„Santaka“ / Dėkoja

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-31 09:28

Dalinkitės:  


Dėkoja

Gražiškių šventei ruošėsi visa parapija

Pa­tys gra­žiau­si Gra­žiš­kiuo­se bū­na šv. Vin­cen­to at­lai­dai. Jiems ruo­šia­si vi­sa pa­ra­pi­ja. Ir šie­met bu­vo gra­ži­na­mas mies­te­lis, ne­ma­žai tal­ki­nin­kų su­lau­kta tvarkant šven­to­rių. Kiek­vie­nas kai­mas pa­ren­gė at­na­šų au­ką.

Šven­tės die­ną daug žmo­nių su­plū­do į Gra­žiš­kius. Jau nuo ry­to mo­kyk­los sta­dio­ne pra­dė­jo dyg­ti spal­vin­gos pre­kei­vių pa­la­pi­nės. Sa­vo sty­gas de­ri­no gru­pės „Kap­ri­zas“ mu­zi­kan­tai.

Šven­tė su­lau­kė ne­ma­žai rė­mė­jų. Vi­sa bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei, UAB „Ag­ro“ di­rek­to­riui Jus­ti­nui Ma­tu­lio­niui, Gra­žiš­kių par­duo­tu­vių sa­vi­nin­kams Rai­mon­dui ir Lai­mu­tei Lu­ko­še­vi­čiams bei Ja­ni­nai Le­vic­kie­nei, vers­li­nin­kams Ri­mui Gu­dai­čiui ir Va­len­ti­nui Kriš­čiū­nui, UAB „Jū­ri­nė šar­ka“ sa­vi­nin­kui Sil­vest­rui Oli­šaus­kui, šven­tės die­ną sta­dio­ne dir­bu­siems žmo­nėms.

Net vie­nuo­li­ka as­me­nų bu­vo pa­kvies­ti at­siim­ti jiems skir­tų no­mi­na­ci­jų, pa­gerb­ti žmo­nės, ku­rie sa­vo dar­bais yra pa­vyz­dys ap­lin­ki­niams.

Po ap­do­va­no­ji­mų no­mi­nan­tų lau­kė dar vie­nas siurp­ri­zas, ku­rį pa­do­va­no­jo vers­li­nin­kas Al­gi­man­tas Džer­mei­ka. Jie bu­vo pa­kvies­ti į iš­tai­gin­gą li­mu­zi­ną ir nu­vež­ti į Džer­mei­kų so­dy­bą prie Vyg­rio eže­ro. Ten ma­lo­nio­je ap­lin­ko­je no­mi­nan­tai bu­vo pa­vai­šin­ti šam­pa­nu. Žmo­nėms tai la­bai pa­ti­ko.

Kol no­mi­nan­tai sve­čia­vo­si Vyg­re­liuo­se, sta­dio­ne vi­si plo­jo gru­pei „Kap­ri­zas“ ir klu­bo „An­ti­kos ka­rys“ ko­vo­to­jams. Po ka­rių pa­si­ro­dy­mo daug ger­bė­jų pa­no­ro su jais nu­si­fo­tog­ra­fuo­ti.

O kai sta­dio­ne pa­kvi­po vie­ti­nių me­džio­to­jų ver­da­mos „šiur­pos“ kva­pas, abe­jin­gų tik­rai ne­li­ko. Ei­lu­tė prie sriu­bos nu­si­drie­kė net pa­si­rai­ty­da­ma. Pas­ku­ti­niams te­ko tik šaukš­tus ap­lai­žy­ti.

Už vai­šes kaimo bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Al­gi­man­tui Du­bic­kui, Ar­vy­dui Did­va­liui ir An­ta­nui Ši­mans­kui.

Vai­kus vi­lio­jo spal­vin­gas ba­tu­tas ir mo­to­cik­lai.

Šven­tės da­ly­vius kvie­tė bend­ruo­me­nės su­reng­ta lo­te­ri­ja, kur vi­si bi­lie­tai bu­vo lai­min­gi.Or­ga­ni­za­to­riai

Užsk. 4923Dė­ko­ja­me už vi­sų dar­bą ir pa­stan­gas

Kad šven­tė Gra­žiš­kiuo­se pra­džiu­gin­tų kiek­vie­ną į ją at­vy­ku­sį žmo­gų, nuo­šir­džiai pa­si­tar­na­vo dau­ge­lis žmo­nių.

Vi­sų pir­ma no­ri­me pa­dė­ko­ti kle­bo­nui Dai­niui Gu­re­vi­čiui, Vil­ka­viš­kio de­ka­nui Vy­tau­tui Gus­tai­čiui, ap­lin­ki­nių pa­ra­pi­jų ku­ni­gams bei įtai­giam pa­moks­li­nin­kui kun. Vin­cen­tui Ja­lins­kui.

Tariame ačiū gies­mi­nin­kams ir jų va­do­vui A.Venc­lo­vai už gra­žius bal­sus, kai­mų at­sto­vams – už at­na­šas šv. Mi­šių me­tu.

Dė­ko­ja­me se­niū­nei Ra­mu­tei Did­va­lie­nei, jos pa­va­duo­to­jai Ri­tai Va­si­liaus­kie­nei, Ale­sei Jan­kaus­kie­nei, se­niū­ni­jos ir kai­mo bend­ruo­me­nės na­riams, or­ga­ni­za­vu­siems šią šven­tę.

Mus džiu­gi­no pro­gra­mą paį­vai­ri­nę mu­zi­kan­tai, ma­lo­niai ap­tar­na­vę pre­ky­bi­nin­kai, ska­nia sriu­ba vai­ši­nę „Svir­kal­nio“ me­džio­to­jų bū­re­lio na­riai ir kt.

Vi­sų me­tų no­mi­na­ci­jas ga­vu­sių­jų var­du dė­ko­ja­me Al­gio ir Ge­nu­tės Džer­mei­kų šei­mai už pa­ro­dy­tą kil­nu­mą, tau­rią šir­dį, už tai, kad mus, no­mi­nan­tus, nu­ste­bi­no neįp­ras­ta do­va­na: li­mu­zi­nu nu­ve­žė į iš­puo­se­lė­tą so­dy­bą ir dos­niai pa­vai­ši­no.

Taip pat dė­ko­ja­me Bam­bi­nių kai­mo su­si­ti­ki­mo da­ly­viams, su­si­rin­ku­siems pa­si­žiū­rė­ti fil­mo apie bran­gų sa­vo gim­tos že­mės kam­pe­lį.

Be Jū­sų, mie­lie­ji, ši šven­tė ne­bū­tų bu­vu­si to­kia įspū­din­ga.Onu­tė ir An­ta­nas

SA­VU­KAI­ČIAI

Užsk.4860


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Išrinkti geriausi „Metų ūkiai“
* Svečiui iš Vokietijos įteiktos Garbės piliečio regalijos
* Neišmokiusi veltėdžių gyventi visuomenė moka dvigubai
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ar galima „dirbti pareigose“?
Daiktavardis pareigos žymi darbo ar tarnybos vietoje turimą statusą, bet ne pačią vietą, todėl vietininkas pareigose nevartotinas, pvz.: Jis dirba direktoriaus pareigose (taisoma yra direktorius, dirba direktoriumi, eina direktoriaus pareigas).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas