SVV subjektas yra PVM mokėtojas) dalinė kompensacija (išlaikant įkurtą darbo vietą ir nemažinant darbuotojų skaičiaus ne mažiau kaip dvejus metus) per kalendorinius metus;

• dviem įkurtoms darbo vietoms SVV subjektui gali būti skiriama ne daugiau kaip 3 500, 00 Eur (išskyrus PVM, jei SVV subjektas yra PVM mokėtojas) dalinė kompensacija (išlaikant įkurtas darbo vietas ir nemažinant darbuotojų skaičiaus ne mažiau kaip dvejus metus) per kalendorinius metus;

• trims ir daugiau įkurtoms darbo vietoms SVV subjektui gali būti skiriama ne daugiau kaip 5 000, 00 Eur dalinė kompensacija (išskyrus PVM, jei SVV subjektas yra PVM mokėtojas) (išlaikant įkurtas darbo vietas ir nemažinant darbuotojų skaičiaus ne mažiau kaip dvejus metus) per kalendorinius metus.

2. Darbo priemonių (naujų ir / ar naudotų) išlaidos, susijusios su darbo vietos sąlygų pagerinimu, nėra kompensuojamos.

3. Pagal šią priemonę įranga turi būti susijusi su darbo vietos funkcionavimu teikti paslaugas ir / ar gaminti prekes, gaminius ar produkciją ir kt.


4. Išlaidos gali būti finansuojamos, jei jos nėra pakartotinai finansuojamos / numatomos finansuoti iš kitos finansinės paramos priemonių.

5. Su įdarbintu darbuotoju (-ais) turi būti sudaryta (-os) neterminuota (-os) darbo sutartis (-ys).

6. Naujai įdarbintas darbuotojas (-ai) turi būti Savivaldybės gyventojas (-ai).

7. Kompensavimas pagal šią priemonę skiriamas SVV subjektui kompensuojant patirtas išlaidas, bet ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių, skaičiuojant iki paraiškos pateikimo finansinei paramai gauti dienos.

Įrangos (naujos ir / ar naudotos) įsigijimo dalinis kompensavimas, kai sukuriama nauja darbo vieta sau, vykdant veiklą pagal individualią veiklą su pažyma

1. Gali kreiptis nauji SVV subjektai, vykdantys veiklą pagal individualią veiklą su pažyma ir susikūrę darbo vietą sau.

2. Gali būti skiriama iki 100 proc., bet ne daugiau kaip 2 000, 00 Eur (išskyrus PVM, jei SVV subjektas yra PVM mokėtojas) dalinė kompensacija (išlaikant įkurtą darbo vietą ne mažiau kaip dvejus metus) per kalendorinius metus.

3. Darbo priemonių (naujų ir / ar naudotų) išlaidos, susijusios su darbo vietos sąlygų pagerinimu, nėra kompensuojamos.

4. Pagal šią priemonę įranga turi būti susijusi su darbo vietos funkcionavimu teikti paslaugas ir / ar gaminti prekes, gaminius ar produkciją ir kt.


5. Išlaidos gali būti finansuojamos, jei jos nėra pakartotinai finansuojamos / numatomos finansuoti iš kitos finansinės paramos priemonių.

6. Įsteigta darbo vieta turi būti tiesiogiai susijusi su individualios veiklos vykdymo pažymoje nurodytos ekonominės veiklos vykdymu.

7. Darbo vieta laikoma įsteigta sau tuo atveju, jei savarankiška veikla užsiimančio asmens grynųjų pajamų dydis per ataskaitinius metus yra ne mažesnis negu 12 (dvylika) minimalių mėnesinių algų nustatytų Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu.

8. Kompensavimas pagal šią priemonę skiriamas naujam SVV subjektui kompensuojant patirtas išlaidas, bet ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių, skaičiuojant iki paraiškos pateikimo finansinei paramai gauti dienos.

SVV subjekto įgyvendinamo projekto dalinis finansavimas

1. Europos Sąjungos ir kitų paramos fondų lėšomis įgyvendinamų verslo projektų dalinis finansavimas – nuo 1 000, 00 Eur iki 5 000, 00 Eur, bet ne daugiau kaip 50 proc. nuo SVV subjekto nuosavų lėšų (įnašo) sumos projekto įgyvendinimui.

2. Įgyvendinami projektai turi būti skirti SVV subjekto plėtrai (reikalingos įrangos įsigijimui, patalpų nuomai ir / ar pritaikymui ūkinei komercinei veiklai bei kitoms tiesiogiai su projekto įgyvendinimu susijusioms veikloms).

3. Finansavimas skiriamas projektams, kurių įgyvendinimo metu sukuriamos darbo vietos.

4. Kompensavimas pagal šią priemonę skiriamas SVV subjektui pagal projekto finansavimo (paramos) sutartį, pasirašytą ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių iki paraiškos pateikimo dienos.

Infrastruktūros pritaikymo asmenims su judėjimo negalia

1. Infrastruktūros pritaikymo asmenims su judėjimo negalia SVV subjekto teritorijoje dalinis išlaidų kompensavimas (pandusų įrengimas, mobilių pandusų įsigijimas ir pan.) – išlaidų padengimas iki 50 proc., bet ne daugiau kaip 1 000, 00 Eur (išskyrus PVM, jei SVV subjektas yra PVM mokėtojas).

2. Išlaidos gali būti finansuojamos, jei jos nėra pakartotinai finansuojamos / numatomos finansuoti iš kitos finansinės paramos priemonių.

3. Kompensavimas pagal šią priemonę skiriamas vieno to paties SVV subjekto patirtoms išlaidoms, bet ne anksčiau kaip prieš 12 mėnesių, skaičiuojant iki prašymo pateikimo finansinei paramai gauti dienos.

Paraiškos su priedais turi būti pateikiamos Investicijų ir strateginio planavimo skyriui, S. Nėries g. 1, Vilkaviškis 230 kab. II aukštas, el. paštu: jurga.grigaliunaite-milovanov@vilkaviskis.lt , audrone.razinskiene@vilkaviskis.lt su priedais atsiųstos elektroniniu paštu, turi būti pasirašytos elektroniniu parašu. Jei dokumentai bus pateikiami siunčiant paštu ar atvykus tiesiogiai – dokumentai turi būti pasirašyti ranka.


Teisės aktai

Vilkaviškio rajono savivaldybės smulkiojo ir vidutinio verslo subjektų finansavimo programos tvarkos aprašas

Paraiškos forma

Informaciją ir konsultacijas teikia: Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vedėja Jurga Grigaliūnaitė-Milovanov, tel. 8 342 60199, 8 616 03059, el. paštas: jurga.grigaliunaite-milovanov@vilkaviskis.lt , Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Ražinskienė, tel. 8 342 60 029, el. paštas: audrone.razinskiene@vilkaviskis.lt .Publikuota: 2022-09-14 13:16:32

Komentarai:

Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Iš valdininkų stalčių ištrauktas raštas išjudino darbus
*Medis kybartiečio dirbiniuose virsta moliu ir marmuru
* Džiugus pokytis: po remonto biblioteka grįš į šiuolaikiškas patalpas
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip reagavote į žinią apie mobilizaciją Rusijoje?
Ukrainai bus sunkiau kovoti.
Rusija įspeista į kampą – pavojus visiems.
Manau, Putinas blefuoja.
Nieko baisaus nematau.
Man rūpi mano problemos.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „lygsvara“?
Lygsvara – nevartotinas žodis. Vartotinas pusiausvyra: 1. kūno ramybės būsena, išsilyginus veikiančioms jėgoms; 2. darni ko nors būsena.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2022 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas