„Santaka“ / Po kaimo šventės Gižuose – šūvis į policininką

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-07 08:00

Dalinkitės:  


Ren­gi­nio me­tu elekt­ros tie­ki­mu rū­pi­nę­sis K.Kuo­sai­tis sa­kė, jog iki pa­ry­čių už­si­bu­vę šven­tės da­ly­viai po in­ci­den­to tuoj pat din­go.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Po kaimo šventės Gižuose – šūvis į policininką

Eglė MIČIULIENĖSek­ma­die­nio nak­tį po Gi­žų kai­me vy­ku­sios va­sa­ros šven­tės su­ža­lo­tas po­li­ci­jos pa­rei­gū­nas.

Ne­ma­lo­nus in­ci­den­tas įvy­ko jau be­veik pa­ry­čiais. Kai­mo bend­ruo­me­nės šven­tė, su­reng­ta prie Gi­žų Ka­zi­mie­ro Bar­šaus­ko pa­grin­di­nės mo­kyk­los, bu­vo pa­si­bai­gu­si apie 3 val. nak­ties, o di­džio­ji dau­gu­ma jos da­ly­vių – iš­si­skirs­tę į na­mus.

Šven­tė­je bu­dė­jęs po­li­ci­jos eki­pa­žas, už­tik­ri­nęs vie­šą­ją tvar­ką ren­gi­nio me­tu, po kiek lai­ko bai­gė dar­bą ir iš­va­žia­vo.

Na­mo ruo­šė­si va­žiuo­ti ir pa­sku­ti­nis iš pa­rei­gū­nų li­kęs Pil­viš­kių po­li­ci­jos nuo­va­dos Apy­lin­kės ins­pek­to­rių veik­los gru­pės ty­rė­jas V.K.

Nors ar­tė­jo penk­ta va­lan­da nak­ties, ta­čiau, kaip vi­suo­met, at­si­ra­do no­rin­čių šven­tę pra­tęs­ti. Kaip tik po­rą be­si­stum­dan­čių kai­mie­čių pa­ste­bė­jo ir au­to­mo­bi­lio link jau su­kęs V.K.

Pa­rei­gū­nas priė­jo prie konf­lik­ta­vu­sių as­me­nų ir pa­mė­gi­no juos iš­skir­ti. Stai­ga pa­si­gir­do šū­vio gar­sas ir V.K. pa­ju­to skaus­mą gal­vo­je.

Kaip vė­liau pa­sa­ko­jo šio­je šven­tė­je elekt­ros tie­ki­mu rū­pi­nę­sis Gi­žų kai­mo gy­ven­to­jas Kęs­tu­tis Kuo­sai­tis, be­veik vi­si dar bū­ria­vę­si as­me­nys kaip­mat iš­si­skirs­tė.

– Iš kar­to ne­sup­ra­tau, kas įvy­ko, tik pa­ma­čiau, kaip tas po­li­ci­nin­kas atė­jo prie sa­vo au­to­mo­bi­lio ran­ka su­siė­męs gal­vą ir pa­skam­bi­no – ma­tyt, kvie­tė pa­stip­ri­ni­mą. Kai at­va­žia­vo Ope­ra­ty­vi­nės gru­pės pa­rei­gū­nai, vi­si jau bu­vo din­gę, li­ko tik­tai ke­le­tas žmo­nių, – pa­sa­ko­jo se­niū­ni­jo­je ir mo­kyk­lo­je elekt­ros ūkį pri­žiū­rin­tis K.Kuo­sai­tis.

Žmo­gus sa­kė, kad anks­čiau to­kių in­ci­den­tų bend­ruo­me­nės šven­čių me­tu ne­bū­da­vę. „Kar­tais ap­si­muš­da­vo, vie­nas ki­tam baks­te­lė­ję į no­sį krau­ją pa­leis­da­vo, bet kad šau­dy­tų­si – dar ne­bu­vo“, – kal­bė­jo vy­ras.

Ne­to­li Gi­žų gy­ve­nan­tis po­li­ci­jos pa­rei­gū­nas V.K. bu­vo pri­sta­ty­tas į Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Priė­mi­mo sky­rių. Me­di­kai nu­sta­tė pa­vir­ši­nę šau­ti­nę žaiz­dą de­ši­nė­je gal­vos pu­sė­je. Su­tei­kus pa­gal­bą, žmo­gus iš­leis­tas gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Pir­ma­die­nį Vil­ka­viš­kio po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te bu­vo ap­klaus­ta ke­le­tas liu­di­nin­kų bei pa­reikš­ti įta­ri­mai Bač­kiš­kių kai­me (Ke­tur­va­la­kių sen.) gy­ve­nan­čiam P.K.

Iš 24 me­tų vy­ro paim­tas du­ji­nis pis­to­le­tas, ku­riuo, kaip ma­no­ma, ga­lė­jo bū­ti šau­ta in­ci­den­to me­tu.

P.K. įta­ri­mai pa­reikš­ti pa­gal Bau­džia­mo­jo ko­dek­so 286 str. (pa­sip­rie­ši­ni­mas vals­ty­bės tar­nau­to­jui ar vie­šo­jo ad­mi­nist­ra­vi­mo funk­ci­jas at­lie­kan­čiam as­me­niui).
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas