„Santaka“ / Gražiškių seniūnija persikėlė į gyvenvietės centrą

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-07 16:36

Dalinkitės:  


Di­džiu­lį bū­rį svei­kin­to­jų į nau­jas pa­tal­pas įlei­do sim­bo­li­nę juos­te­lę per­kir­pęs Vil­ka­viš­kio ra­jo­no me­ras A.Ba­gu­šins­kas.

Autorės nuotr.


Gražiškių seniūnija persikėlė į gyvenvietės centrą

Kristina VAITKEVIČIENĖ

Tre­čia­die­nį iš­kil­min­gai ati­da­ry­tos nau­jos Gra­žiš­kių se­niū­ni­jos pa­tal­pos. Iš se­no na­mo gy­ven­vie­tės pa­kraš­ty­je vi­sos įstai­gos, iš­sky­rus bib­lio­te­ką, per­si­kė­lė į gra­žiai su­re­mon­tuo­tas vi­du­ri­nės mo­kyk­los bend­ra­bu­čio pa­tal­pas.

Da­bar čia ga­li­ma ras­ti ne tik Gra­žiš­kių se­niū­nę Ra­mu­tę Did­va­lie­nę, jos pa­va­duo­to­ją Ri­tą Va­si­liaus­kie­nę, so­cia­li­nio dar­bo or­ga­ni­za­to­rę Ge­nę Pet­rę Be­ren­tie­nę, bet ir so­cia­li­nę dar­buo­to­ją dar­bui su ri­zi­kos šei­mo­mis Ja­ni­ną Tar­gans­kie­nę, Že­mės ūkio sky­riaus vy­res­nią­ją spe­cia­lis­tę Si­gi­tą Mar­cin­ke­vi­čie­nę, apy­lin­kės ins­pek­to­rę Ine­tą Re­men­čiū­tę bei ne­se­niai gy­ven­vie­tė­je įsi­kū­ru­sį Kre­di­to uni­jos „Žem­dir­bio pa­ra­ma“ sky­rių.

Gau­siai su­si­rin­kę sve­čiai iš ra­jo­no Sa­vi­val­dy­bės bei vie­ti­nių įstai­gų api­py­lė mo­te­riš­ką ko­lek­ty­vą do­va­no­mis ir gra­žiais lin­kė­ji­mais. Vi­si gy­rė švie­sias ir jau­kias pa­tal­pas, vie­ti­nių šei­mi­nin­kių iš­ra­din­gai pa­ruoš­tą vai­šių sta­lą, o la­biau­siai – pa­čias dar­buo­to­jas, ku­rios su­ku­ria ge­rą at­mos­fe­rą ne tik sa­vo ka­bi­ne­tuo­se. Pra­smin­gi jų dar­bai pa­sklin­da po vi­są Gra­žiš­kių se­niū­ni­ją.

Sve­čiai ti­ki­no, kad ge­res­nės vie­tos se­niū­ni­jai ir čia įsi­kū­ru­sioms įstai­goms ras­ti neį­ma­no­ma. Įva­žia­vus į gy­ven­vie­tės cent­rą iš­kart ma­to­si prie pa­sta­to du­rų be­si­plaiks­tan­ti vė­lia­va. Ji nu­ro­do, kad čia – Savivaldy­bės įstai­ga, ir at­vy­kė­liui ne­rei­kia klai­džio­ti ieš­kant se­niū­no. Be to, ir vie­ti­niams, tu­rin­tiems rei­ka­lų pas mi­nė­tas spe­cia­lis­tes, ne­be­rei­kės kaip anks­čiau lai­pio­ti sta­čiais girgž­dan­čiais laip­tais į ant­rą­jį aukš­tą – pa­kaks pra­ver­ti lau­ku­jes du­ris.

Sim­bo­li­nę juos­te­lę per­kir­pęs ra­jo­no me­ras Al­gir­das Ba­gu­šins­kas sa­kė, kad džiaug­tis tik­rai yra kuo – to­kių pa­tal­pų no­rė­tų­si kiek­vie­nai se­niū­ni­jai. O juk kaž­ka­da bu­vo gal­vo­ja­ma nu­griau­ti ne­nau­do­ja­mą prie­sta­tą – bu­vu­sį mo­kyk­los bend­ra­bu­tį. Da­bar ja­me, šiuo­lai­kiš­kai su­re­mon­tuo­ta­me, at­si­ra­do vie­tos ne tik „val­diš­koms“ įstai­goms: ant­ra­ja­me aukš­te įkur­din­tos mo­kyk­los kom­piu­te­rių kla­sės ir bib­lio­te­ka.

Nau­ja­ku­rės sa­kė dar čia neap­sip­ra­tu­sios, nors dir­ba nau­juo­se ka­bi­ne­tuo­se jau tris sa­vai­tes. Seniūnės pa­va­duo­to­ja R.Va­si­liaus­kie­nė pri­si­pa­ži­no be­si­jau­čian­ti kaip ko­kiuo­se kur­suo­se ar mo­ky­muo­se, po ku­rių vėl teks grįž­ti į se­nas pa­tal­pas.

Da­bar se­niū­nė R.Didvalienė ir pa­va­duo­to­ja tu­ri at­ski­rus ka­bi­ne­tus, nors anks­čiau dirb­da­vo vie­na­me. Taip įpra­tu­sios mo­te­rys sa­ko, kad vie­noms, kiek­vie­nai sa­vo ka­bi­ne­te, net ne­jau­ku. Daž­nai vi­si dar­bai vyks­ta vie­na­me iš jų.

Se­niū­nė pa­si­džiau­gė, kad prie joms pri­klau­san­čių pa­tal­pų yra ir du... mie­ga­mie­ji. Čia dar­buo­to­jai įren­gė lyg ko­kį pa­gal­bos cent­rą. Šiuo­se kam­ba­riuo­se, rei­ka­lui esant, ga­lės pri­si­glaus­ti skriau­džia­mos mo­te­rys su vai­kais ar šiaip ko­kios ne­lai­mės iš­tik­ti žmo­nės.

Pa­gal rė­mė­jo iš Ang­li­jos A.Mel­vi­lio kur­tus pla­nus čia tu­rė­jo bū­ti Gra­žiš­kių jau­ni­mo cent­ras. Įs­tai­ga veik­lą te­be­vyk­do veik­lių vie­ti­nių žmo­nių dė­ka. Jos va­do­vu ta­po Gra­žiš­kių kle­bo­nas Dai­nius Gu­re­vi­čius.

Nors ati­da­ry­mo iš­kil­mė­se bu­vęs rė­mė­jas ir ne­pa­si­ro­dė, gra­žiš­kie­čiai sa­kė užsieniečiui esan­tys dė­kin­gi vien už tai, kad iš­ju­di­no vi­są gy­ven­vie­tę ir pri­ver­tė pa­ti­kė­ti, jog ga­li­ma pa­siek­ti to, kas iš pra­džių at­ro­dė neį­ma­no­ma.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas