„Santaka“ / 2005-04-29 16:48

Dalinkitės:

Sportas

Iš Klaipėdos imtynininkai grįžo su medaliais

Praėjusį savaitgalį „Ravyro“ sporto klubo auklėtiniai dalyvavo šalies jaunių laisvųjų imtynių pirmenybėse Klaipėdoje. Kaip visada jaunieji imtynininkai iš varžybų grįžo su medaliais.

Į šias pirmenybes buvo kviečiami ne tik vaikinai, bet ir merginos. Vilkaviškietei Vaidai Puidokaitei jos buvo itin sėkmingos. Svorio kategorijoje iki 50 kg „sausu“ rezultatu ir pirma laiko laimėjusi tris kovas mergina iškovojo aukso medalį.

Šalies čempionais tapo Edvinas Sidaravičius (54 kg) bei Edgaras Diržius (76 kg), o Gintaras Antulionis (46 kg) laimėjo antrąją vietą.

Savo svorio kategorijose neblogai pasirodė ir kiti „Ravyro“ sportininkai. Gerai, bet nesėkmingai dėl trečiosios vietos kovojo Erikas Dabrovolskis (50 kg). O Mindaugas Jurkynas (69 kg), pačią pirmąją kovą laimėjęs prieš realiausią kandidatą į čempionus, atrodo, kiek atsipalaidavo, per daug pasitikėjo savo jėgomis ir padaręs taktinių klaidų pralaimėjo kur kas silpnesniam varžovui. Stengėsi kovoti ir Arnas Draugelis (42 kg), tačiau po pirmo pralaimėjimo iš tolimesnių varžybų iškrito.

Baigė salių sezoną

Vilkaviškio miesto tinklinio klubo surengtame 4x4 tinklinio turnyre dalyvavo keturios komandos: vilkaviškiečių „Žemkalnija“ ir „Bočiai“, marijampoliečių – „Statybos ritmo jaunimas“ ir „Jaunystė“. Žaidžiant ratų sistema varžybos užtruko apie penkias valandas.

1999 m. įsteigta pereinamoji taurė šįkart atiteko Vilkaviškio „Žemkalnijos“ komandai, kurioje žaidė Žilvinas ir Mindaugas Kynai, Vilmantas Čiurinskas ir Darius Blažaitis. Antrojoje vietoje liko „Bočiai“. Jauniems Marijampolės tinklininkams teko trečioji („Statybos ritmo jaunimas“) ir ketvirtoji („Jaunystė“) vietos. Komandos apdovanotos medaliais, svečiams lauktuvių įdėta po tortą ir gaiviųjų gėrimų. Šiomis varžybomis tinklininkai baigė salių sezoną ir ruošis paplūdimio varžyboms.

„Santakos“ inform.

Varžėsi šachmatininkai

Balandžio mėnesį vyko Vilkaviškio rajono šachmatų čempionatas, kuriame, įskaitant ir atrankines varžybas, dalyvavo trisdešimt žaidėjų.

Rajono čempionu tapo vilkaviškietis Arūnas Alkevičius.

Antrą vietą iškovojo Gintautas Jurkša, trečią – čempiono brolis Tomas Alkevičius. Ketvirtoje ir penktoje vietoje liko „Aušros“ vidurinės mokyklos moksleiviai Vitas Lazarenka ir Ovidijus Vyšniauskas, šeštoje – kybartietis Vytautas Miknevičius. Jaunučių grupėje pirmavo Vaidas Melnikas, Tautvydas Bakas ir Martynas Dadurka.

Iš mergaičių pajėgiausia buvo Auksė Kascėnaitė.