Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / Sportas

Dalinkitės:

Sidabro medalius Lietuvos čempionate iškovojo: (iš kairės) Edvinas Tamošiūnas, Georgijus Rubinšteinas, Viktoras bei Vytautas Rybakai.

Vilkaviškio stalo tenisininkai tapo Lietuvos vicečempionais

Andrius GRYGELAITIS

Baigėsi Lietuvos stalo teniso komandinis čempionatas. Nors dėl karantino finalinės varžybos neįvyko, tačiau nugalėtojai paskelbti pagal reguliariajame sezone užimtas vietas. Puikiai čempionatas susiklostė mūsų rajono sportininkams.

Iš viso čempionate skirtingose lygose rungtyniavo net 280 komandų iš visos šalies. Vilkaviškiui atstovavo 5 vyrų komandos. Dvi ekipos žaidė aukščiausioje lygoje, viena – trečioje, dar dvi – ketvirtoje.

Geriausiai iš mūsiškių pasirodė ekipa „Rytas-1“, aukščiausioje lygoje laimėjusi antrą vietą. Vilkaviškiečiai sezoną ant prizininkų podiumo užbaigė trečius metus iš eilės. Pernai „Rytas-1“ finišavo trečioje vietoje, užpernai – antroje.

Per daugiau nei 20 metų dalyvavimo komandiniame Lietuvos stalo teniso čempionate mūsiškiai iškovojo jau dešimtąjį medalių komplektą. Panašiais pasiekimais, neskaičiuojant didžiųjų šalies miestų, gali pasigirti tik Mažeikių sportininkai.

Iki šių metų vilkaviškiečiai buvo pelnę tris aukso, keturis bronzos apdovanojimus bei du kartus džiaugėsi sidabro medaliais.

Šiemet ekipos „Rytas-1“ garbę čempionate gynė Vytautas Rybakas, Georgijus Rubinšteinas bei Edvinas Tamošiūnas.

Vilkaviškiečiai šį sezoną patyrė vos vieną pralaimėjimą, nusileisdami tik čempionais tapusiems Panevėžio sportininkams. Bronzos medaliai šiemet atiteko Mažeikių atstovams.

„Šiek tiek gaila, kad neturėjome galimybės superfinale pakovoti dėl pirmos vietos, tačiau vertinant viską objektyviai, panevėžiečiai tikrai buvo stipresni už mus. Jie čempionais tapo ir praėjusį sezoną. Neslėpsiu, mūsų pastarųjų kelerių metų rezultatai išties glosto širdį. Pamenu, būdavo sezonų, po kurių džiaugdavomės neiškritę į žemesnę lygą, o dabar nuolat kovojame dėl medalių. Tikiuosi, jog ir kitais metais išlaikysime tą pačią sudėtį bei vėl galėsime kovoti dėl aukščiausių vietų“, – vylėsi vilkaviškiečių vadovas Viktoras Rybakas.

Šis sezonas Vilkaviškio rajono stalo tenisininkams yra išskirtinis. Medalius pelnė ne tik ekipos „Rytas-1“ sportininkai. Kiek anksčiau kybartietis Kęstutis Žeimys vyrų dvejetų varžybose tapo Lietuvos čempionu.

Vilkaviškiečių sportininkų vadovas V. Rybakas džiaugėsi ir kitų komandų pasiekimais. Ekipa „Rytas-2“ aukščiausioje lygoje tarp 12 ekipų užėmė aukštą penktą vietą. Jai atstovavo Audrius Kairys, Sergejus Strelcovas, Mindaugas Steponkus bei Danielis Kogansas.

Nedaug iki medalių trečioje šalies lygoje trūko „Rytas-3“ komandai. Ji užėmė ketvirtą vietą. Jos sudėtyje šį sezoną žaidė Mindaugas Mozūraitis, Dovydas Skaburskis, Matas Fišeris, Džiugas Armanavičius ir Aleksandras Merkushevas.

Ketvirtoje lygoje rungtyniavusios „Rytas-4“ ir „Rytas-5“ komandos užėmė atitinkamai 5 bei 6 vietas. „Rytas-4“ komandos garbę gynė Valdas Kairys, Vytautas Žemantauskas, Orestas Babarskas bei Viktoras Dorofejevas, o „Rytas-5“ – Dainius Stepšys, Marius Žeimys, Andrius Lieponis bei Gintaras Zubavičius.

„Smagu taip baigti sezoną ne vien dėl savęs, bet ir dėl rėmėjų. Kaip kažkada žmonės tikėjo, kad pasaulį laiko trys drambliai, taip ir mūsų sportas neišgyventų be trijų partnerių. Jau daugelį metų mus besąlygiškai palaiko ir remia bendrovės „Rytas“ vadovas Robertas Matijošaitis, rajono stalo teniso federacijos prezidentas Algirdas Pilipavičius bei Savivaldybės administracija. Tikimės pergalėmis džiuginti ir ateityje. Kitą sezoną jausime dar didesnę atsakomybę, nes varžovus greičiausiai jau priimsime ne senoje kelių tarnybos, o naujoje sporto salėje“, – teigė V. Rybakas.

Publikuota: 2020-05-15 09:15:21