Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.
Veda ir groja įvairiuose pobūviuose, vestuvėse, jubiliejuose. Linksma muzika ir gera nuotaika Jūsų šventėse. Tel. 8 681 59 207.
Galioja iki: 2023-12-09 15:29:37 Parduoda kalėdines eglutes Pūstapėdžiuose. Tel. 8 698 41 635.
Galioja iki: 2023-12-17 16:47:48
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
Svarbu žinoti. Vietoj suėmimo – užstatas
Teisingumo ministerija informuoja, kad prokurorams ir teismams bus sudaryta galimybė dažniau skirti ne mažiau veiksmingą kardomąją priemonę kaip suėmimas – piniginį užstatą. |
Teisingumo ministerija parengė Baudžiamojo proceso kodekso (BPK) pataisas, reglamentuojančias aiškesnę šios alternatyvios kardomosios priemonės taikymo tvarką, kurioms pritarė Vyriausybė.
Teismams ir prokuratūrai reikia aiškesnio užstato skyrimo teisinio mechanizmo, kuris suteiktų platesnes galimybes taikyti šią kardomąją priemonę.
BPK pataisų projekte numatoma, kad asmuo, kuriam prokuroras ar teismas skiria kardomąją priemonę – piniginį užstatą, jį galėtų sumokėti per 3 dienas.
Taip pat siūloma įtvirtinti teisinį pagrindą, esant užstato davėjo sutikimui, įmokėtą užstato sumą panaudoti paskirtai baudos bausmei įvykdyti, civiliniam ieškiniui patenkinti ar proceso išlaidoms išieškoti.
Jeigu įtariamasis, sumokėjęs piniginį užstatą, neįvykdytų numatytų pareigų ar bandytų pabėgti, šie pinigai atitektų valstybės biudžetui.
Užstato dydis nustatomas atsižvelgiant į galimai padaryto nusikaltimo sunkumą, įtariamojo turtinę padėtį bei jo asmenybę.
Nors teisės aktuose užstato konkretus dydis neįvardijamas, teismų praktikoje ši suma siekia iki pusės milijono eurų.
Publikuota: 2021-04-15 09:16:10
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Vilkaviškis tęsia tradiciją – puošiama dovanota eglė * Paskirstyti milijonai, uždarytos bibliotekos ir įsteigtas Sveikatos centras * Prieš istorines kovas – netikėtos kliūtys Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
„Mirtis dėl“ ar „mirtis nuo“? Daiktavardis mirtis vartojamas žodžių junginiuose mirtis dėl ir mirtis nuo. Šių junginių vartojimas priklauso nuo reikšmės.
Žodžių junginys mirtis dėl vartojamas išorinei priežasčiai reikšti, pvz.: Gresia lėta mirtis dėl aplinkos taršos.
Vidinei priežasčiai reikšti vartojamas žodžių junginys mirtis nuo, pvz.: Jiems gresia lėta mirtis nuo juodligės.
Šūksniai
Statistika
|