„Santaka“ / „Angelų vaikai – su meile Jums“

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-20 08:23

Dalinkitės:  


Į mugę-parodą buvo nuvykę (iš kairės): Vytas Mickevičius, Saulius Sabaliauskas, Aurimas Gylys, Rūta Kairytė ir Saulius Šalnaitis.

Autoriaus nuotr.


„Angelų vaikai – su meile Jums“

Vil­niaus mo­ky­to­jų na­muo­se šie­met, kaip ir kiek­vie­nais me­tais, vėl or­ga­ni­zuo­ta ka­lė­di­nė mu­gė-pa­ro­da „An­ge­lų vai­kai – su mei­le Jums“. Lab­da­rin­ga­me ren­gi­ny­je da­ly­va­vo spe­cia­lių­jų mo­kyk­lų, ug­dy­mo cent­rų, pen­sio­na­tų auk­lė­ti­niai, tarp jų – ir mes.

Ka­lė­di­nei parodai-mugei ruo­šė­mės vi­są ru­de­nį. Dar­be­lius ga­mi­no vi­si mo­ki­niai, lan­kan­tys tech­no­lo­gi­jų pa­mo­kas, pa­pil­do­mo ug­dy­mo už­siė­mi­mus. Ats­to­vau­ti mu­gė­je vai­kai iš­rin­ko pen­kis ge­riau­sius, dau­giau­sia dar­be­lių pa­ga­mi­nu­sius mo­ki­nius – Rū­tą Kai­ry­tę, Sau­lių Sa­ba­liaus­ką, Sau­lių Šal­nai­tį, Au­ri­mą Gy­lį ir Vy­tau­tą Mic­ke­vi­čių.

Gruo­džio 8-ąją kar­tu su mo­ky­to­ja Ire­na Lin­ke­vi­čie­ne bei mo­ki­niais sėk­min­gai pa­sie­kė­me sos­ti­nę.

Mums skir­to­se pa­tal­po­se iš­si­dės­tė­me dar­be­lius, vai­kai bend­ra­vo su ki­tų mo­kyk­lų mo­ki­niais, mo­ky­to­jai ap­žiū­ri­nė­jo jų dar­bus. Vi­si ruo­šė­si mu­gės ati­da­ry­mui.

Ren­gi­niui pra­si­dė­jus, da­ly­vius pa­svei­ki­no Vai­ko tei­sių ap­sau­gos kont­ro­lie­rė Ri­man­tė Ša­la­še­vi­čiū­tė, Vil­niaus mo­ky­to­jų na­mų di­rek­to­rė Zi­ta Žep­nic­kie­nė, ka­lė­di­nės mu­gės-pa­ro­dos glo­bė­ja Edi­ta Mil­da­žy­tė, Sei­mo Žmo­gaus tei­sių ko­mi­te­to pir­mi­nin­kas Au­ri­mas Ly­de­ka.

Mu­gė­je-pa­ro­do­je da­ly­va­vo 28 įstai­gos. Daug vil­nie­čių už­su­ko į mu­gę pa­si­žiū­rė­ti ir įsi­gy­ti vai­kų dar­bų. Jie rin­ko­si mo­ki­nių dar­be­lius, de­rė­jo­si dėl kai­nos, o ki­ti ir grą­žos neė­mė. Mū­sų mo­kyk­los mo­ki­niai no­riai pre­kia­vo, rek­la­ma­vo ga­mi­nius, bu­vo la­bai drą­sūs ir kul­tū­rin­gi. Ste­bė­jau juos, pre­kiau­jan­čius ir į ki­še­nę de­dan­čius pi­ni­gė­lius, – vai­kai at­ro­dė to­kie lai­min­gi, par­da­vę vie­ną ar ki­tą dar­be­lį.

Tarp pir­kė­jų bu­vo ir ki­tų mo­kyk­lų mo­ky­to­jų, ku­rie no­riai pir­ko mū­sų vai­ku­čių pa­ga­min­tas pjaus­ty­mo len­te­les, kė­du­tes, le­syk­lė­les. Kaip vi­sa­da, lan­ky­to­jus nu­ste­bi­no mo­ky­to­jos Ire­nos Lin­ke­vi­čie­nės su mer­gai­tė­mis iš­siu­vi­nė­tos ser­ve­tė­lės. Pir­kė­jams pa­ti­ko ir me­džio dir­bi­niai.

Mo­ki­niai ren­gi­nio me­tu da­vė in­ter­viu žur­na­lis­tams, kal­bė­jo­si su Sei­mo na­riais. Iš or­ga­ni­za­to­rių ga­vo­me do­va­nų mag­ne­to­fo­ną ir ke­le­tą kny­gų. Džiu­gi­no tai, kad mū­sų ne­pa­mir­šo ir ky­bar­tie­čiai – pa­skam­bi­nę jie in­for­ma­vo, kad per Lie­tu­vos ra­di­ją bu­vo gi­ria­mi mū­sų mo­kyk­los mo­ki­nių dar­be­liai.

Šia iš­vy­ka vi­si li­ko­me la­bai pa­ten­kin­ti, nes taip ple­čia­mas mo­ki­nių aki­ra­tis, vai­kai su­si­pa­žįs­ta su bend­raam­žiais iš ki­tų mo­kyk­lų, pa­si­mo­ko bend­ra­vi­mo su ne­pa­žįs­ta­mais žmo­nė­mis.Pet­ras VO­LUN­GE­VI­ČIUS

Ky­bar­tų „Ra­sos“ spe­cia­lio­sios mo­kyk­los tech­no­lo­gi­jų

mo­ky­to­jas


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas