Reikalingas (-a) pagalbinis darbininkas (-ė) ūkio darbams, mokantis (-i) karves melžti aparatu. Darbas netoli Gražiškių. Tel. 8 602 31 187.

Parduoda dalimis CITROEN BERLINGO (2002 m., dyzelis, 1,9 l, 51 kW), AUDI A4 (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW POLO (1997 m., 1,9 l, dyzelis, 47 kW), VW GOLF IV (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW), VW SHARAN (1998 m., 1,9 l, TDI, 81 kW). Tel. 8 699 28 707.

Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-04-18 16:56

Dalinkitės:

Turnyro nugalėtojai – Kybartų gimnazistai – nusifotografavo su turnyro organizatoriais ir šokėjomis.

Atminimo turnyrą laimėjo gimnazistai

Kybartų pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko tradicinis, jau aštuntasis, krepšinio turnyras buvusiam mokyklos direktoriui J.Dirvonskiui atminti.

Šių metų turnyre dalyvavo Vištyčio Petro Kriaučiūno, Virbalio, Pajevonio vidurinių mokyklų ir Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos komandos.

Varžybos vyko olimpine sistema. Pirmame pusfinalyje gimnazistai 68:38 nugalėjo Virbalio vidurinę mokyklą. Rezultatyviai žaidė L.Spangevičius (25 tšk.) ir K.Žeimys (14 tšk.). Virbalio komandoje rezultatyviai žaidė E.Siaurusaitis (16 tšk.) ir E.Ribkevičius (11 tšk.).

Antrame pusfinalyje Vištyčio Petro Kriaučiūno vidurinės mokyklos krepšininkai kiek netikėtai nugalėjo Pajevonio komandą 55:49. Daugiausia taškų pelnė vištytiečiai D.Labačiauskas (18 tšk.), T.Petrauskas ir K.Slivinskas (po 11 tšk.), pajevoniečiai V.Vizbara (16 tšk.) ir A.Ragauskas (12 tšk.).

Po šių rungtynių vyko iškilmingas varžybų atidarymas, kurio metu turnyro rėmėjas Rūtenis Dirvonskis Kybartų krepšininkams padovanojo naują sportinę aprangą. Tylos minute buvo pagerbtas J.Dirvonskio atminimas, nuvežtos gėlės ir uždegtos žvakutės ant jo kapo.

Po pietų pertraukos kovoje dėl trečios vietos visą laiką pirmavusi Virbalio komanda neišlaikė įtampos ir rungtynių pabaigoje nusileido Pajevonio krepšininkams 63:67. Nugalėtojų gretose rezultatyviai žaidė po 20 taškų pelnę E.Vyšniauskas ir R.Mališka. Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausi buvo M.Lopeta (14 tšk.), E.Siaurusaitis (14 tšk.), E.Ribkevičius (12 tšk.).

Finale kybartiečiai pagirtinai kovojo su Vištyčio krepšininkais. L.Spangevičiaus, pelniusio 27 taškus, K.Žeimio (23 tšk.), E.Račkausko (18 tšk.) žaidimas nepaliko jokių vilčių varžovams ir gimnazistai užtikrintai nugalėjo svečius rezultatu 95:44.

Varžybų pertraukos metu vyko tritaškių konkursas. Jame geriausiai sekėsi svečių iš Pajevonio duetui R.Mališkai ir L.Jankaičiui. Antri buvo kybartiečiai L.Spangevičius ir K.Žeimys. Treti liko virbaliečiai E.Kailius ir V.Dragunskas.

Varžybų uždarymo metu komandų prizininkių žaidėjai buvo apdovanoti atitinkamos spalvos medaliais, kuriuos pagamino ir įteikė J.Dirvonskio sūnus Rūtenis.

Geriausi komandų žaidėjai K.Žeimys, E.Ribkevičius, V.Vizbara ir T.Petrauskas apdovanoti krepšinio kamuoliais. Gimnazijos direktorius S.Spangevičius už ilgametę paramą organizuojant šį turnyrą gimnazijos sportiniais marškinėliais apdovanojo J.Dirvonskio sūnų Rūtenį.

Rungtynių pertraukų metu žiūrovus džiugino „Kybartų“ orkestro šokėjos (vadovė E.Vasiliauskienė).