„Santaka“ / Sveikinimai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda arba išnuomuoja 3 ha žemės Vilkupių kaime. Tel. 8 626 38 767.
Galioja iki: 2019-02-28 08:11:49

Parduoda naudotą 6 stalčių šaldiklį BOSCH, šiaudapjovę („akselinę“) su vienfaziu vokišku varikliu. Tel. 8 670 49 964.
Galioja iki: 2019-02-28 08:12:20

Parduoda 0,74 ha žemės ūkio paskirties sklypą (1 km nuo Vilkaviškio, yra elektra prie kelio, tinka namui statyti), 0,25 ha namų valdą Vilkaviškio miesto ribose ir gretimą 0,14 ha žemės ūkio paskirties sklypą (galima pirkti abu kartu). Tel. 8 680 59 859.
Galioja iki: 2019-03-02 11:48:20

Parduoda hidraules žarnas traktoriui DT-75, paleidimo varikliuką PD-8, UAZ-452 dalis, grėblį-vartytuvą TZK-7, būgninius volus (300 l talpos), 5 m³ cisterną, grūdų sėjamąją SZ-3,6, siją (18 m), elektros variklius (3 kW–20 kW), vartomą 3 vagų plūgą. Tel. 8 643 28 365.
Galioja iki: 2019-03-02 15:11:28

Parduoda 1 t talpos plastikinį konteinerį metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu, 1 t talpos plastikinę talpyklą be rėmo (15 Eur), lengvojo automobilio priekabos ašį (60 Eur), du dyzelinius patalpų šildytuvus (50 Eur už vnt.). Tel. 8 686 98 506.
Galioja iki: 2019-03-03 10:16:02

Parduodu 1 kambario butą su daliniais patogumais J.Basanavičiaus 10, Kybartuose (3000 Eur). Tel. 8 618 23 835.
Galioja iki: 2019-03-03 16:08:06Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2008-03-07 16:33

Dalinkitės:  


Sveikinimai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga

Gerbiami Vilkaviškio krašto žmonės!Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši diena – tarsi šviesi akimirka daug išgyvenimų patyrusios Lietuvos istorijoje. Į ją atėjome per skausmingus mūsų tvirtybės ir pasiaukojimo išbandymus, per pasiryžimą vėl turėti savo valstybę kaip laisvos tautos buvimo istorijoje ir žemėje ženklą. Ši iškili ir prasminga diena tarsi grąžino Lietuvai didžiausias vertybes – laisvę ir apsisprendimo teisę pasirenkant kelią, kuriuo dabar ir einame...

Gerbiami Vilkaviškio krašto žmonės, nuoširdžiai sveikiname Jus Kovo 11-osios proga. Tegul kiekvienam iš Jūsų ši šventė primena apie laisvės vertę, širdyje pažadina tautos vienybės jausmą ir paskatina sutelkti bendras pastangas šalies gerovės labui. Tegul pirmieji pavasario saulės spinduliai į kiekvieno iš Jūsų širdį įneša gėrio, švelnumo, šilumos, tikėjimo, meilės. Tegul amžinojo gėrio troškimas įžiebia naują viltį ir tikėjimą ateitimi.Algirdas BAGUŠINSKAS

Vilkaviškio rajono savivaldybės meras

Sigitas KASPARAITIS

Administracijos direktoriusUžsk. 1525


Brangūs Marijampolės apskrities žmonės!Nuoširdžiai sveikinu Jus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena – viena svarbiausių mūsų valstybės datų, į kurią atėjome per sunkius istorinius išbandymus, per begalinį ryžtą savo valstybę turėti laisvą, nepriklausomą ir demokratinę. Ši diena – mūsų drąsos, nepalaužiamo susitelkimo ir tikėjimo Lietuvos laisve simbolis. Tad tęskime tai, ką paveldėjome brangiausio: kurkime, brandinkime savo valstybę oriai, pasitikėdami savo jėgomis. Pasistenkime kiekvienas gyventi ir dirbti taip, kad mes patys, mūsų vaikai ir vaikaičiai galėtų didžiuotis būdami Lietuvos valstybės dalimi, visi kartu stiprinkime ir garsinkime Sūduvos krašto vardą gerais, prasmingais darbais ir laimėjimais.

Drauge su Jumis džiaugiuosi šia didžia švente. Linkiu visiems geros sveikatos, vienybės, tarpusavio supratimo ir neblėstančios vilties.Albinas MITRULEVIČIUS

Marijampolės apskrities viršininkasUžsk. 1560


Mieli vilkaviškiečiai!Kovo 11-oji – kiekvienam iš mūsų labai brangi ir reikšminga diena. Ji – skiriamoji okupacijos ir Laisvės riba. Ji primena, kad 18 metų einame valstybės kūrimo ir jos stiprinimo keliu, kuriame patyrėme daug šviesių valandų, atlikome reikšmingų darbų, tačiau neišvengėme ir klystkelių.

Nuoširdžiai sveikinu Jus Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Linkiu, kad Jūsų širdyse neliktų pykčio ir neapykantos, kad gyvenimas nuolat gražėtų, kad laisvoje Lietuvoje kuo dažniau patirtume tikrą džiaugsmą. Nepraraskime vilties, tevienija mus visus Laisvės dvasia, tepadeda mums Dievas.Algirdas BUTKEVIČIUS

Seimo narysUžsk. 1571


Brangieji žmonės,„Aš esu Lietuvos pilietis“, – daug lietuvių kartų svajojo ištarti šiuos žodžius, o mums tai – realybė. Mes esame Nepriklausomos Lietuvos piliečiai ir švenčiame jau 18-ąsias atkurtos Lietuvos metines. Mūsų džiaugsmai, darbai ir netgi mūsų rūpesčiai yra persmelkti laisvos valstybės idėjos.

Sveikinu Jus, Bendraminčiai ir Bendražygiai, Brangūs Kovo 11-osios žmonės, su šia nuostabia švente, kuri į mūsų gyvenimą ateina kartu su pavasario pranašais.

Mylėkime savo laisvą Tėvynę, dirbkime jos naudai, o tai reiškia – ir savo bei savo palikuonių naudai. Mūsų Tėvynė bus tokia, kokią mes sukursime.Jūsų Andrius KUBILIUSUžsk.1604


Gerbiami rajono žmonės,Kovo 11-oji – viena iš retų mūsų istorijos datų, nuo kurios dar nereikia nupūsti laiko dulkių sluoksnio. Daugelio Lietuvos žmonių atmintyje ji teberusena, primindama tuos įvykius, jausmus, mintis, kurie mus vienijo ir šildė širdis.

Ta diena buvo pergalingos kovos džiaugsmo diena. 1990-ųjų kovo 11-ąją išsipildė daugumos slapta puoselėtos viltys. Mes vėl tapome laisvi, atkūrėme savo nepriklausomą Lietuvos valstybę, tuo nustebindami nemažą dalį pasaulio.

Ši ypatinga šventė – puiki proga stabtelti ir kiekvienam pamąstyti apie mūsų valstybės praeitį, geriau suvokti savo vietą dabartyje. Prisiminę iškilius valstybės žmones ir garbingą, pasididžiavimo jausmą skatinančią istoriją, galime dar kartą pasitikrinti, ko patys esame verti. Tai – stimulas veikti, kurti, stengtis mūsų šiandieninės valstybės labui ir ateities kartoms.

Todėl tokios svarbios šventės proga norėčiau jus visus pasveikinti ir palinkėti – džiaukimės šia diena ir savo darbais kurkime tvirtą, vieningą ir gražią Lietuvą.Petras ŽILIONIS

Darbo partijos Vilkaviškio skyriaus pirmininkasUžsk. 1544


Gerbiamieji,nuoširdžiai sveikinu su Kovo 11-ąja. Kiekvieną Kovo 11-ąją mes atsigręžiame atgal, nužvelgiame nueitą kelią. Tai, ką pasiekėme ir dar pasieksime, priklauso ir nuo kiekvieno iš mūsų. Linkiu tvirtybės, laimės ir ištikimybės mūsų Kovo 11-ajai – šventei, kurios dėka mes šiandien esame laisvos Europos dalis, šventei, kuri grąžino mums prarastas istorines vertybes!Rimvydas ŽIEMYS

Tėvynės sąjungos Vilkaviškio skyriaus pirmininkasUžsk. 1585


Mieli Vilkaviškio krašto žmonės!Leiskite Jus pasveikinti su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, 18-uoju laisvos valstybės pavasariu.

Daugelis mūsų puikiai prisimename 1990 metų kovo 11-ąją, Nepriklausomybės akto, kuriame iš esmės sutapo piliečių ir tautos atstovų valia, paskelbimą. Nuo to istorinio momento prabėgo 18 metų, išaugo nauja karta visateisių Lietuvos piliečių, o Kovo 11-osios, tautos vienybės, susitelkimo ir ryžto veikti Lietuvos vardan, dvasia pastebimai nutolo.

Tikiu, kad 18-as valstybės gimtadienis – tikroji „pilnametystė“ – ne tik primins Kovo 11-osios lūkesčius, bet paskatins mus visus veržliai, pilietiškai veikti, toliau drauge kurti valstybę, kurioje nepamirštas nė vienas žmogus, kurioje girdimas kiekvienas balsas, kurioje tiesiog jauku gyventi.Algirdas IVANAUSKAS

Seimo narysUžsk. 1517


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Aptariant miesto sodo projektą neapsieita be priekaištų
* Išmokę spausti aliejų žyniškiai ūkininkai pasijuto savose rogėse
* Seniai išnykusi liga grasina sugrįžti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kurios partijos, komiteto kandidatus rinktumėte į Savivaldybės tarybą?
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos
Visuomeninio rinkimų komiteto „Naujas startas“
Lietuvos socialdemokratų partijos
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų
Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio
Darbo partijosKalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „gazonas“?
Gazonas vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė. Teikiami šio žodžio pakaitai veja, dekoratyvinė pievelė.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas