„Santaka“ / Naujasis lengvosios muzikos ansamblis suspindo meilės spalvomis

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-07 16:53

Dalinkitės:  


Ansamblio vokalistai E.Legotienė, D.Balčiūnienė ir G.Turonis.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Naujasis lengvosios muzikos ansamblis suspindo meilės spalvomis

Laima VABALIENĖ

Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­ro leng­vo­sios mu­zi­kos an­samb­lio de­biu­ti­nis kon­cer­tas praė­jo su di­džiu­liu pa­si­se­ki­mu. Se­nas ge­ras dai­nas apie mei­lę ly­dė­jo gau­sūs ap­lo­dis­men­tai, po pro­gra­mos at­li­kė­jai bu­vo tie­siog api­pil­ti svei­ki­ni­mais ir gė­lė­mis.

Pir­mą­ją sa­vo pro­gra­mą an­samb­lis pa­va­di­no „Mei­lės spal­vos“. Dau­ge­liui bu­vo smal­su su­si­pa­žin­ti su nau­juo­ju ko­lek­ty­vu, pa­si­mė­gau­ti to­mis mei­lės spal­vo­mis. Tad dar prieš kon­cer­tą į jau­kiai rau­do­nų ži­bin­tų švie­so­je sken­din­čią dis­ko­te­kų sa­lę te­ko pa­pil­do­mai pri­sta­ty­ti kė­džių be­si­ren­kan­tiems klau­sy­to­jams su­so­din­ti. Gal kam ir ki­lu­sias dve­jo­nes, ko­dėl apie mei­lę kal­ba­ma vė­ly­vą ru­de­nį, o ne, pa­vyz­džiui, ar­tė­jant Va­len­ti­no die­nai, grei­tai iš­sklai­dė ren­gi­nio ve­dė­ja Rai­mon­da Ku­raus­kie­nė, pri­min­da­ma, kad šiam jaus­mui ne­rū­pi me­tų lai­kai. O svar­biau­sia šios te­mos pa­si­rin­ki­mo prie­žas­tis, pa­si­ro­do, bu­vo nau­jo­jo leng­vo­sios mu­zi­kos an­samb­lio na­rių pa­ste­bė­ji­mas, jog kiek­vie­na jų dai­na dvel­kia mei­le.

Dar la­bai neil­ga šio ko­lek­ty­vo gy­va­vi­mo is­to­ri­ja. Praė­jo gal me­tai, kai Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­re bu­vo nu­spręs­ta su­bur­ti leng­vo­sios mu­zi­kos an­samb­lį. Va­do­vau­ti jam bu­vo pa­kvies­tas buvęs Vilkaviškio muzikos mokyklos mokinys Ar­tū­ras Peč­kai­tis, dabar – Ša­kių me­no mo­kyk­los akor­deo­no mo­ky­to­jas, Ku­dir­kos Nau­mies­čio Vin­co Ku­dir­kos gim­na­zi­jos mu­zi­kos mo­ky­to­jas, tarp­tau­ti­nį pri­pa­ži­ni­mą tu­rin­tis akor­deo­ni­nin­kas, dai­nų aran­žuo­to­jas. Lė­šų inst­ru­men­tams įsi­gy­ti sky­rė ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bė, Kul­tū­ros cent­re bu­vo įreng­tas re­pe­ti­ci­jų kam­ba­rys – gar­so įra­šų stu­di­ja, pra­dė­ti bur­ti mu­zi­kan­tai ir dai­ni­nin­kai. Kai ku­rie – vil­ka­viš­kie­čiams ge­rai ži­no­mi žmo­nės, kai ku­riuos va­do­vas at­si­va­di­no iš kai­my­ni­nio ra­jo­no, ta­čiau vi­si – su jau ne­ma­ža ­sceni­ne pa­tir­ti­mi.

Dai­nuo­ti į Vil­ka­viš­kį va­ži­nė­ja A.Peč­kai­čio ko­le­gė, Vin­co Ku­dir­kos gim­na­zi­jos mu­zi­kos mo­ky­to­ja Edi­ta Le­go­tie­nė, gy­ve­nan­ti Ke­tur­kai­my­je. Dau­giau­sia triukš­mo an­samb­ly­je su­ke­lian­tį To­mą Si­ma­na­vi­čių va­do­vas taip pat at­si­ve­ža iš Ku­dir­kos Nau­mies­čio. Vai­ki­nas būg­nus mu­ša vi­suo­se sa­vo mo­ky­to­jo ko­lek­ty­vuo­se, akor­deo­nų or­kest­re ir kai­mo ka­pe­lo­je „Za­na­vy­kų jau­ni­mė­lis“. Sa­vo dai­na „Pir­ki­te ži­buok­les“ vil­ka­viš­kie­čius de­biu­ti­nia­me kon­cer­te su­ža­vė­ju­si Ag­nė Jur­gi­lai­tė – E.Le­go­tie­nės ug­dy­ti­nė. „Dai­nų dai­ne­lės“ lau­rea­tę, „Za­na­vy­kų jau­ni­mė­lio“ ka­pe­los dai­ni­nin­kę mo­ky­to­ja dai­nuo­ti mo­ko jau sep­ty­ne­rius me­tus.

An­samb­ly­je dai­nuo­ja ir Vil­ka­viš­kio mu­zi­kos mo­kyk­los mo­ky­to­ja, mer­gai­čių cho­ro va­do­vė Da­lia Bal­čiū­nie­nė. Prie elekt­ri­nio pia­ni­no sė­do­si šios mo­kyk­los gi­ta­ros mo­ky­to­jas, kom­po­zi­to­rius ir at­li­kė­jas Ri­čar­das Ma­kū­nas, prie sin­te­za­to­riaus – buvusi Mu­zi­kos mo­kyk­los ug­dy­ti­nė, „Auš­ros“ vi­du­ri­nės mo­kyk­los moks­lei­vė Ais­tė Dir­žiū­tė. Vil­ka­viš­kio kul­tū­ros cent­ro ren­gi­nių gar­so re­ži­sie­rius, kai­mo ka­pe­los „Vin­gis“ ir mo­te­rų vo­ka­li­nio an­samb­lio „Sva­ja“ va­do­vas Gin­tas Tu­ro­nis nau­ja­me an­samb­ly­je pri­tam­pa ir prie gro­jan­čių (bo­si­nė gi­ta­ra), ir prie dai­nuo­jan­čių.

Dau­ge­liui di­džiau­sia staig­me­na bu­vo ma­ty­ti elekt­ri­ne gi­ta­ra an­samb­ly­je gro­jan­tį ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės Kul­tū­ros sky­riaus ve­dė­ją Ar­tū­rą Blauz­džiū­ną.

Vi­sus šiuos žmo­nes vie­ni­ja mei­lė mu­zi­kai. Pir­ma­ja­me sa­vo kon­cer­te šiuo jaus­mu jie tar­si ap­go­bė ir vi­sus klau­sy­to­jus. Pa­si­rin­kę mie­las, lai­ko iš­ban­dy­tas me­lo­di­jas, joms su­tei­kę sa­vi­tą skam­be­sį, jie su­ra­do ke­lią į pir­mų­jų klau­sy­to­jų šir­dis. Ži­no­ma, tai tik pra­džia. Ko­lek­ty­vas dar tik ieš­ko sa­vo­jo sti­liaus ir gal­būt ant­ras ar tre­čias kon­cer­tas su­spin­dės jau vi­sai ki­to­mis spal­vo­mis.

An­samb­lis dar ne­tu­ri ir pa­va­di­ni­mo. Kon­cer­to me­tu žiū­ro­vų bu­vo pra­šo­ma teik­ti sa­vo pa­siū­ly­mus, ta­čiau to­kio var­do, ku­ris, kaip sa­ko­ma, iš kar­to pri­lip­tų, an­samb­lis dar ne­su­lau­kė.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas