„Santaka“ / Vilkaviškietė supyko nusipirkusi brangesnių sąsiuvinių

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Skelbimų kol kas nėra. Atsiųskite savo skelbimą! (Kaina - 2 €)


Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-09-11 08:55

Dalinkitės:  


Iš šios „Leader Price“ parduotuvės išėjusi pirkėja sakė vargu ar čia grįšianti, nes pasijutusi labai įžeista.

Autorės nuotr.


Vilkaviškietė supyko nusipirkusi brangesnių sąsiuvinių

Kristina VAITKEVIČIENĖ


Ne kartą tenka išgirsti žmones kalbantis, kokie prekybininkai nesąžiningi, kaip pardavėja „nusuko“ grąžą ar į kasos čekį „įmušė“ ne tas prekes. Kaip keiksnojama ir valdžia, konkrečiai neįvardijant „kaltųjų“, taip ir čia...

Stereotipas aiškus – prekybininkas nėra doras žmogus. Jis neva taip ir taikosi, kaip apgauti pirkėją, kaip išpešti sau naudą. Taip manydama į redakciją atėjo ir viena Suvalkų kaimo gyventoja.

Moteris sakė atėjusi į ne taip seniai Kęstučio gatvėje, Vilkaviškyje, įsikūrusią parduotuvę „Leader Price“. Kadangi vaikams jau buvo prasidėję mokslo metai, rūpestinga mama apsidžiaugė pamačiusi, kad parduotuvėje yra pigių sąsiuvinių. Apie tai skelbė ir kiekvieną savaitę leidžiamas „Leader Price“ reklaminis laikraštukas, informuojantis apie įvairias parduotuvėje vykdomas akcijas.

– Ir kaina buvo uždėta – 0,06 lito, kaip tame laikraštėlyje, – sakė Suvalkų kaimo gyventoja. – Nepasikuklinau, paėmiau 120 sąsiuvinių. Turiu du mokyklinio amžiaus vaikus, tai jiems sąsiuvinių per visus mokslo metus daug reikia. Kai man apskaičiavo bendrą sumą, nustebau, kodėl tiek daug.

Išanalizavusi čekį pamačiau, kad už sąsiuvinius langeliais man priskaičiuota po 22 centus. Po 6 centus mokėjau tik už sąsiuvinius linijomis, nors reklamoje aiškiai buvo parašyta, kad tiek kainuoja ir vieni, ir kiti.


Abejas prekes ėmiau iš tos pačios dėžutės. Nors jų spalva skyrėsi, bet apie tai, kad kažkurie sąsiuviniai kainuoja 22 centus, niekur nebuvo parašyta. Apskritai nemačiau tokios kainos. Tik vieni buvo supakuoti, o kiti mėtėsi palaidi, tad jų dar teko ieškoti po supakuotųjų krūva. Kai pasakiau pardavėjai, jog su tokia kaina nesutinku, ši atšovė, kad pinigų iš kasos negali atiduoti. Tada paprašiau pakviesti vedėją. Atėjusi parduotuvės vadovė maloniai nesielgė, pasijaučiau taip, lyg tuos sąsiuvinius būčiau pavogusi, o ne nusipirkusi.

Moters žodžiais tariant, visa situacija labiau panėšėjo į kriminalinę dramą, o ne į apsipirkimą parduotuvėje. Vedėja nusiuntė dar vieną darbuotoją pažiūrėti, ar tikrai užrašyta tokia kaina. Pastaroji atėjusi pasakė, kad ten iš sąsiuvinių padarytas jovalas, o kainų išvis nėra, matyt, pirkėjai bus kažkur nudanginę.

Atsisakiusi imti vos ne keturgubai brangesnius sąsiuvinius moteris pinigus sakė atgavusi tik tada, kai pagrasino, kad eis į redakciją.

– Norėjau atnešti parodyti jums čekį, bet vedėja jį pasiliko pasakiusi, kad jiems patiems reikia įrodyti, kur iš kasos dingo pinigai, – kalbėjo ne pirmą kartą prekybininkais nusivylusi pirkėja. – Jau parduotuvėse tik žiūrėk, kad neapsuktų. Buvo panašus atvejis man ir „Maximoje“. Ten mineralinio vandens brangiau nusipirkau. Tiktai tos parduotuvės vedėja gražiai, maloniai kalbėjo, atsiprašė, pasakė, kad padaryta jų klaida, o čia pasijaučiau kaip nusikaltėlė...


Pakalbinta minėtos „Leader Price“ parduotuvės vadovė Daiva Černiuvienė sakė, jog pirkėja paprasčiausiai pasiėmė ne tuos sąsiuvinius.

– Net ne ta spalva jų buvo, – aiškino vedėja. – Akcijos sąsiuviniai laikraštėlyje pavaizduoti žydri, o ji pasiėmė žalsvus. Kai mes atidarėme šią parduotuvę, prekės jau buvo paskirstytos po visą prekybos tinklą, tai mums tų pigiųjų sąsiuvinių nedaug ir teko, gal kokie 500 vienetų.

Suprantu, kad pirkėja buvo nepatenkinta, bet stengiausi viską išaiškinti, nusivedusi į savo kabinetą rodžiau laikraštuką, prašiau atidžiau pažiūrėti. Tačiau ji buvo pikta ir nenorėjo nieko girdėti. Tad atidavėme jai pinigus, atsiprašėme. Čekį privalėjome pasilikti kaip įrodymą, už ką grąžinti pinigai.

Prekybininkė sakė, kad paskelbus akcijas įvyksta daug nesusi-pratimų. Tik užmetę akį pirkėjai ima panašų daiktą ir kelia triukšmą, kai paaiškėja, jog jis kainuoja brangiau nei akcijos prekė.

– Neseniai buvo akcija slyvoms, ji tęsėsi tris dienas, o paskui vaisiai vėl tapo brangesni, – pasakojo D.Černiuvienė. – Tai žmonės pirko, paskui pyko, keikė mus, kėlė konfliktus. Norėdami nusipirkti pigesnių prekių žmonės turėtų atkreipti dėmesį, kad pirmajame laikraštėlio puslapyje reklamuojamos prekės, kurioms akcijos paskelbtos nuo pirmadienio iki trečiadienio, paskutiniajame – nuo pirmadienio iki sekmadienio. Tik vidiniuose puslapiuose nurodytos kainos galioja nuolat, nebent prie prekės dar būtų skelbiamos kokios nors sąlygos.


Pirkėja sakė, kad ateis pasiimti čekio, bet neatėjo. Mes jį atsišvietėme ir laukiame jos sugrįžtant. O pardavėja iš to, kad neva pabrangino sąsiuvinius, tikrai nebūtų turėjusi jokios naudos. Negi žmonės įsivaizduoja, kad skirtumą ji gali įsidėti sau į kišenę?.. Juk viskas užfiksuota kasoje, joje turi būti tiek pinigų, kiek priskaičiuota.





Publikuota: 2007-09-11 08:55:12

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Naujas komisariato vadovas Suvalkijoje jaučiasi savas
* NŽT specialistai teisinosi ir prašė supratimo
* Turizmas Vištytyje: kaip laikosi gražiausias rajono kampelis?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Paskutinį kovo sekmadienį bus įvestas vasaros laikas. Teks anksčiau keltis, bet vakarais bus ilgiau šviesu. Ar laukiate to?
Taip.
Ne.
Man jokio skirtumo.
Vasaros laikas galėtų būti visada.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai