„Santaka“ / Politikai privertė atsitraukti

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-06 07:54

Dalinkitės:  


Politikai privertė atsitraukti

Su­si­sie­ki­mo mi­nist­ras Al­gir­das But­ke­vi­čius ne­slė­pė su­sier­zi­ni­mo, kad dėl po­li­ti­kų spau­di­mo te­ko at­šauk­ti įsa­ky­mą, nu­ro­dan­tį se­nų au­to­mo­bi­lių tech­ni­nę ap­žiū­rą at­lik­ti kas­met.

Mi­nist­ro A.But­ke­vi­čiaus iš­leis­tas įsa­ky­mas dėl Ke­lių trans­por­to prie­mo­nių vals­ty­bi­nės tech­ni­nės ap­žiū­ros at­li­ki­mo tai­syk­lių pa­kei­ti­mų, ku­rie se­nes­niems nei 13 me­tų au­to­mo­bi­liams nu­ma­tė kas­me­ti­nę tech­ni­nę ap­žiū­rą, at­šauk­tas Sei­mo rei­ka­la­vi­mu. Tai­gi lie­ka ga­lio­ti se­na tvar­ka, pa­gal ku­rią nau­jiems au­to­mo­bi­liams pir­mo­ji tech­ni­nė ap­žiū­ra pri­va­lo­ma po tre­jų me­tų, o se­nes­niems – kas dve­jus me­tus.

– Eu­ro­pos Są­jun­go­je at­lik­ti ty­ri­mai ro­do, kad 20 pro­c. ava­ri­jų įvyks­ta bū­tent dėl tech­niš­kai ne­tvar­kin­gų au­to­mo­bi­lių. Lapk­ri­čio 21–23 die­no­mis mū­sų ke­lių po­li­ci­ja pa­tik­ri­no 109 trans­por­to prie­mo­nių tech­ni­nę būk­lę, net 67 leng­vie­ji au­to­mo­bi­liai bu­vo tech­niš­kai ne­tvar­kin­gi, – kal­bė­jo A.But­ke­vi­čius.

Mi­nist­ro tei­gi­mu, del­si­mas priim­ti griež­tes­nę tvar­ką kai­nuos žmo­nių gy­vy­bes, už ku­rias at­sa­ko­my­bę tu­rė­tų pri­siim­ti jai pa­si­prie­ši­nę po­li­ti­kai. Tuo la­biau kad ne­to­li­mo­je atei­ty­je Briu­se­lis vis tiek pri­vers Lie­tu­vą tai­ky­ti ES di­rek­ty­vą dėl daž­nes­nių se­nų au­to­mo­bi­lių tech­ni­nių ap­žiū­rų.

Seimo nariai tie­siai švie­siai pa­sa­kė, kad ma­no įsa­ky­mas bu­vo tei­sin­gas ir rei­ka­lin­gas, tik, de­ja, ne­lai­ku. Mat ar­tė­ja Sei­mo rin­ki­mai, ir po­li­ti­kams toks ne­po­pu­lia­rus spren­di­mas pa­pras­čiau­siai ne­pa­lan­kus. To­kia po­pu­lis­ti­nė po­li­ti­kų po­zi­ci­ja ge­rų re­zul­ta­tų tik­rai ne­duo­da. Rin­kė­jai – pro­tin­gi žmo­nės, jie pui­kiai su­pran­ta, kad vi­sa tai da­ro­ma jų pa­čių la­bui. Įve­dus nau­ją tvar­ką iš pra­džių gal bū­tų pik­ta, kai rei­kė­tų pa­pur­ty­ti pi­ni­gi­nes, bet po tam tik­ro lai­ko žmo­nės įsi­ti­kin­tų, kad spren­di­mas bu­vo tik­rai būtinas, – sa­kė A.But­ke­vi­čius.

Pak­laus­tas, ko­dėl ta­pęs su­si­sie­ki­mo mi­nist­ru iš­kart ėmė­si ini­cia­ty­vos skelb­ti ka­rą ke­liuo­se, A.But­ke­vi­čius at­sa­kė:

– Pir­mą­jį smū­gį pa­ty­riau 2006 me­tais nu­vy­kęs į tarp­tau­ti­nę kon­fe­ren­ci­ją Ve­ro­no­je, kur bu­vo pa­skelb­ta, kad pa­gal sau­gaus eis­mo si­tua­ci­ją Lie­tu­va yra pa­sku­ti­nė­je vie­to­je. Grį­žęs iš­kart su­bū­riau ko­mi­si­ją, pa­ren­gė­me pro­gra­mą sau­giam eis­mui ge­rin­ti, ana­li­za­vo­me šio­je sri­ty­je daug pa­žen­gu­sių už­sie­nio ša­lių pa­tir­tį. Iš tie­sų tai – ne Su­si­sie­ki­mo mi­nis­te­ri­jos rei­ka­las. Vi­so to im­tis tu­rė­tų Vi­daus rei­ka­lų mi­nis­te­ri­ja. Ta­čiau lauk­ti nė­ra ka­da. Da­bar ska­ti­na­me Švie­ti­mo ir moks­lo mi­nis­te­ri­ją sau­gaus eis­mo mo­ky­mą įtrauk­ti į ug­dy­mo pro­gra­mas. Sep­ty­nio­li­ko­je sa­vi­val­dy­bių at­li­ko­me ty­ri­mą ir nu­sta­tė­me, kad nei dar­že­liuo­se, nei mo­kyk­lo­se vai­kai nė­ra mo­ko­mi sau­gaus eis­mo. Juk bai­su, kad per ne­prik­lau­so­mos Lie­tu­vos lai­ko­tar­pį užau­gi­no­me kar­tą, ne­tu­rin­čią ele­men­ta­rių ži­nių apie sau­gų eis­mą.„San­ta­kos“ inf.


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Vilkaviškyje kursis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovybė
* Trumpoje gatvėje – ilga nesutarimų gija
* Vis daugiau vilkaviškiečių atranda kalanetikos naudą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas