„Santaka“ / Pirkėja prekybos centro svarstyklių tikslumu nepatikėjo

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Turintis patirties suvirintojas dujomis ir elektra ieško darbo. Tel. 8 638 51 766.
Galioja iki: 2019-05-20 13:15:33

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį (be dokumentų), melžimo aikštelę (2 vietų), rusišką ritininį presą PRP-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-05-23 09:34:14

Reikalingas žmogus, turintis žoliapjovę, sezono metu pjauti žolę sklype aplink namą Pilviškių miestelyje. Tel. 8 682 20 404.
Galioja iki: 2019-05-23 10:45:52

Parduoda plastikinį 1 t talpos konteinerį (metaliniame rėme su prailgintu išleidimo čiaupu) vandeniui, kurui, skystoms trąšoms ir pan. Yra galimybė atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2019-05-26 09:34:13Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-27 08:15

Dalinkitės:  


„Ma­xi­mo­je“, kaip ir ki­tuo­se pre­ky­bos cent­ruo­se, yra kont­ro­li­nės svars­tyk­lės.

Autorės nuotr.


Pirkėja prekybos centro svarstyklių tikslumu nepatikėjo

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Prieš di­džią­sias me­tų šven­tes vi­si sku­ba­me į pre­ky­bos cent­rus, ren­kame do­va­nė­les, per­kame mais­to pro­duk­tus. Per sku­bė­ji­mą daug ko ne­pas­te­bime ir grį­žę na­mo ga­lime il­gam su­si­ga­din­ti nuo­tai­ką, mat dė­lio­da­mi pir­ki­nius į jiems skir­tas vie­tas pa­ste­bė­si­me, kad esame ap­gau­ti.

Taip vos neat­si­ti­ko mo­te­riai, iš Vir­ba­lio į Vil­ka­viš­kį at­va­žia­vu­siai ap­lan­ky­ti ar­ti­mų­jų.

– Pir­kau ne­ma­žai ir bū­čiau nie­ko ne­pas­te­bė­ju­si, – pa­sa­ko­jo vė­liau į re­dak­ci­ją atė­ju­si mo­te­ris. – Įta­ri­mą su­kė­lė tai, kad ne­di­de­lė sau­ja šo­ko­la­di­nių sal­dai­nių, kaip buvo rašoma „Ma­xi­mos“ par­da­vė­jos man duo­ta­me če­ky­je, svė­rė be­veik ke­tu­ris šim­tus gra­mų. Nei­šė­ju­si iš par­duo­tu­vės pa­pra­šiau, kad ma­no sve­ria­mos pre­kės bū­tų pa­sver­tos iš nau­jo. Ne­su prie­ka­bus žmo­gus, bet ir ne­su pra­tu­si, kad ma­ne ap­gau­di­nė­tų.

Vir­ba­lie­tė sa­kė, kad par­da­vė­ja iš­kvie­tė vy­riau­sią­ją ka­si­nin­kę, ku­rios rei­kė­jo lauk­ti apie 20 mi­nu­čių (tai parodo ir če­kiai). Pers­vė­rus pre­kes gre­ti­mo­je ka­so­je – to­je, kur yra „Te­le­lo­to“ ter­mi­na­las, – paaiš­kė­jo, kad vi­sos sve­ria­mos pre­kės iš tikrųjų svė­rė ma­žiau ne­gu bu­vo nu­ro­dy­ta če­ky­je.

Už šo­ko­la­di­nius sal­dai­nius pir­kė­jai bu­vo grą­žin­ta 5,62 Lt, už mig­do­lų rie­šu­tus – 3,93 Lt, ki­niš­ki ko­pūs­tai tu­rė­jo kai­nuo­ti 0,35 Lt, obuo­liai – 0,36 Lt, o ba­na­nai – 1,08 Lt ma­žiau. Iš vi­so už sve­ria­mas pre­kes pir­kė­jai su­grą­žin­ta 11,34 Lt.

– Aš nie­ko ne­no­riu kal­tin­ti, neieš­kau sau nau­dos, bet no­riu, kad žmo­nės ži­no­tų ir pa­si­sau­go­tų to­kių at­ve­jų, – sa­kė mo­te­ris. – Juk išė­jęs iš par­duo­tu­vės ir to­kią ap­ga­vys­tę pa­ste­bė­jęs tik na­muo­se, jau nie­ko neį­ro­dy­si.

Nors pir­kė­jos če­kiai aki­vaiz­džiai liu­di­jo apie įvy­ku­sį fak­tą, no­rė­ta­si vis­kuo įsi­ti­kin­ti sa­vo aki­mis ir tie­siog pa­tik­rin­ti, kas de­da­si kitose Vil­ka­viš­kio miesto par­duo­tu­vė­se.

Kol lau­kiau iš­kvies­tų Met­ro­lo­gijos ins­pek­ci­jos (įstai­gos, ku­ri tik­ri­na ma­ta­vi­mo prie­tai­sus ne tik par­duo­tu­vė­se, bet ir tur­guo­se, de­ga­li­nė­se ir pan.) specialistų, ap­lan­kiau vi­sus mies­to pre­ky­bos cent­rus ir vi­suo­se svė­riau sa­vo pre­kes kont­ro­li­nė­mis svars­tyk­lė­mis. Di­de­lių nea­ti­ti­ki­mų (iki leis­ti­nų 5 gra­mų) ne­ra­dau nė vie­no­je pre­ky­bos įstai­go­je. Tiks­liai to­kį pa­tį svo­rį, kaip ir kont­ro­li­nių svars­tyk­lių, ro­dė tik „Iki“ ir „Nor­fos“, įsi­kū­ru­sios Nep­rik­lau­so­my­bės gatvėje, če­kiai.

At­va­žia­vę Ma­ri­jam­po­lės ap­skri­ties sky­riaus met­ro­lo­gai ir pa­tik­ri­nę „Ma­xi­mos“ svars­tyk­les, jo­kių pa­žei­di­mų ne­ra­do. Kar­tu da­ly­va­vo ir šių ei­lu­čių au­to­rė. Vi­sos svars­tyk­lės dar ru­de­nį bu­vo pa­tik­rin­tos met­ro­lo­gų iš Vil­niaus, apie tai liu­di­jo ir ant jų už­li­pin­ti lip­du­kai. Inspekcijos vir­ši­nin­kė Ra­mu­nė Vyš­niaus­kie­nė sa­kė, kad kar­tais in­teg­ruo­tos į ka­sas svars­tyk­lės ro­do ne­tiks­liai, kai į tar­pus pri­krin­ta sve­ria­mų pro­duk­tų tru­pi­nių, neiš­va­lo­mos dul­kės.

– Par­da­vė­ja vi­sa­da tu­ri pa­žiū­rė­ti, ar nuė­mus pre­kes svars­tyk­lės vėl ro­do nu­lį, – sa­kė R.Vyš­niaus­kie­nė. – Ir pa­tys pir­kė­jai tu­rė­tų ste­bė­ti.

Apie pa­tik­ri­ni­mą iš­gir­du­si ir į pre­ky­bos sa­lę at­sku­bė­ju­si „Ma­xi­mos“ prekybos centro di­rek­to­rė Jo­lan­ta Šiugž­die­nė sa­kė apie šį atvejį nie­ko ne­gir­dė­ju­si. Ji su­si­sie­kė su in­ci­den­to die­ną dir­bu­sia ka­si­nin­ke, ku­ri pa­tvir­ti­no ži­nias apie įvy­ku­sį ne­su­sip­ra­ti­mą.

– Aš la­bai ne­pa­ten­kin­ta, jog apie tai ne­bu­vo pra­neš­ta man, – sa­kė di­rek­to­rė. – Bū­čiau pa­ti at­si­pra­šiu­si pir­kė­jos, paaiš­ki­nu­si, kaip tai įvy­ko. Su įvy­kio kal­ti­nin­kais apie tai bus pa­kal­bė­ta. To­kiu at­ve­ju, kai pir­kė­jas mums pra­ne­ša apie ne­tei­sin­gą kai­ną, jam pri­klau­so 5 li­tų do­va­nų če­kis. Ka­dan­gi čia bu­vo pen­kios ne­tei­sin­gos kai­nos, tai mo­te­riai pri­klau­sy­tų 25 li­tų ver­tės če­kis. Ga­liu ga­ran­tuo­ti, jog to­kių ne­su­sip­ra­ti­mų mū­sų par­duo­tu­vė­je ne­bu­vę. Tie­siog šven­ti­niu me­tu bū­na tiek daug pir­kė­jų, kad dar­buo­to­jai pa­vargs­ta, ne­spė­ja nu­si­va­ly­ti api­by­rė­ju­sių ka­sos stal­vir­šių. Po šio in­ci­den­to bus rim­tai pa­kal­bė­ta su vi­su per­so­na­lu ir pa­pra­šy­ta bū­ti aky­les­niems.

UAB „VP Market“ atstovas spaudai G.Juozapavičius sakė, kad dėl nesusipratimų ar prekių kokybės visada galima skambinti nemokamu kokybės telefonu (8 800) 20 050.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Ūkininkai vengia savarankiškai deklaruoti pasėlius
* Eiti su lazdomis blogo oro nėra
* Dėl šuns lojimo darbo turi Savivaldybė ir policija
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar esate gavę europinės paramos lėšų?
Gavau paramą verslui, ūkiui.
Paramos lėšomis atsinaujinau būstą.
Prašiau, bet man jų neskyrė.
Europinių pinigų nesu prašęs.Kalbos patarimai

Ką vartoti vietoj skolinio blògas?
Vietoj nenorminio žodžio blògas (angl. blog, weblog, web log ) teikiamas lietuviškas atitikmuo tinklaraštis. Tai internete paprastai viešai skelbiamas dienoraštis. Plg. kiti atitikmenys: tinklaraštininkas (ne blogeris ), rašyti tinklaraštį (ne bloginti ), vesti vaizdo tinklaraštį (ne vloginti ) etc.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas