„Santaka“ / Globos namų auklėtiniams surengė koncertą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-13 08:27

Dalinkitės:  


Vai­kų glo­bos na­mų auk­lė­ti­niams kon­cer­ta­vo ne­se­niai res­pub­li­ki­nia­me kon­kur­se Auk­so dip­lo­mą pel­nęs Mu­zi­kos mo­kyk­los mer­gi­nų cho­ras (vadovė D.Bal­čiū­nie­nė, akom­po­nia­to­riai K.Ci­buls­kie­nė ir J.Ba­le­vi­čius).

Romo ČĖPLOS nuotr.


Globos namų auklėtiniams surengė koncertą

Eglė KVIESULAITIENĖ

Al­vi­to šv. Ka­zi­mie­ro glo­bos na­mų auk­lė­ti­nius į ad­ven­to va­ka­ro­nę pa­kvie­tė Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­la. Ta pro­ga vai­kai ir pe­da­go­gai su­ren­gė kon­cer­tą, ap­ro­dė mo­kyk­lą, bend­ra­vo, žai­dė.

Idė­ja ad­ven­to me­tu pa­da­ry­ti ge­rą dar­bą – su­reng­ti kon­cer­tą vai­kams – ki­lo dar per­nai, per Mu­zi­kos mo­kyk­los ta­ry­bos su­si­rin­ki­mą. Pe­da­go­gai svars­tė, kad mu­zi­ka ad­ven­to die­no­mis ga­lė­tų pra­skaid­rin­ti glo­bos na­mų auk­lė­ti­nių ar li­go­ni­nės ma­žų­jų pa­cien­tų nuo­tai­ką. Tik tuo­met šios idė­jos įgy­ven­din­ti ne­pa­vy­ko. Šie­met kon­cer­tui bu­vo reng­ta­si iš anks­to.

Kon­cer­to ve­dė­ja ir pa­grin­di­nė or­ga­ni­za­to­rė mo­ky­to­ja Ro­ma La­kic­kie­nė sa­kė, kad pu­sant­ros va­lan­dos pro­gra­mai ren­gė­si vi­sa mo­kyk­la – mo­ky­to­jų akor­deo­nis­tų an­samb­lis, kank­li­nin­kės, bir­by­ni­nin­kai, gi­ta­ris­tai, pia­nis­tai, smui­ki­nin­kai, mer­gi­nų an­samb­lis, cho­ras, įvai­rių mu­zi­ki­nių kon­kur­sų lau­rea­tai, kt. Vai­kai ir mo­ky­to­jai pa­ren­gė net 22 pro­gra­mos nu­me­rius, ku­riuos at­li­ko itin nuo­šir­džiai, nes vi­są lai­ką ju­to sa­lės pa­lai­ky­mą. Al­vi­to šv. Ka­zi­mie­ro glo­bos na­mų auk­lė­ti­niai plo­jo, kar­tu niū­nia­vo ir ne­pa­liau­ja­mai ža­vė­jo­si mu­zi­ka­liais bend­raam­žiais.

Kon­cer­tą pra­dė­ti bu­vo pa­ti­kė­ta Mu­zi­kos mo­kyk­los mer­gi­nų cho­rui, ne­se­niai iš res­pub­li­ki­nio sak­ra­li­nės mu­zi­kos fes­ti­va­lio-kon­kur­so „Can­ta­te Do­mi­no“ par­si­ve­žu­siam Auk­so dip­lo­mą. I vie­tą ir ko­mi­si­jos, ku­rios na­riais bu­vo mu­zi­kos pro­fe­so­riai bei gar­siau­sių ša­lies cho­rų va­do­vai, sim­pa­ti­jas pel­nęs mer­gi­nų cho­ras at­li­ko L. van Bet­ho­veno „O san­ctis­si­ma“, C.Franko „Pa­nis an­ge­li­cus“ bei J.F.Burg­miulerio „Ave Ma­ria“. Pir­mą kar­tą to­kia­me kon­kur­se da­ly­va­vęs vil­ka­viš­kie­čių mer­gi­nų cho­ras pra­len­kė ne kar­tą lau­rus pel­niu­sius Kau­no, Vil­niaus, Klai­pė­dos cho­rus. Ko­lek­ty­vo va­do­vei Da­liai Bal­čiū­nie­nei šis kon­kur­sas – il­ga­me­čio jos dar­bo su cho­ru įver­ti­ni­mas.

Ta­čiau mer­gi­nos kal­bė­jo, kad ne ma­žiau nei prieš kom­pe­ten­tin­gą ko­mi­si­ją jau­di­no­si tas pa­čias dai­nas at­lik­da­mos bend­raam­žiams iš Al­vi­to glo­bos na­mų. Juo la­biau kad jos jau­tė nuo­šir­dų pa­lai­ky­mą ir su­si­ža­vė­ju­sius vai­kų žvilgs­nius.

Vai­kus at­ly­dė­jęs ku­ni­gas Vy­tau­tas Ka­jo­kas ir jo glo­bo­ja­mi vai­kai per laik­raš­tį pra­šė pa­dė­ko­ti už pa­kvie­ti­mą pa­bū­ti kar­tu, iš­girs­ti ir pa­ma­ty­ti tiek ta­len­tin­gų bend­raam­žių ir jų mo­ky­to­jų. „Jū­sų dė­ka mū­sų kas­die­ny­bė ir pa­pras­ta die­na vir­to ma­žy­te šven­te, ku­rio­je bu­vo­me pa­gerb­ti“, – pa­dė­ko­je vi­sų glo­bos na­mų var­du ra­šė se­se­rys Ema ir Rū­ta And­riu­kai­ty­tės.

Po kon­cer­to mo­ky­kos šei­mi­nin­kai sve­čius vai­ši­no ar­ba­ta, vai­kai ar­timiau su­si­pa­ži­no, žai­dė, ža­dė­jo bend­rau­ti.

– At­sis­vei­kin­da­mi glo­bos na­mų vai­kai mums tie­sė ran­kas, ap­ka­bi­no, bu­čia­vo. Tai bu­vo nuo­šir­dus ir ne­su­vai­din­tas mū­sų idė­jos ir pa­stan­gų įver­ti­ni­mas, – už­si­mez­gu­siais ry­šiais džiau­gė­si kon­cer­to or­ga­ni­za­to­rė R.La­kic­kie­nė.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas