„Santaka“ / Stovykloje – varžybos, maudynės ir nominacijos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Šeima išsinuomotų butą arba namą Vilkaviškyje. Tel. 8 630 87 651.
Galioja iki: 2019-04-25 09:12:27

Parduoda jauną, veršingą karvę (veršiuosis gegužės mėn.) ir mėsinę telyčią Vilkaviškio r. Tel. 8 608 20 494.‬
Galioja iki: 2019-04-26 09:28:44

Išsinuomotų namą arba butą Vilkaviškyje ilgesniam laikui (gali būti be remonto). Tel. 8 636 47 641.
Galioja iki: 2019-04-26 10:50:13

Parduoda FORD MONDEO CARAVAN (2005 m., 2 l, dyzelis, 85 kW, sidabro spalvos, geros būklės, praeita TA). Tel. 8 614 89 347.
Galioja iki: 2019-04-26 14:43:46Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-02 08:35

Dalinkitės:  


Vilkaviškiečiai – po rytinio kroso pajūryje.

Stovykloje – varžybos, maudynės ir nominacijos

Vil­ka­viš­kio spor­to mo­kyk­los vai­kų so­cia­li­za­ci­jos pro­gra­ma „Vai­vo­rykš­tė“ neat­si­tik­ti­nai pa­va­din­ta to­kiu spal­vin­gu žo­džiu. Ja­me at­si­spin­di ir pro­gra­mos ren­gė­jų pa­tir­tis (pro­jek­tas tę­sia­mas jau penk­tus me­tus), ir da­ly­vių, su­va­žia­vu­sių iš 6 sa­vi­val­dy­bių, gau­sa, ir veik­los įvai­ro­vė.

Kiek­vie­nais me­tais ten­kin­da­vo­mės mi­ni­ma­lio­mis gy­ve­ni­mo są­ly­go­mis (įsi­kur­da­vo­me Viš­ty­čio „Ši­le­lio“ sto­vyk­la­vie­tė­je, pa­la­pi­nė­se). Tai­gi šie­met, lie­pos 12–18 die­no­mis, dvi­de­šimt Spor­to mo­kyk­los auk­lė­ti­nių iš­vy­ko į sva­jo­nių sto­vyk­lą pajūryje.

Sto­vyk­lau­to­jai iš­ra­din­gai ir su­ma­niai pa­si­puo­šė na­me­lius: pie­šė pla­ka­tus, su­si­kū­rė na­me­lių pa­va­di­ni­mus. Sa­vo spal­vin­gu­mu jie iš­si­sky­rė iš gau­sos ki­tų ir bu­vo pui­kus pa­gal­bi­nin­kas ne­nuk­lys­ti pas kai­my­ną.

Prog­ra­mo­je neat­si­sa­kė­me tra­di­ci­jų, pvz., „pliu­sų nak­ties“. Da­ly­viai vi­są die­ną ste­bė­da­vo vie­ni ki­tus, bend­rau­da­vo, kad va­ka­re ga­lė­tų įver­tin­ti drau­gą – pri­kli­juo­ti pliu­są. Sto­vyk­los pa­bai­go­je išaiš­kė­jo, kad dau­giau­siai sim­pa­ti­jų pel­nė Eg­lė Za­vec­kai­tė, ku­riai ati­te­ko pro­gra­mos „Fa­vo­ri­to“ no­mi­na­ci­ja.

Neap­siė­jo­me be dai­nų. Mu­zi­ka­liau­sia iš­rink­ta Ine­ta Ves­pal­tai­tė, ku­ri ge­riau­siai pa­de­monst­ra­vo mu­zi­ki­nio raš­to ži­nias bei ži­no­jo dau­giau­siai lie­tu­viš­kų dai­nų. Ji nu­si­pel­nė pa­grin­di­nio pri­zo – Mu­zi­ki­nės na­tos.

Ke­lias die­nas sky­rė­me poil­siui prie jū­ros: mau­dy­mui­si, de­gi­ni­mui­si, ku­rio ypač lau­kė mer­gi­nos, o vai­ki­nai (jų bu­vo tik 4) kant­riai lau­kė pa­vė­sy­je. No­mi­na­ci­ja „Mis plia­žas“ ati­te­ko Eg­lei Va­si­liaus­kai­tei, ku­ri gau­dė kiek­vie­ną sau­lės spin­du­lė­lį, o sau­lės vo­nias dar pra­tęs­da­vo su­grį­žu­si į sto­vyk­los te­ri­to­ri­ją.

Ry­ti­niai kro­sai bu­vo vie­ni iš ne­lau­kia­miau­sių: vai­kai no­rė­jo il­giau pa­mie­go­ti, to­dėl kas va­ka­rą vy­ko de­ry­bos „gal ne­bė­gam?“ Bet ko­man­da se­kė va­do­vų pa­vyz­džiu: juk ne­ga­li­ma pra­leis­ti nuo­sta­bios pro­gos ry­tais įkvėp­ti gurkš­nį ty­ro oro.

Pa­sy­vaus poil­sio bū­ta ne­daug: ir pa­jū­ry­je bu­vo or­ga­ni­zuo­ja­mi žai­di­mai, es­ta­fe­tės, kon­kur­sai. Es­ta­fe­tės su­si­lau­kė di­de­lio ap­lin­ki­nių dė­me­sio, nes jau­ni­mas de­monst­ra­vo ne tik fi­zi­nį pa­jė­gu­mą, bet ir kū­ry­biš­ku­mą. Vie­no­je rung­ty­je ko­man­da ga­vo už­duo­tį iš ba­lio­nų pa­da­ry­ti gy­vū­nė­lius. Da­ly­viai vei­kė iš­ra­din­gai: at­si­ra­do šu­nų, pe­lių, le­dyn­me­čio he­ro­jų. Kū­ri­nius nu­spręs­ta pa­do­va­no­ti plia­že bu­vu­siems vai­kams.

Kū­ry­biš­ku­mo, t. y. pie­ši­mo ant kū­no, rung­ty­je tei­sė­jais bū­ti pa­pra­šy­ta poil­siau­to­jų šei­ma, ku­ri no­riai su­ti­ko pa­dė­ti iš­siaiš­kin­ti ge­riau­siai pa­si­ro­džiu­sią ko­man­dą. Ma­ne­ke­nas Ed­ga­ras Pau­liu­kai­tis sa­vo drą­sa ir iš­kal­ba pel­nė poil­siau­to­jų sim­pa­ti­jas, ta­čiau ge­riau­sio kū­no pie­ši­nio rung­ties lai­mė­to­ju ta­po pei­za­žo au­to­rius Gab­rie­lius Krun­kaus­kas. Daug pa­stan­gų ir dar­bo pa­rei­ka­la­vo kū­ri­niai, ku­riuo­se bu­vo nau­do­ja­mas smė­lis, kan­ko­rė­žiai, nend­rės, ak­me­nė­liai.

Pas­ku­ti­nė nak­tis, taip pat ta­pu­si sto­vyk­los tra­di­ci­ja, – no­mi­na­ci­jų nak­tis. Sto­vyk­los juok­da­riu iš­rink­tas Ed­ga­ras Pau­liu­kai­tis už su­kur­tą „ku­ku­lio“ ter­mi­ną, ku­riuo „už­si­krė­tė“ vi­si sto­vyk­lau­to­jai. „Ko­ko“ no­mi­na­ci­ja ati­te­ko Eg­lei Po­vi­lai­ty­tei už nuo­sta­bų­jį ce­pe­li­nų pa­da­žą, o ne­lai­mių kam­pe­liu drau­giš­kai pa­va­din­ta Ru­gi­lė Ge­ce­vi­čiū­tė – už nu­sken­du­sius jū­ro­je aki­nius.

Šven­tę, o kar­tu ir iš­si­pil­džiu­sią vai­kų sva­jo­nę sto­vyk­lo­je už­bai­gė­me tor­tų val­gy­mu bei liūd­no­mis min­ti­mis, kad ge­rai lei­džia­mas lai­kas grei­tai bė­ga, o taip no­ri­si pa­si­lik­ti...Ina DU­BIC­KIE­NĖ

Sto­vyk­los va­do­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Alvito puošmenos traukia pravažiuojančiųjų žvilgsnius
* Paryžiaus katedros gaisras sukrėtė visą pasaulį
* Gimtinė, scena ir eilės – tai, kas suteikia gyvenimui prasmę
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Už kurį kandidatą balsuotumėte Respublikos Prezidento rinkimuose?
Vytenį Povilą Andriukaitį
Arvydą Juozaitį
Valentiną Mazuronį
Gitaną Nausėdą
Mindaugą Puidoką
Naglį Puteikį
Saulių Skvernelį
Ingridą Šimonytę
Valdemarą TomaševskįKalbos patarimai

Kuo keisti jaunimo žargoną „lievas“?
Nevartotinos svetimybės lievas, lieva lietuviški pakaitai: 1. prastas, prasta; menkas, menka; 2. padirbtas, padirbta; piratinis, piratinė. Pvz.: Filmas buvo lievas (= prastas ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas