„Santaka“ / Stovykloje – varžybos, maudynės ir nominacijos

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-08-02 08:35

Dalinkitės:  


Vilkaviškiečiai – po rytinio kroso pajūryje.

Stovykloje – varžybos, maudynės ir nominacijos

Vil­ka­viš­kio spor­to mo­kyk­los vai­kų so­cia­li­za­ci­jos pro­gra­ma „Vai­vo­rykš­tė“ neat­si­tik­ti­nai pa­va­din­ta to­kiu spal­vin­gu žo­džiu. Ja­me at­si­spin­di ir pro­gra­mos ren­gė­jų pa­tir­tis (pro­jek­tas tę­sia­mas jau penk­tus me­tus), ir da­ly­vių, su­va­žia­vu­sių iš 6 sa­vi­val­dy­bių, gau­sa, ir veik­los įvai­ro­vė.

Kiek­vie­nais me­tais ten­kin­da­vo­mės mi­ni­ma­lio­mis gy­ve­ni­mo są­ly­go­mis (įsi­kur­da­vo­me Viš­ty­čio „Ši­le­lio“ sto­vyk­la­vie­tė­je, pa­la­pi­nė­se). Tai­gi šie­met, lie­pos 12–18 die­no­mis, dvi­de­šimt Spor­to mo­kyk­los auk­lė­ti­nių iš­vy­ko į sva­jo­nių sto­vyk­lą pajūryje.

Sto­vyk­lau­to­jai iš­ra­din­gai ir su­ma­niai pa­si­puo­šė na­me­lius: pie­šė pla­ka­tus, su­si­kū­rė na­me­lių pa­va­di­ni­mus. Sa­vo spal­vin­gu­mu jie iš­si­sky­rė iš gau­sos ki­tų ir bu­vo pui­kus pa­gal­bi­nin­kas ne­nuk­lys­ti pas kai­my­ną.

Prog­ra­mo­je neat­si­sa­kė­me tra­di­ci­jų, pvz., „pliu­sų nak­ties“. Da­ly­viai vi­są die­ną ste­bė­da­vo vie­ni ki­tus, bend­rau­da­vo, kad va­ka­re ga­lė­tų įver­tin­ti drau­gą – pri­kli­juo­ti pliu­są. Sto­vyk­los pa­bai­go­je išaiš­kė­jo, kad dau­giau­siai sim­pa­ti­jų pel­nė Eg­lė Za­vec­kai­tė, ku­riai ati­te­ko pro­gra­mos „Fa­vo­ri­to“ no­mi­na­ci­ja.

Neap­siė­jo­me be dai­nų. Mu­zi­ka­liau­sia iš­rink­ta Ine­ta Ves­pal­tai­tė, ku­ri ge­riau­siai pa­de­monst­ra­vo mu­zi­ki­nio raš­to ži­nias bei ži­no­jo dau­giau­siai lie­tu­viš­kų dai­nų. Ji nu­si­pel­nė pa­grin­di­nio pri­zo – Mu­zi­ki­nės na­tos.

Ke­lias die­nas sky­rė­me poil­siui prie jū­ros: mau­dy­mui­si, de­gi­ni­mui­si, ku­rio ypač lau­kė mer­gi­nos, o vai­ki­nai (jų bu­vo tik 4) kant­riai lau­kė pa­vė­sy­je. No­mi­na­ci­ja „Mis plia­žas“ ati­te­ko Eg­lei Va­si­liaus­kai­tei, ku­ri gau­dė kiek­vie­ną sau­lės spin­du­lė­lį, o sau­lės vo­nias dar pra­tęs­da­vo su­grį­žu­si į sto­vyk­los te­ri­to­ri­ją.

Ry­ti­niai kro­sai bu­vo vie­ni iš ne­lau­kia­miau­sių: vai­kai no­rė­jo il­giau pa­mie­go­ti, to­dėl kas va­ka­rą vy­ko de­ry­bos „gal ne­bė­gam?“ Bet ko­man­da se­kė va­do­vų pa­vyz­džiu: juk ne­ga­li­ma pra­leis­ti nuo­sta­bios pro­gos ry­tais įkvėp­ti gurkš­nį ty­ro oro.

Pa­sy­vaus poil­sio bū­ta ne­daug: ir pa­jū­ry­je bu­vo or­ga­ni­zuo­ja­mi žai­di­mai, es­ta­fe­tės, kon­kur­sai. Es­ta­fe­tės su­si­lau­kė di­de­lio ap­lin­ki­nių dė­me­sio, nes jau­ni­mas de­monst­ra­vo ne tik fi­zi­nį pa­jė­gu­mą, bet ir kū­ry­biš­ku­mą. Vie­no­je rung­ty­je ko­man­da ga­vo už­duo­tį iš ba­lio­nų pa­da­ry­ti gy­vū­nė­lius. Da­ly­viai vei­kė iš­ra­din­gai: at­si­ra­do šu­nų, pe­lių, le­dyn­me­čio he­ro­jų. Kū­ri­nius nu­spręs­ta pa­do­va­no­ti plia­že bu­vu­siems vai­kams.

Kū­ry­biš­ku­mo, t. y. pie­ši­mo ant kū­no, rung­ty­je tei­sė­jais bū­ti pa­pra­šy­ta poil­siau­to­jų šei­ma, ku­ri no­riai su­ti­ko pa­dė­ti iš­siaiš­kin­ti ge­riau­siai pa­si­ro­džiu­sią ko­man­dą. Ma­ne­ke­nas Ed­ga­ras Pau­liu­kai­tis sa­vo drą­sa ir iš­kal­ba pel­nė poil­siau­to­jų sim­pa­ti­jas, ta­čiau ge­riau­sio kū­no pie­ši­nio rung­ties lai­mė­to­ju ta­po pei­za­žo au­to­rius Gab­rie­lius Krun­kaus­kas. Daug pa­stan­gų ir dar­bo pa­rei­ka­la­vo kū­ri­niai, ku­riuo­se bu­vo nau­do­ja­mas smė­lis, kan­ko­rė­žiai, nend­rės, ak­me­nė­liai.

Pas­ku­ti­nė nak­tis, taip pat ta­pu­si sto­vyk­los tra­di­ci­ja, – no­mi­na­ci­jų nak­tis. Sto­vyk­los juok­da­riu iš­rink­tas Ed­ga­ras Pau­liu­kai­tis už su­kur­tą „ku­ku­lio“ ter­mi­ną, ku­riuo „už­si­krė­tė“ vi­si sto­vyk­lau­to­jai. „Ko­ko“ no­mi­na­ci­ja ati­te­ko Eg­lei Po­vi­lai­ty­tei už nuo­sta­bų­jį ce­pe­li­nų pa­da­žą, o ne­lai­mių kam­pe­liu drau­giš­kai pa­va­din­ta Ru­gi­lė Ge­ce­vi­čiū­tė – už nu­sken­du­sius jū­ro­je aki­nius.

Šven­tę, o kar­tu ir iš­si­pil­džiu­sią vai­kų sva­jo­nę sto­vyk­lo­je už­bai­gė­me tor­tų val­gy­mu bei liūd­no­mis min­ti­mis, kad ge­rai lei­džia­mas lai­kas grei­tai bė­ga, o taip no­ri­si pa­si­lik­ti...Ina DU­BIC­KIE­NĖ

Sto­vyk­los va­do­vė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas