„Santaka“ / Projektas: „Integracijos į darbo rinką galimybių plėtra“ Savęs pažinimas - sėkmingos integracijos į darbo rinką pradžia

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda jauną, veršingą karvę (veršiuosis gegužės mėn.) ir mėsinę telyčią Vilkaviškio r. Tel. 8 608 20 494.‬
Galioja iki: 2019-04-26 09:28:44

Išsinuomotų namą arba butą Vilkaviškyje ilgesniam laikui (gali būti be remonto). Tel. 8 636 47 641.
Galioja iki: 2019-04-26 10:50:13

Parduoda FORD MONDEO CARAVAN (2005 m., 2 l, dyzelis, 85 kW, sidabro spalvos, geros būklės, praeita TA). Tel. 8 614 89 347.
Galioja iki: 2019-04-26 14:43:46

Parduoda gyvenamąjį namą su ūkiniu pastatu Ančlaukio k., Vilkaviškio r. (yra visi patogumai, prie namų yra 3 ha žemės). Tel. 8 688 20 981.
Galioja iki: 2019-05-03 09:16:08

Parduoda 3 kambarių butą Lauko g., Vilkaviškyje (V a.). Tel. 8 606 04 963.
Galioja iki: 2019-05-03 13:06:50Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-11-23 17:47

Dalinkitės:  


Floristės – gėlių pardavėjos darbas padeda atsiskleisti talentams.

Projektas: „Integracijos į darbo rinką galimybių plėtra“ Savęs pažinimas - sėkmingos integracijos į darbo rinką pradžia

Vil­ka­viš­kio dar­bo bir­ža, siek­da­ma be­dar­biams su­teik­ti dau­giau ga­li­my­bių pa­si­ren­kant ir įgy­jant pa­klau­sias dar­bo rin­ko­je pro­fe­si­jas ir to­bu­li­nant tu­ri­mą kva­li­fi­ka­ci­ją, par­tne­rio tei­sė­mis įgy­ven­di­na Eu­ro­pos so­cia­li­nio fon­do pro­jek­tą „In­teg­ra­ci­jos į dar­bo rin­ką ga­li­my­bių plėt­ra“. 2006 me­tais pra­dė­tas pro­jek­tas baig­sis 2008 me­tų bir­že­lį. Bend­ra jo ver­tė – per 72 mln. li­tų, iš ku­rių 75 pro­c. su­da­ro ESF lė­šos.

Iš fon­do lė­šų fi­nan­suo­ja­mo pro­jek­to tiks­las – ne tik plė­to­ti re­mia­mą­jį įdar­bi­ni­mą, bet ir ug­dy­ti vers­lu­mą, ska­tin­ti be­dar­bius ak­ty­viai da­ly­vau­ti dar­bo rin­ko­je. Pa­si­ti­kin­tys sa­vi­mi, ge­rai ži­nan­tys sa­vo ver­tę žmo­nės tu­ri di­des­nes ga­li­my­bes kon­ku­ruo­ti dar­bo rin­ko­je. To­dėl as­me­nys, ku­riems trūks­ta sa­vęs pa­ži­ni­mo ir pa­si­ti­kė­ji­mo sa­vo kva­li­fi­ka­ci­niais ge­bė­ji­mais, da­ly­vau­ja pro­fe­si­nio orien­ta­vi­mo ir kon­sul­ta­vi­mo už­siė­mi­muo­se. Vers­lu­mo ug­dy­mo mo­ky­mai skir­ti am­bi­cin­gų vers­lo pla­nų tu­rin­tiems as­me­nims, pla­nuo­jan­tiems įsi­gy­ti vers­lo liu­di­ji­mus ar tie­siog gal­vo­jan­tiems pra­dė­ti sa­vo vers­lą.

Pro­fe­si­nis mo­ky­mas – vie­na iš pro­jek­to veik­lų, ku­rio­mis be­dar­biai ska­ti­na­mi įgy­ti nau­jų ge­bė­ji­mų. As­me­nys, ne­tu­rin­tys pro­fe­si­jos ar tu­rin­tys ne­pak­lau­sią dar­bo rin­ko­je pro­fe­si­ją, tu­ri ga­li­my­bę per­si­kva­li­fi­kuo­ti, at­nau­jin­ti pro­fe­si­nes ži­nias pa­gal nau­jas mo­ky­mo pro­gra­mas. Pro­fe­si­nio mo­ky­mo me­tu siū­lo­ma lan­ky­ti C/E ka­te­go­ri­jos vai­ra­vi­mo kur­sus, įgy­ti nau­do­ji­mo­si kom­piu­te­riu pa­grin­dus, ka­dan­gi kom­piu­te­ri­nis raš­tin­gu­mas – tai ne pa­pil­do­mas, bet pri­va­lo­mas ge­bė­ji­mas sėk­min­gai dar­bo paieš­kai. As­me­nys, bai­gę pro­fe­si­nį mo­ky­mą bei pra­de­dan­tys dar­bo veik­lą pa­gal įsi­gy­tą spe­cia­ly­bę ar pro­fe­si­ją, da­ly­vau­ja dar­bo įgū­džių įgi­ji­mo rė­mi­mo pro­gra­mo­se.

Il­ga­lai­kiai be­dar­biai, vy­res­ni nei 50 me­tų dar­bin­gi as­me­nys, iki įre­gist­ra­vi­mo te­ri­to­ri­nė­je dar­bo bir­žo­je ne­dir­bu­sie­ji 2 ir dau­giau me­tų, au­gi­nan­tys vai­kus iki 8 me­tų ir ki­ti be­dar­biai da­ly­vau­ja dvy­li­kos mė­ne­sių truk­mės įdar­bi­ni­mo su­bsi­di­juo­jant pro­gra­mo­je, ku­rios tiks­las – pa­dė­ti įsi­tvir­tin­ti dar­bo rin­ko­je. Šia ga­li­my­be jau spė­jo pa­si­nau­do­ti 42 žmo­nės.

Da­ly­va­vi­mas pro­jek­to veik­lo­je nau­din­gas ne tik be­dar­biams, bet ir darb­da­viams. Darb­da­vius ten­ki­na pro­jek­to da­ly­vių, bai­gu­sių mo­ky­mo pro­gra­mas, pa­si­ren­gi­mas dar­bui ir no­ras ge­rai dirb­ti, jie tu­ri ga­li­my­bę di­din­ti dar­bų apim­tis ir iš­si­rink­ti tin­ka­mai pa­reng­tus dar­buo­to­jus bei pa­si­nau­do­ti tei­kia­mo­mis leng­va­to­mis – da­lis dar­bo už­mo­kes­čio lė­šų pa­den­gia­ma, ski­riant su­bsi­di­jas.

Pro­jek­tą „In­teg­ra­ci­jos į dar­bo rin­ką ga­li­my­bių plėt­ra“ įgy­ven­di­na Lie­tu­vos dar­bo bir­ža. Pro­jek­tą re­mia Lie­tu­vos Res­pub­li­ka, iš da­lies fi­nan­suo­ja Eu­ro­pos Są­jun­ga (Eu­ro­pos so­cia­li­nis fon­das).Užsk. 7059
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Alvito puošmenos traukia pravažiuojančiųjų žvilgsnius
* Paryžiaus katedros gaisras sukrėtė visą pasaulį
* Gimtinė, scena ir eilės – tai, kas suteikia gyvenimui prasmę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą balsuotumėte Respublikos Prezidento rinkimuose?
Vytenį Povilą Andriukaitį
Arvydą Juozaitį
Valentiną Mazuronį
Gitaną Nausėdą
Mindaugą Puidoką
Naglį Puteikį
Saulių Skvernelį
Ingridą Šimonytę
Valdemarą TomaševskįKalbos patarimai

Ar vartotinas pavadinimas „kajeno pipirai“?
Tai ne pipirai, o paprikos. Vartotinas pavadinimas yra Kajeno paprikos. Ši prieskoninė daržovė pavadinimą gavo pagal Kajeno vietovę ( Cayenne ), esančią Prancūzijos Gvianoje.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas