„Santaka“ / Projektas: „Integracijos į darbo rinką galimybių plėtra“ Savęs pažinimas - sėkmingos integracijos į darbo rinką pradžia

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-11-23 17:47

Dalinkitės:  


Floristės – gėlių pardavėjos darbas padeda atsiskleisti talentams.

Projektas: „Integracijos į darbo rinką galimybių plėtra“ Savęs pažinimas - sėkmingos integracijos į darbo rinką pradžia

Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­ža, siek­da­ma be­dar­biams su­teik­ti dau­giau ga­li­my­bių pa­si­ren­kant ir įgy­jant pa­klau­sias dar­bo rin­ko­je pro­fe­si­jas ir to­bu­li­nant tu­ri­mą kva­li­fi­ka­ci­ją, par­tne­rio tei­sė­mis įgy­ven­di­na Eu­ro­pos so­cia­li­nio fon­do pro­jek­tą „In­teg­ra­ci­jos į dar­bo rin­ką ga­li­my­bių plėt­ra“. 2006 me­tais pra­dė­tas pro­jek­tas baig­sis 2008 me­tų bir­že­lį. Bend­ra jo ver­tė – per 72 mln. li­tų, iš ku­rių 75 pro­c. su­da­ro ESF lė­šos.

Iš fon­do lė­šų fi­nan­suo­ja­mo pro­jek­to tiks­las – ne tik plė­to­ti re­mia­mą­jį įdar­bi­ni­mą, bet ir ug­dy­ti vers­lu­mą, ska­tin­ti be­dar­bius ak­ty­viai da­ly­vau­ti dar­bo rin­ko­je. Pa­si­ti­kin­tys sa­vi­mi, ge­rai ži­nan­tys sa­vo ver­tę žmo­nės tu­ri di­des­nes ga­li­my­bes kon­ku­ruo­ti dar­bo rin­ko­je. To­dėl as­me­nys, ku­riems trūks­ta sa­vęs pa­ži­ni­mo ir pa­si­ti­kė­ji­mo sa­vo kva­li­fi­ka­ci­niais ge­bė­ji­mais, da­ly­vau­ja pro­fe­si­nio orien­ta­vi­mo ir kon­sul­ta­vi­mo už­siė­mi­muo­se. Vers­lu­mo ug­dy­mo mo­ky­mai skir­ti am­bi­cin­gų vers­lo pla­nų tu­rin­tiems as­me­nims, pla­nuo­jan­tiems įsi­gy­ti vers­lo liu­di­ji­mus ar tie­siog gal­vo­jan­tiems pra­dė­ti sa­vo vers­lą.

Pro­fe­si­nis mo­ky­mas – vie­na iš pro­jek­to veik­lų, ku­rio­mis be­dar­biai ska­ti­na­mi įgy­ti nau­jų ge­bė­ji­mų. As­me­nys, ne­tu­rin­tys pro­fe­si­jos ar tu­rin­tys ne­pak­lau­sią dar­bo rin­ko­je pro­fe­si­ją, tu­ri ga­li­my­bę per­si­kva­li­fi­kuo­ti, at­nau­jin­ti pro­fe­si­nes ži­nias pa­gal nau­jas mo­ky­mo pro­gra­mas. Pro­fe­si­nio mo­ky­mo me­tu siū­lo­ma lan­ky­ti C/E ka­te­go­ri­jos vai­ra­vi­mo kur­sus, įgy­ti nau­do­ji­mo­si kom­piu­te­riu pa­grin­dus, ka­dan­gi kom­piu­te­ri­nis raš­tin­gu­mas – tai ne pa­pil­do­mas, bet pri­va­lo­mas ge­bė­ji­mas sėk­min­gai dar­bo paieš­kai. As­me­nys, bai­gę pro­fe­si­nį mo­ky­mą bei pra­de­dan­tys dar­bo veik­lą pa­gal įsi­gy­tą spe­cia­ly­bę ar pro­fe­si­ją, da­ly­vau­ja dar­bo įgū­džių įgi­ji­mo rė­mi­mo pro­gra­mo­se.

Il­ga­lai­kiai be­dar­biai, vy­res­ni nei 50 me­tų dar­bin­gi as­me­nys, iki įre­gist­ra­vi­mo te­ri­to­ri­nė­je dar­bo bir­žo­je ne­dir­bu­sie­ji 2 ir dau­giau me­tų, au­gi­nan­tys vai­kus iki 8 me­tų ir ki­ti be­dar­biai da­ly­vau­ja dvy­li­kos mė­ne­sių truk­mės įdar­bi­ni­mo su­bsi­di­juo­jant pro­gra­mo­je, ku­rios tiks­las – pa­dė­ti įsi­tvir­tin­ti dar­bo rin­ko­je. Šia ga­li­my­be jau spė­jo pa­si­nau­do­ti 42 žmo­nės.

Da­ly­va­vi­mas pro­jek­to veik­lo­je nau­din­gas ne tik be­dar­biams, bet ir darb­da­viams. Darb­da­vius ten­ki­na pro­jek­to da­ly­vių, bai­gu­sių mo­ky­mo pro­gra­mas, pa­si­ren­gi­mas dar­bui ir no­ras ge­rai dirb­ti, jie tu­ri ga­li­my­bę di­din­ti dar­bų apim­tis ir iš­si­rink­ti tin­ka­mai pa­reng­tus dar­buo­to­jus bei pa­si­nau­do­ti tei­kia­mo­mis leng­va­to­mis – da­lis dar­bo už­mo­kes­čio lė­šų pa­den­gia­ma, ski­riant su­bsi­di­jas.

Pro­jek­tą „In­teg­ra­ci­jos į dar­bo rin­ką ga­li­my­bių plėt­ra“ įgy­ven­di­na Lie­tu­vos dar­bo bir­ža. Pro­jek­tą re­mia Lie­tu­vos Res­pub­li­ka, iš da­lies fi­nan­suo­ja Eu­ro­pos Są­jun­ga (Eu­ro­pos so­cia­li­nis fon­das).Užsk. 7059
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas