„Santaka“ / Nemokamos išmaniojo programėlės, kurias privalote išbandyti mokantis / Jaunimas

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Jaunimas

Dalinkitės:  



Nemokamos išmaniojo programėlės, kurias privalote išbandyti mokantis


Išmanieji įrenginiai mus pasiekė maždaug prieš dešimtmetį, o dabar jau yra nebeatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Ir nors didžiąją dalį laiko išmanieji telefonai yra naudojami pramogoms ar bendravimui socialiniuose tinkluose, taip pat pastebima įvairių programėlių nauda mokantis ar dirbant.

Įvairios mokymuisi skirtos mobilios programėlės padeda ne tik geriau planuoti savo laiką, koncentruoti dėmesį, bet ir rasti greitus bei efektyvius besimokant iškylančių problemų sprendimų būdus.

„Vakarų Europoje skatinama praktika skaitmenines technologijas taikyti mokymo procesuose pasiekė ir Lietuvą, kasmet matome mokyklų skaitmenizaciją progresuojant. Šiuolaikiniai mokytojai jau naudoja įvairias aplikacijas ir skaitmeninius įrankius sudominti nesudominamus mokinius, kuriems įdomūs tik jų telefonai. Tačiau šias programėles galima naudoti ir namie ar autobuse“, - teigia mokytojų skaitmeninio raštingumo tobulinimo „Samsung Mokykla ateičiai“ projekto vadovė Eglė Tamelytė.

„Samsung Mokykla ateičiai“ mokymų turinį kuriantys specialistai atrinko vertas dėmesio nemokamas programėles labiau įtraukiančiam mokymosi procesui ir rezultatams pagerinti.



Programėlė „Smart Study Plan“ – prioritetams susidėlioti

Motyvacija mokytis dingsta, nes dažnai pasimetame tarp daugybės užduočių ir darbų. Dėl to kenčia ir rezultatai. Siekiant pagerinti mokymosi kokybę svarbu susikurti mokymosi grafiką ir jo laikytis, o tai padėti padaryti gali „Smart Study Plan“ programėlė. Pastaroji sudėlioja savaitės mokymosi tvarkaraštį atsižvelgdama į jūsų poreikius ir laiko galimybes. Jums tereikia įtraukti į programėlę dalykus, kuriuos mokotės, pažymėti, kada savaitės bėgyje esate laisvi, ir pasirinkti laiką, kada labiausiai mėgstate mokytis. Programėlė sukurs mokymosi planą ir primins apie reikiamas atlikti užduotis.

Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/SmartStudyPlan

Programėlė „White Noise Generator“ – maloniai mokymosi aplinkai sukurti

Geriems mokymosi rezultatams pasiekti dažnai vien tik grafiko laikymasis nepadeda. Besimokant svarbu ir susikaupti, o kartais tai padaryti – labai sunki užduotis. Susikoncentruoti jums padės „White Noise Generator“ programėlė. Pastaroji sukurta būtent tam, kad nurimtumėte ir sutelktumėte dėmesį į jums svarbius dalykus. Miško šlamesys, vandens čiurlenimas, spragsinti ugnis, krintančio lietaus ir kiti garsai ar jų kombinacijos padeda nusiraminti ir susikoncentruoti ne vienam mūsų. O šios programėlės dėka griaustinis gali būti girdimas ir giedrą dieną.



Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/WhiteNoiseGenerator

Programėlė „Forest“ – dėmesiui išlaikyti
Įvairios mokymuisi skirtos mobilios programėlės padeda ne tik geriau planuoti savo laiką, koncentruoti dėmesį, bet ir rasti greitus bei efektyvius besimokant iškylančių problemų sprendimų būdus.


Dar viena problema, su kuria susiduriama besimokant – nuolatinis socialinių tinklų tikrinimas. Šis įprotis ypatingai išblaško dėmesį ir trukdo pasiekti užsibrėžtus rezultatus. Čia jums padėti gali „Forest“ programėlė. Programėlės veikimo principas paprastas – jūs pasodinate medį ir jis auga tol, kol nepradedate naudotis kitomis mobiliomis aplikacijomis. Įjungus kitą programėlę medis nudžiūva. „Forest“ programėlės naudotojus turėtų motyvuoti ir faktas, kad skaitmeniniai taškai, kurie surenkami auginant virtualius medžius, vėliau gali būti iškeisti į tikrų medžių sodinimą pasaulyje. Šiuo metu programėlės kūrėjai yra pasodinę virš 332 tūkstančių tikrų medžių.



Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/Forest_StayFocused

Programėlė „Trello“ – pažangai stebėti

Susidoroti su darbais ir stebėti procesą jums padės „Trello“ programėlė. Ši leidžia darbus susidėlioti kortelių pavidalu ir stebėti kaip jums pavyksta įgyvendinti užduotis. „Trello“ taip pat gali būti puiki pagalbininkė atliekant komandinius darbus. Programėle galite naudotis kartu su šeima, kolegomis, klasės ar kurso draugais bei priskirti vieni kitiems užduotis, komentuoti darbų eigą, dalintis įvairia informacija. Ši mobili aplikacija padės jums laiku susitvarkyti su užduotimis ir nepamiršti svarbių detalių.

Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/TrelloProductivity

Programėlė „Photomath“ – norintiems suprasti matematiką

Matematika dažnam mokiniui ar studentui kelia nemenkų iššūkių, tačiau juos įveikti gali padėti programėlė „Photomath“. Jei nepavyksta išspręsti uždavinio – neverta pasiduoti. Ši aplikacija ypatinga tuo, kad nukreipus išmaniojo telefono kamerą į tam tikrą uždavinį, ji ne tik atskleis koks yra atsakymas, bet ir pateiks uždavinio sprendimo būdus. Įdomu tai, kad programėlė atpažįsta net ir ranka rašytus uždavinius, tad atlikti namų darbus ar pasiruošti artėjančiam atsiskaitymui gali tapti kaip niekad paprasta.

Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/PhotomathLearning

Programėlė „Duolingo“ – užsienio kalbų mokymuisi

Užsienio kalbų mokymuisi nebūtinai reikalingas mokytojas. Išmokti pasirinktą kalbą galite ir su mobilios programėlės „Duolingo“ pagalba. Programėlė pateikia jums įvairias klausymo ir skaitymo užduotis, moko naujų užsienio kalbos žodžių. Aplikacija leidžia jums stebėti mokymosi procesą ir pasiektus rezultatus. Programėlė fiksuoja, kiek laiko praleidžiate besimokydami pasirinktą kalbą ir kasdien primena apie naujas užduotis. „Duolingo“ ypač paprasta naudotis, o aplikacijos veikimo principas primena žaidimą, tad kalbų mokymasis gali tapti itin smagiu įpročiu.

Programėlę „Android“ įrenginiui atsisiųsite čia: http://bit.ly/DuolingoLanguages



Publikuota: 2018-11-05 11:23:51

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Senieji maldos namai – ne vien tikinčiųjų rūpestis
* Sergantieji širdies nepakankamumu gaus papildomą gydymą
* Sesuo Lina: „Gyvas tikėjimas šeimą sujungia stipriais ryšiais“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Teikdami GPM deklaraciją paremiate tą patį ar vis kitą paramos gavėją?
Kasmet remiu tą patį.
Paremiu vis kitą.
Elgiuosi įvairiai.
Paramos neskiriu niekam.
Pajamų nedeklaruoju.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai