„Santaka“ / Virtualus Patyčių muziejus kviečia paversti patyčias istorija / Lietuvoje

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Lietuvoje

Dalinkitės:  



Virtualus Patyčių muziejus kviečia paversti patyčias istorija



Patyčioms, nuo kurių šiandien kenčia kas ketvirtas Lietuvos vaikas ir paauglys, laikas tapti praeitimi. Emocinės paramos tarnyba „Vaikų linija“ pradeda kampaniją „Patyčių muziejus“, kuria kviečia kiekvieną prisidėti, paverčiant patyčias istorija – papasakota ir išsiųsta į muziejų .

„Norint sustabdyti patyčias, jas patiriantiems vaikams be galo svarbu sulaukti palaikymo ir pagalbos. Tačiau dažnai vaikai ir paaugliai nepasakoja savo išgyvenimų šeimos nariams, nes nenori, nedrįsta arba bijo netinkamos jų reakcijos ir tyliai kenčia vienumoje. Deja, tai leidžia patyčioms toliau tęstis“, – teigia „Vaikų linijos“ vadovas dr. Robertas Povilaitis.

Patyčios jau daug metų yra vienas dažniausių sunkumų, dėl kurio vaikai ir paaugliai skambina ar rašo į „Vaikų liniją“. Papasakojimas apie patyčias dažnai yra pirmas žingsnis, stabdant jas – „Vaikų linijos“ savanoriai konsultantai siekia palaikyti ir sustiprinti vaikus, skatina juos kreiptis pagalbos ir kartu su jais ieško galimybių, kaip būtų galima nutraukti patyčias jų aplinkoje.
Patyčių muziejaus surinkta parama leis „Vaikų linijai“ pritraukti, atrinkti ir apmokyti daugiau savanorių, nuolat kelti jų kvalifikaciją, stebėti darbo kokybę ir rūpintis jų motyvacija, teikti konsultantams emocinę paramą ir pagalbą po sudėtingų skambučių ar laiškų.


„Šiuo metu „Vaikų linija“ gali atsiliepti į 1 iš 7 vaikų skambučių, todėl daug vaikų ir paauglių lieka neišgirsti. Su kampanija „Patyčių muziejus“ norime pakviesti suaugusiuosius padėti išklausyti vaikus: daugiau patiems domėtis ir kalbėtis su vaikais, o taip pat suteikti galimybę „Vaikų linijai“ atsiliepti į daugiau vaikų ir paauglių skambučių, – kviečia „Vaikų linijos“ vadovas. – Virtualiu patyčių muziejumi, kuriame pristatome įvairius patyčių situacijose naudotus eksponatus, siekiame surinkti paramos, kuri leistų papildomai per metus atsiliepti į daugiau nei 40000 vaikų ir paauglių skambučių. Išklausyti vaikų išgyvenimai, kylantys dėl patyčių, ir pokalbio metu gautas palaikymas drąsina vaikus ieškoti suaugusiųjų paramos savo aplinkoje, su jų pagalba stabdyti patyčias ir taip jas paversti istorija.“

Didžioji dalis „Vaikų linijos“ konsultantų, teikiančių vaikams ir paaugliams emocinę paramą telefonu ir internetu, yra savanoriai, sėkmingai baigę specialius mokymus. Patyčių muziejaus surinkta parama leis „Vaikų linijai“ pritraukti, atrinkti ir apmokyti daugiau savanorių, nuolat kelti jų kvalifikaciją, stebėti darbo kokybę ir rūpintis jų motyvacija, teikti konsultantams emocinę paramą ir pagalbą po sudėtingų skambučių ar laiškų. Daugiau savanorių galės budėti daugiau valandų ir tai leis „Vaikų linijai“ priartėti prie siekiamo tikslo – išklausyti kiekvieną pasikalbėti norintį vaiką ar paauglį.

Visi, norintys ir galintys prisidėti, kad patyčios virstų istorija, kviečiami apsilankyti kampanijos „Patyčių muziejus“ interneto svetainėje www.patyciumuziejus.lt ir paaukoti „Vaikų linijai“ arba tapti „Vaikų linijos“ savanoriais. Kampaniją įgyvendinti padeda Europos Ekonominės Erdvės finansinis mechanizmas.



Publikuota: 2016-01-25 09:29:22

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Naujas komisariato vadovas Suvalkijoje jaučiasi savas
* NŽT specialistai teisinosi ir prašė supratimo
* Turizmas Vištytyje: kaip laikosi gražiausias rajono kampelis?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Paskutinį kovo sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Teks anksčiau keltis, bet vakarais bus ilgiau šviesu. Ar laukiate to?
Taip.
Ne.
Man jokio skirtumo.
Vasaros laikas galėtų būti visada.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai