„Santaka“ / Kaip pagerinti verslo finansinį stabilumą? / Verslas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Verslas

Dalinkitės:  


Kaip pagerinti verslo finansinį stabilumą?


Verslo finansinis stabilumas – tai gebėjimas laiku apmokėti sąskaitas, grąžinti skolas, o taip pat ir užtikrinti finansinę grąžą verslo savininkams bei investuotojams. Finansinis stabilumas tai ne tik įmonės finansai, tai kur kas platesnė sąvoka, apimanti verslo valdymo, marketingo, įmonės klientų aptarnavimo sritis.

Smulkaus ir vidutinio verslo savininkui, kasdien susiduriančiam su verslo valdymo iššūkiais, labai svarbu užtikrinti įmonės finansinį stabilumą, kad veikla netaptų nuostolinga ar juo labiau įmonė nebankrutuotų. Įmonės "Debifo", teikiančios faktoringo paslaugas, ekspertai pataria, kaip neturintiems specifinių žinių verslininkams pasiekti, kad įmonės finansų srautai būtų subalansuoti ir augantys.

Finansų srautų planavimas

Verslas be užsibrėžtų tikslų ir veiklos plano – kaip laivas vandenyne be aiškios plaukimo krypties. Nesvarbu ar esate mažos įmonės savininkas, ar didelės įmonės vadovas – aiškus finansų planas yra būtinas siekiant užtikrinti verslo finansinį stabilumą. Matydami būsimų atsiskaitymų datas bei gautinų sumų terminus žinosite, ar gautinų pajamų užteks išlaidoms padengti, ar bus reikalingas papildomas verslo finansavimas, turėsite aiškų vaizdą kuriuo metu galite vykdyti investicijas į verslo plėtrą, o kada geriau susikoncentruoti į turimų užsakymų vykdymą. Tiek veiklos, tiek įmonės finansų planas palengvina verslo valdymą, leidžia matyti įmonės augimo perspektyvą bei prisideda prie įmonės finansų stabilumo.


Investicijos į informacines technologijas

Net jei esate smulkaus verslo savininkas, negalite spėti sukontroliuoti visų sričių, sekti visų apmokėjimų terminų ar pranešimų klientams datų. Tačiau šiais laikais informacinės technologijos jau gali ženkliai palengvinti verslo valdymą ir sumažinti verslo savininko įtampą atliekant daugybę funkcijų. Automatizuokite pasikartojančius uždavinius, naudokitės elektroniniais priminimais ir pamatysite, kiek laiko sutaupote ir galite skirti kitoms veikloms, o kartu kiek daug išvengiate nemalonių situacijų dėl pradelstų atsiskaitymo ar klientų informavimo terminų.

Apmokėjimų vėlavimo rizikos mažinimas

Sąskaitas už patalpų nuomą, įsigytas žaliavas, darbuotojų atlyginimus ir kitas įmonės sąnaudas visada turite apmokėti laiku. Tačiau dažnai pasitaiko, kad klientai už jiems parduotas prekes ar suteiktas paslaugas laiku neatsiskaito. Atsiskaitymai vėluoja dėl įvairių priežasčių, nebūtinai dėl įmonės nemokumo. Tačiau kiekvienas vėluojantis mokėjimas gali kelti grėsmę Jūsų pačių verslo mokumui ir galimybei laiku apmokėti veiklos išlaidas. Šią riziką galima visiškai eliminuoti iš verslo valdymo pasinaudojus sąskaitų finansavimo arba faktoringo paslaugomis. Sąskaitų finansavimas leidžia Jums gauti pinigus tada, kai prekės parduotos, o ne po kelių mėnesių, kai už jas sumokės klientas. Pvz. faktoringo paslaugas teikiančios įmonės "Debifo" klientai, naudodamiesi sąskaitų finansavimo paslauga, gauna iki 90 proc. sąskaitos sumos finansavimą per 24 valandas. Taip įmonės finansų srautai tampa stabilesni, o apmokėjimų vėlavimo rizika visiškai nedaro įtakos įmonės mokumui.


Marketingo politika

Pritraukti naują klientą daug sunkiau ir kur kas brangiau, nei išlaikyti jau esamą. Nuolatiniai klientai, reguliariai perkantys prekes iš įmonės yra stabilaus pajamų srauto garantas, tad marketingui skirtas lėšas naudokite ne tik naujų klientų pritraukimui, tačiau ir esamų klientų išlaikymui. Vienas iš patikrintų būdų kaip išlaikyti klientus ir paskatinti juos pirkti ateityje, tai lojalumo nuolaidos taikymas. Tai gali būti procentinė nuolaida, priklausanti nuo pirkinių sumos arba reguliariai didėjanti nuolaida, susieta su tuo, kaip ilgai asmuo yra Jūsų klientas. Sukurkite lojalumo arba elektroninę klientų palaikymo bei motyvavimo sistemą ir turėsite dar vieną tvirtą finansinio stabilumo garantą.

Gali būti aktualios faktoringo paslaugos



Publikuota: 2018-12-18 13:51:19

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Naujas komisariato vadovas Suvalkijoje jaučiasi savas
* NŽT specialistai teisinosi ir prašė supratimo
* Turizmas Vištytyje: kaip laikosi gražiausias rajono kampelis?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Paskutinį kovo sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Teks anksčiau keltis, bet vakarais bus ilgiau šviesu. Ar laukiate to?
Taip.
Ne.
Man jokio skirtumo.
Vasaros laikas galėtų būti visada.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai