„Santaka“ / Į šventę kviečiami visuomeninio darbo savanoriai

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-11-28 16:42

Dalinkitės:  


Į šventę kviečiami visuomeninio darbo savanoriai

Ra­jo­no bend­ruo­me­nių, įvai­rių or­ga­ni­za­ci­jų at­sto­vai gruo­džio 3 d. ma­lo­niai kvie­čia­mi į Tarp­tau­ti­nės sa­va­no­rių die­nos ren­gi­nį Vil­ka­viš­kio pa­ra­pi­jos na­muo­se. Čia nuo 11 val. su kny­go­mis ren­gi­nio da­ly­vių lauks lei­dyk­los „Ka­ta­li­kų pa­sau­lio leidiniai“ atstovės. Kny­gų bus ga­li­ma įsi­gy­ti lei­dyk­los kai­no­mis. Ren­gi­nio pra­džia – 12 val.

Tarp­tau­ti­nė sa­va­no­rių die­na mi­ni­ma gruo­džio 5-ąją. Vi­suo­me­ni­nio dar­bo sa­va­no­rių veik­la vi­sa­me pa­sau­ly­je tu­ri tvir­tas tra­di­ci­jas. Ji sie­ja­ma ne vien tik su gra­žiais žo­džiais ar fi­nan­si­ne pa­ra­ma, bet ir su rea­liais dar­bais. Be­lie­ka reikš­ti nuo­šir­džiau­sią pa­gar­bą tiems žmo­nėms, ku­rie pa­tys sa­vo no­ru, be jo­kio at­ly­gio, pa­de­da ki­tiems, in­teg­ruo­ja juos į vi­suo­me­nę, ke­lia so­cia­li­nę ir bend­rą­ją kraš­to kul­tū­rą. Juk mū­sų ša­ly­je dar yra pa­ly­gin­ti daug so­cia­liai jaut­rių žmo­nių, daug pro­ble­mų įvai­rio­se gy­ve­ni­mo ir veik­los sri­ty­se. Ta­čiau to tik­riau­siai neį­ma­no­ma iš­spręs­ti vien tik ku­riant ma­te­ria­li­nę ge­ro­vę. Rei­kia siek­ti ne tik to, kad žmo­nės pri­si­dė­tų prie pa­žan­gos kū­ri­mo, bet ir kad at­si­ras­tų vis dau­giau šil­tes­nio tar­pu­sa­vio bend­ra­vi­mo, to­le­ran­ci­jos, pa­si­ti­kė­ji­mo. Lais­va va­lia vi­suo­me­ni­nė­je veik­lo­je pri­siim­tos pa­rei­gos iš­ties­ti pa­gal­bos ran­ką ša­lia esan­tiems žmo­nėms bū­tent ir ve­da hu­ma­niš­kes­nės, žmo­niš­kes­nės ir dva­sin­ges­nės ša­lies ke­liu.

Džiu­gi­na tai, kad vi­suo­me­ni­nio dar­bo tra­di­ci­jos vis gi­liau sa­vo šak­nis įlei­džia ir mū­sų ra­jo­ne. Vis dau­giau at­si­ran­da or­ga­ni­za­ci­jų ir jas pa­lai­kan­čių žmo­nių, ku­rie sa­vo lai­ką, sa­vo dva­si­nes ir fi­zi­nes jė­gas au­ko­ja la­biau­siai rei­ka­lin­giems pa­ra­mos bei pa­gal­bos, ku­rie spren­džia kul­tū­ros, ap­lin­ko­sau­gos ir ki­tus ra­jo­no gy­ven­to­jams svar­bius klau­si­mus.

Vil­ka­viš­kio kraš­to veik­los gru­pė ir Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bė šiais me­tais pir­mą kar­tą or­ga­ni­zuo­ja Tarp­tau­ti­nei sa­va­no­rių die­nai skir­tą ren­gi­nį. Juk mi­nint šią die­ną tar­si pa­si­sa­ko­ma už ge­res­nį žmo­nių gy­ve­ni­mą, gra­žes­nę Lie­tu­vą. Gal­būt sim­bo­liš­ka, kad ši die­na su­tam­pa ir su ad­ven­to pra­džia. Tai ypač tin­ka­mas lai­kas kiek su­sto­ti, at­si­kvėp­ti, pa­mąs­ty­ti apie šil­tes­nius žmo­nių tar­pu­sa­vio san­ty­kius, tai pui­ki ga­li­my­bė pa­si­džiaug­ti tuo, kas jau nu­veik­ta, kar­tu pa­gal­vo­ti ir apie atei­ties pla­nus.

Su­si­do­mė­ję ir no­rin­tys gruo­džio 3 d. da­ly­vau­ti šven­tė­je, ku­ri vyks pa­ra­pi­jos na­muo­se, ar no­rin­tys apie ją gau­ti iš­sa­mes­nės in­for­ma­ci­jos ma­lo­niai pra­šo­mi skam­bin­ti tel. (8 615) 75 907.Dai­va JUŠ­KE­VI­ČIE­NĖ

Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Bend­ro­jo sky­riaus vy­resn.

in­for­ma­ci­jos spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Kybartų „vaiduokliui“ Savivaldybė nutarė skirti administratorių
* Ispaniją palikusi siuvėja pamažu savo vietą atranda Vilkaviškyje
* Lopai ant lopų – ir tie patys banguoti
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar vartojate alkoholį prie savo nepilnamečių vaikų?
To niekada nedarau.
Išgeriu tiek, kad neapsvaigčiau.
Savęs neriboju.
Mano vaikai jau pilnamečiai.
Vaikų neturiu.Kalbos patarimai

Apkrikštyti ar pakrikštyti?
Bendrinėje kalboje teiktinesnis veiksmažodis pakrikštyti. Jis vartojamas ir Šventojo Rašto vertimuose į lietuvių kalbą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas