„Santaka“ / (Neį)prastos pašto dėžutės: nuo pieno bidonų ir duoninių iki aulinių batų / Lietuvoje neį )prastas, <...>"> neį )prastas, <...>"> neį )prastas, <...>" />

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Lietuvoje

Dalinkitės:  



(Neį)prastos pašto dėžutės: nuo pieno bidonų ir duoninių iki aulinių batų


Šį rudenį, paraginti Lietuvos pašto, gyventojai ieškojo ir fotografavo ( neį )prastas, įmantriai sumeistrautas pašto dėžutes. Išmonės, kur laiškininkams siūloma palikti laiškus, siuntas ir prenumeruojamus spaudos leidinius, žmonėms nestinga. Pašto dėžutėmis yra tapę ir senos nenaudojamos duoninės, ir surūdiję pieno bidonai, net auliniai batai...

„Į apleistų ir neprižiūrimų pašto dėžučių problemą pasižiūrėjome šmaikščiai ir kūrybiškai – gyventojus kvietėme nuotraukomis įamžinti ( neį )prastas, t. y. senas ir nebetinkamas naudoti, pašto dėžutes. Sulaukėme itin įdomių „eksponatų“, keliančių ir šypsnį, ir graudulį.

Tikiu, kad gyventojus privertėme ne tik įdėmiau pasižvalgyti po savo kaimynystę, bet ir susimąstyti apie gaunamos pašto korespondencijos pristatymo kokybę, esant neprižiūrimai pašto dėžutei“, – pažymėjo Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Ji džiaugėsi, kad į ( neį )prastų pašto dėžučių fotografinę „medžioklę“ aktyviai įsitraukė ir laiškininkai, norėdami parodyti, kokiose pašto dėžutėse dažnai yra priversti palikti gyventojams adresuotą pašto korespondenciją, siuntas, prenumeruojamus spaudos leidinius.



„Dėl netvarkingos pašto dėžutės ar jos nebuvimo daugiausia nepatogumų patiria patys gyventojai. Sulūžusi, kiaura, nesandariai užsidaranti ar nerakinama pašto dėžutė – viena iš pagrindinių laiškų ir prenumeruotos spaudos dingimo priežasčių.

Pasitikdami gražiausias metų šventes pasirūpinkime, kad mūsų pašto dėžutės būtų tvarkingos, kad šventiniai sveikinimai nepermirktų nuo lietaus ar sniego, o kalėdinių dovanų siuntos netaptų prašalaičių grobiu ir saugiai pasiektų gavėjus“ – sakė I. Dundulienė.

Nuotraukas su užfiksuotomis keistomis, ( neį )prastomis ar įmantriai sumeistrautomis, tačiau nebetinkamomis naudoti pašto dėžutėmis galima rasti Lietuvos pašto „Facebook“ paskyroje. Socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai rinko įdomiausias nuotraukas, kurių autoriams buvo įteiktos įmonės „Glori ir Ko“ pagamintos pašto dėžutės. Jas vieni laimėtojai pasikabino prie savo namų, kiti dovanojo nuotraukoje užfiksuotos ( neį )prastos pašto dėžutės savininkui.



Publikuota: 2015-11-24 11:23:16

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Ministrė žada dar labiau stiprinti sienos apsaugą
* Malūno sienas virpino meistriškai valdomo akordeono muzika
* Trūksta ir gero kelio, ir veiklių žmonių
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai