Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-05-10 09:14

Dalinkitės:

A.Čebatoriūno atminimo taurės įteiktos geriausiai pirmenybėse pasirodžiusiems bėgikams: Mindaugui Striokui, Odetai Bazevičiūtei, Jurgitai Pavelčikaitei, Aurimui Bajoraičiui, Daivai Savulytei ir Audriui Teletnikovui.

Romo ČĖPLOS nuotr.

Nugalėtojams – mokytojo A.Čebatoriūno atminimo taurės

Praėjusią savaitę įvyko rajono lengvosios atletikos kroso pirmenybės. Jau antrą kartą rajono bendrojo lavinimo mokyklų bėgikai varžėsi dėl mokytojo, trenerio Albino Čebatoriūno atminimo taurių.

Šiemet pirmenybėse dalyvavo šešių vidurinių ir šešių pagrindinių rajono mokyklų komandos. Parko prie Vilkaviškio pagrindinės mokyklos takeliuose lenktyniavo apie porą šimtų lengvaatlečių.

Vidurinių mokyklų grupėje pirmą vietą užėmė Bartninkų Jono Basanavičiaus vidurinės mokyklos komanda, gerokai aplenkusi visus varžovus. Antri buvo Vilkaviškio Salomėjos Nėries vidurinės mokyklos bėgikai, treti – tik dviem taškais atsilikę Pilviškių „Santakos“ gimnazijos lengvaatlečiai.

Pagrindinių mokyklų grupėje į stipriausiųjų trejetuką pateko Gižų Kazimiero Baršausko, Klampučių ir Alvito komandos.

Atskirų amžiaus grupių sportininkai bėgo skirtingas distancijas. Tarp jauniausių mergaičių 500 m distanciją pirmosios įveikė N.Alytaitė (Bartninkai), S.Navickaitė (Salomėjos Nėries vid. m-kla) ir G.Vaičekauskaitė (Alvitas). Jaunutės bėgo 1000 m. Čempione tapo J.Pavelčikaitė (Sūdavos vid. m-kla). Antrą vietą užėmė O.Bazevičiūtė (Klampučiai), trečia buvo B.Omilijonaitė (Gižai).

1500 m distanciją teko įveikti jaunių ir jaunimo amžiaus bėgikėms. Jaunių amžiaus grupėje nugalėjo D.Savulytė (Sūdava), G.Smelstoriūtė („Aušros“ vid. m-kla) ir G.Jasulevičiūtė (Salomėjos Nėries vid. m-kla). Jaunimo amžiaus grupėje greičiausia buvo R.Račkauskaitė iš Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos, antra – S.Berneckaitė (Gižai), trečia – G.Zalenkaitė (Pilviškiai).

Vaikų amžiaus grupės berniukai bėgo 1000 m. Pirmas buvo T.Aleknavičius (Salomėjos Nėries vid. m-kla), antras – M.Astrauskas (Alvitas), trečias – E.Pačkauskas (Pilviškiai). Tarp jaunučių 1500 m distancijoje pirmavo R.Kalinauskas (Pilviškiai), E.Alyta (Bartninkai) ir D.Guščius (Klampučiai). Bartninkiečiai M.Striokas ir A.Bajoraitis buvo pirmi tarp jaunių, bėgusių 2000 m. Trečią vietą šioje grupėje užėmė Sūdavos vid. m-klos atstovas M.Valenta. Pilviškietis A.Teletnikovas, gražiškietis V.Merkevičius ir Salomėjos Nėries vid. m-klos moksleivis R.Mačiulaitis užėmė tris pirmąsias prizines vietas vyriausiųjų vaikinų grupėje (2000 m distancija).

Komandos nugalėtojos ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir diplomais, atskirų rungčių nugalėtojai – prizais, medaliais ir diplomais. Šešiems lengvaatlečiams, pirmenybėse pasiekusiems geriausių rezultatų, įteiktos A.Čebatoriūno atminimo taurės.

Ateinančią savaitę, gegužės 14 d., lengvaatlečius sukvies mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos rungčių varžybos, kurios vyks Vilkaviškio miesto stadione. Drauge bus rengiamos ir rajono jaunių lengvosios atletikos žaidynės.