„Santaka“ / Kodėl laukiantys paskutinės minutės kelionių nusivilia? / Kelionės

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Kelionės

Dalinkitės:  



Kodėl laukiantys paskutinės minutės kelionių nusivilia?


Pasaulyje itin populiarus keliavimo būdas – neplanuoti atostogų iš anksto, o keliauti ten, kur paskutinę minutę bus pasiūlytas geriausias kelionės paketas – vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Tačiau kuo taip stipriai paplitusi pasaulio praktika skiriasi nuo lietuviškų paskutinės minutės pasiūlymų ir ar visada laukiantys specialių akcijų laimi?



Kas medžioja paskutinės minutės pasiūlymus?

Laukiantys paskutinės minutės pasiūlymų neturi itin daug reikalavimų viešbučiui ar kelionei. Jie tiesiog tikisi gauti geriausią pasiūlymą bei sutaupyti. Tad didžioji dalis paskutinės minutės „medžiotojų“ keliauja į Turkiją, kuri ne tik gali pasiūlyti geras poilsio kainas, bet ir įtinka visiems keliautojų tipams.

Dažniausiai spontaniškai atostogas planuoja jaunimas, neturintys šeimyninių bei darbinių įsipareigojimų, jie vadovaujasi logika „pigu – skrendu“. Tokį spontanišką elgesį lemia ir psichologiniai aspektai – jie lengviau susitaiko su nežinomybės jausmu, greičiau prisitaiko prie pasikeitusios situacijos: juk net viešbučio rezervacijos patvirtinimo gali tekti laukti jau esant oro uoste.



Radus gerą pasiūlymą, reikia ilgai nedelsti: juk dėl kelių vietų lėktuve ar viešbutyje kovoja ne vienas paskutinės minutės medžiotojas, tad laimė nusišypsos greičiausiam.

Laukiantys paskutinės minutės pasiūlymų nebūtinai laimi

Tačiau ne visi tautiečiai, palikę savo atostogų reikalams spręstis paskutinę minutę, laimi. Kaip pastebi „Kelionių panorama“ vadovė Kristina Graužinienė, šią vasarą ir rudenį pigių kelionių beveik nėra, nors dar pavasarį kelionių organizatoriai keliautojus viliojo 200-300 eurų kainuojančiais paskutinės minutės pasiūlymais.

„Tokia situacija susiklostė todėl, jog organizatoriai dar metų pradžioje susimažino savo skrydžių programas. Tad iš anksto nesuplanavę vasaros atostogų, lietuviai už savo poilsį moka iki kelių kartų daugiau nei pirkę kelionę iš anksto“, – pasakoja kelionių ekspertė.

Šeimos su vaikais planuoja daugiau

Turintys ypatingų pageidavimų poilsiui, nelinkę savo atostogas palikti spręstis savaime. Jei keliautojai turi patinkantį viešbutį, jei nori patogaus poilsio nusižiūrėtame regione arba negalintys atostogauti kada panorėję, renkasi detalų atostogų planavimą. Juk laukiant geriausio pasiūlymo, gali tekti rinktis tik iš tų pasiūlymų, kurių kiti nepasirinko, tad stipriai sumažėja variantų skaičius.



„Pastebime, kad kruopščiausiai atostogas planuoja šeimos su mažamečiais vaikais. Joms svarbu, kad visais šeimos nariais būtų pasirūpinta: netrūktų užsiėmimų vaikams, būtų pramogų suaugusiems, kad lengvai būtų pasiekiami baseinai ir žaidimų aikštelės“, – vardija kelionių agentūros vadovė ir priduria, jog šeimos ne tik atsakingai renkasi patį viešbutį, bet ir nori didesnių viešbučio numerių, kurie paprastai išgraibstomi greičiausiai.



Publikuota: 2019-10-17 12:14:08

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Kultūros darbuotojų dieną – ąžuolas Dainų šventei
* Senjorė ligoninės slaugę apkaltino smurtu
* Rūta Žilionytė: „Dainavimas – dalis manęs“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai