„Santaka“ / Dėkoja

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda pilnai įrengtą, suremontuotą 1 kambario butą su rūsiu Pilviškių g., Vilkaviškyje (2/5 aukštas). Tel. 8 625 50 615.
Galioja iki: 2018-11-15 09:19:44

Vilkaviškyje remontuoja variklius, keičia dirželius, tikrina, šlifuoja variklių galvutes, atlieka lengvųjų automobilių kompiuterinę diagnostiką. Tel. 8 609 79 788.
Galioja iki: 2018-11-16 08:58:32

Parduoda traktoriaus MTZ priekinį varantyjį tiltą (naujai perrinktas), kombainą NIVA, traktorių MTZ-82 (geros būklės), keltuvą prie tratoriaus galo. Tel. 8 682 77 847.
Galioja iki: 2018-11-17 09:05:27

Parduoda garažą Vilkaviškyje, prie ligoninės (geras privažiavimas, yra elektra, ištinkuotas), 250 m² komercinės paskirties patalpas Giedriuose (už geležinkelio pervažos, yra aikštelė automobiliams, geras privažiavimas, vandens baseinas). Tel. 8 687 87 459.
Galioja iki: 2018-11-19 14:00:39Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-31 09:28

Dalinkitės:  


Dėkoja

Gražiškių šventei ruošėsi visa parapija

Pa­tys gra­žiau­si Gra­žiš­kiuo­se bū­na šv. Vin­cen­to at­lai­dai. Jiems ruo­šia­si vi­sa pa­ra­pi­ja. Ir šie­met bu­vo gra­ži­na­mas mies­te­lis, ne­ma­žai tal­ki­nin­kų su­lau­kta tvarkant šven­to­rių. Kiek­vie­nas kai­mas pa­ren­gė at­na­šų au­ką.

Šven­tės die­ną daug žmo­nių su­plū­do į Gra­žiš­kius. Jau nuo ry­to mo­kyk­los sta­dio­ne pra­dė­jo dyg­ti spal­vin­gos pre­kei­vių pa­la­pi­nės. Sa­vo sty­gas de­ri­no gru­pės „Kap­ri­zas“ mu­zi­kan­tai.

Šven­tė su­lau­kė ne­ma­žai rė­mė­jų. Vi­sa bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei, UAB „Ag­ro“ di­rek­to­riui Jus­ti­nui Ma­tu­lio­niui, Gra­žiš­kių par­duo­tu­vių sa­vi­nin­kams Rai­mon­dui ir Lai­mu­tei Lu­ko­še­vi­čiams bei Ja­ni­nai Le­vic­kie­nei, vers­li­nin­kams Ri­mui Gu­dai­čiui ir Va­len­ti­nui Kriš­čiū­nui, UAB „Jū­ri­nė šar­ka“ sa­vi­nin­kui Sil­vest­rui Oli­šaus­kui, šven­tės die­ną sta­dio­ne dir­bu­siems žmo­nėms.

Net vie­nuo­li­ka as­me­nų bu­vo pa­kvies­ti at­siim­ti jiems skir­tų no­mi­na­ci­jų, pa­gerb­ti žmo­nės, ku­rie sa­vo dar­bais yra pa­vyz­dys ap­lin­ki­niams.

Po ap­do­va­no­ji­mų no­mi­nan­tų lau­kė dar vie­nas siurp­ri­zas, ku­rį pa­do­va­no­jo vers­li­nin­kas Al­gi­man­tas Džer­mei­ka. Jie bu­vo pa­kvies­ti į iš­tai­gin­gą li­mu­zi­ną ir nu­vež­ti į Džer­mei­kų so­dy­bą prie Vyg­rio eže­ro. Ten ma­lo­nio­je ap­lin­ko­je no­mi­nan­tai bu­vo pa­vai­šin­ti šam­pa­nu. Žmo­nėms tai la­bai pa­ti­ko.

Kol no­mi­nan­tai sve­čia­vo­si Vyg­re­liuo­se, sta­dio­ne vi­si plo­jo gru­pei „Kap­ri­zas“ ir klu­bo „An­ti­kos ka­rys“ ko­vo­to­jams. Po ka­rių pa­si­ro­dy­mo daug ger­bė­jų pa­no­ro su jais nu­si­fo­tog­ra­fuo­ti.

O kai sta­dio­ne pa­kvi­po vie­ti­nių me­džio­to­jų ver­da­mos „šiur­pos“ kva­pas, abe­jin­gų tik­rai ne­li­ko. Ei­lu­tė prie sriu­bos nu­si­drie­kė net pa­si­rai­ty­da­ma. Pas­ku­ti­niams te­ko tik šaukš­tus ap­lai­žy­ti.

Už vai­šes kaimo bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Al­gi­man­tui Du­bic­kui, Ar­vy­dui Did­va­liui ir An­ta­nui Ši­mans­kui.

Vai­kus vi­lio­jo spal­vin­gas ba­tu­tas ir mo­to­cik­lai.

Šven­tės da­ly­vius kvie­tė bend­ruo­me­nės su­reng­ta lo­te­ri­ja, kur vi­si bi­lie­tai bu­vo lai­min­gi.Or­ga­ni­za­to­riai

Užsk. 4923Dė­ko­ja­me už vi­sų dar­bą ir pa­stan­gas

Kad šven­tė Gra­žiš­kiuo­se pra­džiu­gin­tų kiek­vie­ną į ją at­vy­ku­sį žmo­gų, nuo­šir­džiai pa­si­tar­na­vo dau­ge­lis žmo­nių.

Vi­sų pir­ma no­ri­me pa­dė­ko­ti kle­bo­nui Dai­niui Gu­re­vi­čiui, Vil­ka­viš­kio de­ka­nui Vy­tau­tui Gus­tai­čiui, ap­lin­ki­nių pa­ra­pi­jų ku­ni­gams bei įtai­giam pa­moks­li­nin­kui kun. Vin­cen­tui Ja­lins­kui.

Tariame ačiū gies­mi­nin­kams ir jų va­do­vui A.Venc­lo­vai už gra­žius bal­sus, kai­mų at­sto­vams – už at­na­šas šv. Mi­šių me­tu.

Dė­ko­ja­me se­niū­nei Ra­mu­tei Did­va­lie­nei, jos pa­va­duo­to­jai Ri­tai Va­si­liaus­kie­nei, Ale­sei Jan­kaus­kie­nei, se­niū­ni­jos ir kai­mo bend­ruo­me­nės na­riams, or­ga­ni­za­vu­siems šią šven­tę.

Mus džiu­gi­no pro­gra­mą paį­vai­ri­nę mu­zi­kan­tai, ma­lo­niai ap­tar­na­vę pre­ky­bi­nin­kai, ska­nia sriu­ba vai­ši­nę „Svir­kal­nio“ me­džio­to­jų bū­re­lio na­riai ir kt.

Vi­sų me­tų no­mi­na­ci­jas ga­vu­sių­jų var­du dė­ko­ja­me Al­gio ir Ge­nu­tės Džer­mei­kų šei­mai už pa­ro­dy­tą kil­nu­mą, tau­rią šir­dį, už tai, kad mus, no­mi­nan­tus, nu­ste­bi­no neįp­ras­ta do­va­na: li­mu­zi­nu nu­ve­žė į iš­puo­se­lė­tą so­dy­bą ir dos­niai pa­vai­ši­no.

Taip pat dė­ko­ja­me Bam­bi­nių kai­mo su­si­ti­ki­mo da­ly­viams, su­si­rin­ku­siems pa­si­žiū­rė­ti fil­mo apie bran­gų sa­vo gim­tos že­mės kam­pe­lį.

Be Jū­sų, mie­lie­ji, ši šven­tė ne­bū­tų bu­vu­si to­kia įspū­din­ga.Onu­tė ir An­ta­nas

SA­VU­KAI­ČIAI

Užsk.4860


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Naujasis muitinės vadas semiasi suvalkietiškos patirties
* Gižiečių iniciatyva įvertinta įspūdingu medaliu
* Gimtinės ilgesys dainininką kasmet parveda į Lietuvą
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar rūpinatės savo įvaizdžiu socialiniuose tinkluose?
Informaciją skelbiu apgalvotai.
Dėl to visai nesuku galvos.
Neturiu socialinio tinklo paskyros.Kalbos patarimai

Ar taisyklinga „priimti dėmesin (domėn)“?
Ne, nes tai yra nevartotinas vertinys. Ne priimti dėmesin (domėn), o atsižvelgti, turėti galvoje, omenyje.ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas