„Santaka“ / Automobilių išregistravimo tvarka netrukus bus pakeista

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda naujus klausos aparatus, kraujospūdžio matuoklius (40 Eur). Tel. 8 670 99 923.
Galioja iki: 2018-09-20 09:59:47Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-12-04 08:51

Dalinkitės:  


Automobilių išregistravimo tvarka netrukus bus pakeista

Ša­lies gy­ven­to­jai iš­re­gist­ruo­ja vis dau­giau eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mų au­to­mo­bi­lių, o šie­met rugp­jū­tį itin pa­di­dė­jęs gy­ven­to­jų su­si­do­mė­ji­mas jų iš­re­gist­ra­vi­mu ne­slops­ta.

Per 2007 m. rugp­jū­tį, rug­sė­jį ir spa­lį ša­ly­je iš­re­gist­ruo­ta tris kar­tus dau­giau eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mų M1 ir N1 kla­sės leng­vų­jų au­to­mo­bi­lių (29,8 tūkst.) nei tuo pa­čiu 2006 m. lai­ko­tar­piu.

Mi­nė­tu lai­ko­tar­piu dau­giau­siai, be­veik try­li­ka kar­tų, iš­re­gist­ra­vi­mo apim­tys išau­go Anykš­čių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė­je. Tarp ly­de­rių – ir Skuo­do bei Kre­tin­gos sa­vi­val­dy­bės. Iš vi­so šie­met iki lapk­ri­čio 1 d. ša­ly­je jau iš­re­gist­ruo­ti 56 tūkst. eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mų M1 ir N1 kla­sės leng­vų­jų au­to­mo­bi­lių (per vi­sus 2006 m. – 33,3 tūkst.).

Šiuo me­tu eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­ma trans­por­to prie­mo­nė iš­re­gist­ruo­ja­ma ir tuo at­ve­ju, kai klien­tas, po 2004 m. ge­gu­žės 1 d. bai­gęs eksp­loa­tuo­ti M1 ar­ba N1 kla­sės trans­por­to prie­mo­nę, ne­pa­tei­kia jos su­nai­ki­ni­mo pa­žy­mė­ji­mo. To­kiu at­ve­ju „Re­git­ros“ tvar­ko­ma­me ša­lies ke­lių trans­por­to prie­mo­nių re­gist­re įra­šo­ma ati­tin­ka­ma in­for­ma­ci­ja.

Ta­čiau ši tvar­ka šių me­tų pa­bai­go­je bus kei­čia­ma. Įsi­ga­lio­jus nau­jai tvar­kai, iš­re­gist­ruo­jant vi­sas baig­tas eksp­loa­tuo­ti trans­por­to prie­mo­nes, va­do­vau­jan­tis Eu­ro­pos Par­la­men­to ir Ta­ry­bos di­rek­ty­va 2000/53/EB dėl eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mų trans­por­to prie­mo­nių, „Re­git­ros“ klien­tų ap­tar­na­vi­mo pa­da­li­ny­je vi­sais at­ve­jais bus rei­ka­lau­ja­ma pa­teik­ti trans­por­to prie­mo­nės su­nai­ki­ni­mo pa­žy­mė­ji­mą.Šiuos pa­žy­mė­ji­mus iš­duo­da eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mas trans­por­to prie­mo­nes priė­mu­sios jų su­rin­ki­mo ir ap­do­ro­ji­mo įmo­nės.

VĮ „Re­git­ra“ at­krei­pia dė­me­sį, kad, pa­si­kei­tus Lie­tu­vos Res­pub­li­kos ad­mi­nist­ra­ci­nių tei­sės pa­žei­di­mų ko­dek­so rei­ka­la­vi­mams, yra nu­ma­ty­ta trans­por­to prie­mo­nių sa­vi­nin­kų at­sa­ko­my­bė, kai aiš­ki­nan­tis pa­žei­di­mą ne­nus­ta­to­mas trans­por­to prie­mo­nės vai­ruo­to­jas.

Sa­vi­nin­kai tu­rė­tų su­si­rū­pin­ti ir iš­re­gist­ruo­ti ne tik eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mas, bet ir tas trans­por­to prie­mo­nes, ku­rias yra par­da­vę Lie­tu­vos ar už­sie­nio ša­lių gy­ven­to­jams, ta­čiau jų iki šiol neiš­re­gist­ra­vo nu­sta­ty­ta tvar­ka.

At­siž­velg­da­mos į išau­gu­sį vi­suo­me­nės su­si­do­mė­ji­mą au­to­mo­bi­lių iš­re­gist­ra­vi­mu ir de­mon­ta­vi­mu, vals­ty­bės įmo­nė „Re­git­ra“ kar­tu su Lie­tu­vos sa­vi­val­dy­bių se­niū­nų aso­cia­ci­ja ir De­mon­tuo­to­jų aso­cia­ci­ja lapk­ri­čio mė­ne­sį pra­dė­jo bend­rą ak­ci­ją „Dau­giau erd­vės kie­muo­se ir gat­vė­se“.

Du treč­da­liai VĮ „Re­git­ra“ in­ter­ne­to sve­tai­nės www.re­git­ra.lt in­te­rak­ty­vio­je ap­klau­so­je da­ly­vau­jan­čių as­me­nų tvir­ti­na, kad jų na­mų kie­muo­se (ar kai­muo­se) vis dar yra ga­na daug pa­lik­tų, eksp­loa­tuo­ti ne­tin­ka­mų trans­por­to prie­mo­nių. Apie tai rei­kė­tų pra­neš­ti se­niū­ni­joms.

Ak­ci­ją „Dau­giau erd­vės kie­muo­se ir gat­vė­se“ nu­ma­to­ma tęs­ti iki 2008 m. ge­gu­žės mė­ne­sio.Lai­mu­tė UŽU­PĖ

VĮ „Re­git­ra“ vie­šų­jų ry­šių spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Remonto darbai miesto centre greitai nesibaigs
* Vištytyje viešėjo užsienio šalių diplomatai
* Būsima dizainerė įkvėpimo semiasi Islandijoje
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Kaip vertinate naujuosius Vilkaviškio riboženklius?
Profesionalus darbas.
Vaizdas nuvylė.
Dar nemačiau.
Senieji buvo geresni.Kalbos patarimai

Nei rinkiminė kampanija, nei priešrinkiminiai pažadai
Iš abstraktų nereikėtų daryti vedinių su priesaga -inis. Taigi turėtų būti ne rinkiminė, o rinkimų apygarda, apylinkė, kampanija, komisija, kova, laida, programa, o priešrinkiminius debatus ar pažadus reikia keisti į debatus prieš rinkimus; pažadus, duotus prieš rinkimus.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas