Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.
Transporto įmonei reikalingi vairuotojai dirbti su tentinėmis-užuolaidinėmis puspriekabėmis maršrutu Lietuva–Latvija–Lenkija–Lietuva. Tel. 8 611 52 006.
Galioja iki: 2021-01-30 13:40:02
Redakcijos darbo laikas: Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.
|
„Santaka“ / 2005-10-06 09:27
Mokyklas lanko ne visi vaikai
Iki spalio pabaigos Lietuvoje vyksta Švietimo ir mokslo ministerijos inicijuota akcija
„Mokyklon? Pakeliui!“. Jos tikslas – paskatinti visuomenę prisidėti pritraukiant į mokyklas jų nelankančius arba ne nuolat lankančius vaikus. Apie tai galima pranešti nemokamu telefonu (8 800) 10 118. Visi duomenys persiunčiami savivaldybių atstovams.
|
Vilkaviškio rajone už šį barą atsakinga Vaiko teisių apsaugos tarnyba. Jos viršininkė
Danutė Viltrakienė sakė, jog informaciją apie nelankančius vaikus mokyklų prašė pateikti iki spalio 5 dienos, tačiau trečiadienio priešpietę buvo sulaukusi tik vieno pranešimo
apie vieną mokyklos nelankantį paauglį.
Pareigūnė sakė, jog pasigenda ir visuomenės aktyvesnės pozicijos. Neturint informacijos susidaro įspūdis, jog mūsų rajone visi mokyklinio amžiaus vaikai tvarkingai lanko
mokyklas, nors taip nėra.
Tiesa, viena moteris tarnybai raštu pranešė, jog jos dukra neleidžia vaiko į mokyklą.
Pasidomėjus paaiškėjo, jog pareiškėjos anūkui jau šešiolika metų. Vadovaujantis Vyriausybės nutarimu, dėl tokio amžiaus vaikų mokymosi tėvų valia ir apsisprendimas viršesni,
todėl valstybinės institucijos neturi teisės „peraugusių“ vaikų prievarta grąžinti į mokyklą.
Praėjusiais mokslo metais spalio mėnesį vykusios akcijos „Mokyklon? Pakeliui!“ metu
buvo išsiaiškinti 8 mokyklos nelankę vaikai. Trys iš jų buvo neįgalūs, kuriems mokymasis buvo atidėtas metams.
„Santakos“ inform.
Publikuota: 2005-10-06 09:27:33
Komentarai:
Jūs naršote standartinę svetainės versiją. Perjungti į mobiliąją versiją?
|
 
* Sunkiu nusikaltimu kaltinamas valdininkas gali grįžti į darbą * Pernai Vilkaviškio rajone kilo mažiausiai gaisrų per paskutinius penkerius metus * Po rekordinės vasaros tenka susiveržti diržus Laikraštis leidžiamas antradieniais ir penktadieniais.
Ar vartotini žodžiai „eliminuoti“, „išeliminuoti“? Eliminuoti yra tarptautinis žodis. Jis reiškia išskirti, išstumti, pašalinti, panaikinti. Kadangi žodis reiškia baigtinį veiksmą, jis vartotinas be priešdėlio iš-.
Kiekvienu konkrečiu atveju verta pagalvoti ir apie lietuviškus žodžio atitikmenis, pvz., Lietuva buvo eliminuota (išstumta, pašalinta) iš Rytų rinkos. Korupcijos galimybė yra visiškai eliminuojama (atmetama).
Šūksniai
Statistika
|