Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Krepšinio turnyras 2014

Dalinkitės:

Rezultatyviausią „Titano“ komandos žaidėją Tadą Kvederavičių bando sustabdyti „Dublerių“ ekipos narys Tomas Kumpys.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Paaiškėjo B lygos finalo dalyviai

Vilkaviškio rajono krepšinio pirmenybėse sužaisti dar penki susitikimai. Po jų paaiškėjo aukščiausios lygos pusfinalių ir B lygos finalo dalyviai.

Aukščiausioje lygoje į benuvažiuojantį atkrintamųjų varžybų traukinį įšoko bene labiausiai patyrusi pirmenybių komanda „Ties riba“, kai 75:61 įveikė „Gižus“. Po pralaimėjimo „Gižai“ baigė pasirodymą šių metų pirmenybėse, o „Ties riba“ ekipa jau ateinantį savaitgalį pusfinalyje kovos su „Dubleriais“.

Dvi pergales aukščiausioje lygoje iškovojo „Titano“ krepšininkai. Iš pradžių jie 87:82 įveikė iki šiol be pralaimėjimų žengusius „Dublerius“. Pastarieji beveik visas rungtynes pirmavo, tačiau nesėkmingai sužaidę rungtynių pabaigą buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Kitoje dvikovoje „Titanas“ 80:75 nugalėjo komandos „Grupinispirkimas.lt“ sportininkus. Šios abi ekipos ateinantį savaitgalį dar kartą susitiks varžybų pusfinalyje.

B lygoje sužaisti pusfinalių susitikimai. Pirmieji į finalą žengė SK „Suvalkas“ žaidėjai, po pratęsimo 94:85 įveikę „Autoklubą“. Permainingoje ir lygioje kovoje pratęsimo galėjo ir nebūti. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei minutei, „Autoklubas“ turėjo apčiuopiamą 6 taškų pranašumą, tačiau nesugebėjo jo išsaugoti. „Suvalko“ žaidėjas Adomas Klimašauskas paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę dar galėjo niekieno nedengiamas iš po krepšio pelnyti du taškus, tačiau to padaryti jam nepavyko.

Kiek netikėtai antrieji į finalą pateko „Vikompos“ žaidėjai. Beveik visas rungtynes pirmavę šios ekipos sportininkai gana užtikrintai 72:51 įveikė favoritais laikytus „Karklinių“ krepšininkus.

Geriausiai iš visų krepšininkų savaitgalį rungtyniavo „Titano“ žaidėjas Tadas Kvederavičius. Dvikovoje su „Grupinispirkimas.lt“ sportininkais jis įmetė 33 tšk. ir atkovojo 16 kamuolių, o akistatoje su „Dubleriais“ T. Kvederavičiaus sąskaitoje buvo 28 tšk. ir 15 atkovotų kamuolių.

Neblogai rungtyniavo ir Mantas Vaičiūnas (SK „Suvalkas“): jis pelnė 30 tšk., nors suklydo net 10 kartų. Sėkmingai žaidė „Vikompos“ narys Karolis Šukys, įmetęs 28 tšk. ir atkovojęs 10 kamuolių. „Titano“ žaidėjas Žygimantas Vasiliauskas surinko 27 tšk., o „Autoklubo“ lyderis Tadas Žalkauskas įmetė 24 tšk., atkovojo 15 kamuolių ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Paulius Liepinaitis („Dubleriai“) savo komandai pelnė 21 tšk., atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 5 kamuolius.

Be jau minėto T. Žalkausko, po 15 atšokusių kamuolių atkovojo dar vienas „Autoklubo“ narys Stasys Stočkus bei „Karklinių“ atstovas Giedrius Bačinskas. 14 kamuolių „nusiėmė“ SK „Suvalkas“ žaidėjas Tadas Kriugžda. Po 12 sykių tai padarė Mantvydas Siauka („Titanas“), Šarūnas Bartninkas („Gižai“) ir Edgaras Kursevičius („Grupinispirkimas.lt“).

„Autoklubo“ narys Mantas Šmigelskas per savaitgalį vykusias rungtynes perėmė 6 kamuolius.