„Santaka“ / Po kaimo šventės Gižuose – šūvis į policininką

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-07 08:00

Dalinkitės:  


Ren­gi­nio me­tu elekt­ros tie­ki­mu rū­pi­nę­sis K.Kuo­sai­tis sa­kė, jog iki pa­ry­čių už­si­bu­vę šven­tės da­ly­viai po in­ci­den­to tuoj pat din­go.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Po kaimo šventės Gižuose – šūvis į policininką

Eglė MIČIULIENĖSek­ma­die­nio nak­tį po Gi­žų kai­me vy­ku­sios va­sa­ros šven­tės su­ža­lo­tas po­li­ci­jos pa­rei­gū­nas.

Ne­ma­lo­nus in­ci­den­tas įvy­ko jau be­veik pa­ry­čiais. Kai­mo bend­ruo­me­nės šven­tė, su­reng­ta prie Gi­žų Ka­zi­mie­ro Bar­šaus­ko pa­grin­di­nės mo­kyk­los, bu­vo pa­si­bai­gu­si apie 3 val. nak­ties, o di­džio­ji dau­gu­ma jos da­ly­vių – iš­si­skirs­tę į na­mus.

Šven­tė­je bu­dė­jęs po­li­ci­jos eki­pa­žas, už­tik­ri­nęs vie­šą­ją tvar­ką ren­gi­nio me­tu, po kiek lai­ko bai­gė dar­bą ir iš­va­žia­vo.

Na­mo ruo­šė­si va­žiuo­ti ir pa­sku­ti­nis iš pa­rei­gū­nų li­kęs Pil­viš­kių po­li­ci­jos nuo­va­dos Apy­lin­kės ins­pek­to­rių veik­los gru­pės ty­rė­jas V.K.

Nors ar­tė­jo penk­ta va­lan­da nak­ties, ta­čiau, kaip vi­suo­met, at­si­ra­do no­rin­čių šven­tę pra­tęs­ti. Kaip tik po­rą be­si­stum­dan­čių kai­mie­čių pa­ste­bė­jo ir au­to­mo­bi­lio link jau su­kęs V.K.

Pa­rei­gū­nas priė­jo prie konf­lik­ta­vu­sių as­me­nų ir pa­mė­gi­no juos iš­skir­ti. Stai­ga pa­si­gir­do šū­vio gar­sas ir V.K. pa­ju­to skaus­mą gal­vo­je.

Kaip vė­liau pa­sa­ko­jo šio­je šven­tė­je elekt­ros tie­ki­mu rū­pi­nę­sis Gi­žų kai­mo gy­ven­to­jas Kęs­tu­tis Kuo­sai­tis, be­veik vi­si dar bū­ria­vę­si as­me­nys kaip­mat iš­si­skirs­tė.

– Iš kar­to ne­sup­ra­tau, kas įvy­ko, tik pa­ma­čiau, kaip tas po­li­ci­nin­kas atė­jo prie sa­vo au­to­mo­bi­lio ran­ka su­siė­męs gal­vą ir pa­skam­bi­no – ma­tyt, kvie­tė pa­stip­ri­ni­mą. Kai at­va­žia­vo Ope­ra­ty­vi­nės gru­pės pa­rei­gū­nai, vi­si jau bu­vo din­gę, li­ko tik­tai ke­le­tas žmo­nių, – pa­sa­ko­jo se­niū­ni­jo­je ir mo­kyk­lo­je elekt­ros ūkį pri­žiū­rin­tis K.Kuo­sai­tis.

Žmo­gus sa­kė, kad anks­čiau to­kių in­ci­den­tų bend­ruo­me­nės šven­čių me­tu ne­bū­da­vę. „Kar­tais ap­si­muš­da­vo, vie­nas ki­tam baks­te­lė­ję į no­sį krau­ją pa­leis­da­vo, bet kad šau­dy­tų­si – dar ne­bu­vo“, – kal­bė­jo vy­ras.

Ne­to­li Gi­žų gy­ve­nan­tis po­li­ci­jos pa­rei­gū­nas V.K. bu­vo pri­sta­ty­tas į Vil­ka­viš­kio li­go­ni­nės Priė­mi­mo sky­rių. Me­di­kai nu­sta­tė pa­vir­ši­nę šau­ti­nę žaiz­dą de­ši­nė­je gal­vos pu­sė­je. Su­tei­kus pa­gal­bą, žmo­gus iš­leis­tas gy­dy­tis am­bu­la­to­riš­kai.

Pir­ma­die­nį Vil­ka­viš­kio po­li­ci­jos ko­mi­sa­ria­te bu­vo ap­klaus­ta ke­le­tas liu­di­nin­kų bei pa­reikš­ti įta­ri­mai Bač­kiš­kių kai­me (Ke­tur­va­la­kių sen.) gy­ve­nan­čiam P.K.

Iš 24 me­tų vy­ro paim­tas du­ji­nis pis­to­le­tas, ku­riuo, kaip ma­no­ma, ga­lė­jo bū­ti šau­ta in­ci­den­to me­tu.

P.K. įta­ri­mai pa­reikš­ti pa­gal Bau­džia­mo­jo ko­dek­so 286 str. (pa­sip­rie­ši­ni­mas vals­ty­bės tar­nau­to­jui ar vie­šo­jo ad­mi­nist­ra­vi­mo funk­ci­jas at­lie­kan­čiam as­me­niui).
Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujasis muitinės vadas semiasi suvalkietiškos patirties
* Gižiečių iniciatyva įvertinta įspūdingu medaliu
* Gimtinės ilgesys dainininką kasmet parveda į Lietuvą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas