„Santaka“ / Dėkoja

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 5,50 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda medų. Gali pristatyti į namus. Tel. 8 620 85 872.
Galioja iki: 2019-01-28 10:50:32

Parduoda OPEL ASTRA CARAVAN (1999 m., 1,7 l, dyzelis, 50 kW, TA iki 2019 m. sausio 31 d., 550 Eur). Tel. 8 653 81 967.
Galioja iki: 2019-01-28 11:12:51

Parduoda VW POLO (2003 m., 1,9 l, dyzelis, TA iki 2020 m. lapkričio mėn.). Tel. 8 694 95 488.
Galioja iki: 2019-01-28 11:14:48

Parduoda prikabinamą namelį-kemperį su baldais, paaugintus įvairaus amžiaus veršelius (telyčaites), mobilųjį telefoną CAT S40, padangas M+S 185 | 65R15 (4 vnt.), rusišką ritininį presą PR-1,6. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2019-01-28 13:09:35Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-31 09:28

Dalinkitės:  


Dėkoja

Gražiškių šventei ruošėsi visa parapija

Pa­tys gra­žiau­si Gra­žiš­kiuo­se bū­na šv. Vin­cen­to at­lai­dai. Jiems ruo­šia­si vi­sa pa­ra­pi­ja. Ir šie­met bu­vo gra­ži­na­mas mies­te­lis, ne­ma­žai tal­ki­nin­kų su­lau­kta tvarkant šven­to­rių. Kiek­vie­nas kai­mas pa­ren­gė at­na­šų au­ką.

Šven­tės die­ną daug žmo­nių su­plū­do į Gra­žiš­kius. Jau nuo ry­to mo­kyk­los sta­dio­ne pra­dė­jo dyg­ti spal­vin­gos pre­kei­vių pa­la­pi­nės. Sa­vo sty­gas de­ri­no gru­pės „Kap­ri­zas“ mu­zi­kan­tai.

Šven­tė su­lau­kė ne­ma­žai rė­mė­jų. Vi­sa bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bei, UAB „Ag­ro“ di­rek­to­riui Jus­ti­nui Ma­tu­lio­niui, Gra­žiš­kių par­duo­tu­vių sa­vi­nin­kams Rai­mon­dui ir Lai­mu­tei Lu­ko­še­vi­čiams bei Ja­ni­nai Le­vic­kie­nei, vers­li­nin­kams Ri­mui Gu­dai­čiui ir Va­len­ti­nui Kriš­čiū­nui, UAB „Jū­ri­nė šar­ka“ sa­vi­nin­kui Sil­vest­rui Oli­šaus­kui, šven­tės die­ną sta­dio­ne dir­bu­siems žmo­nėms.

Net vie­nuo­li­ka as­me­nų bu­vo pa­kvies­ti at­siim­ti jiems skir­tų no­mi­na­ci­jų, pa­gerb­ti žmo­nės, ku­rie sa­vo dar­bais yra pa­vyz­dys ap­lin­ki­niams.

Po ap­do­va­no­ji­mų no­mi­nan­tų lau­kė dar vie­nas siurp­ri­zas, ku­rį pa­do­va­no­jo vers­li­nin­kas Al­gi­man­tas Džer­mei­ka. Jie bu­vo pa­kvies­ti į iš­tai­gin­gą li­mu­zi­ną ir nu­vež­ti į Džer­mei­kų so­dy­bą prie Vyg­rio eže­ro. Ten ma­lo­nio­je ap­lin­ko­je no­mi­nan­tai bu­vo pa­vai­šin­ti šam­pa­nu. Žmo­nėms tai la­bai pa­ti­ko.

Kol no­mi­nan­tai sve­čia­vo­si Vyg­re­liuo­se, sta­dio­ne vi­si plo­jo gru­pei „Kap­ri­zas“ ir klu­bo „An­ti­kos ka­rys“ ko­vo­to­jams. Po ka­rių pa­si­ro­dy­mo daug ger­bė­jų pa­no­ro su jais nu­si­fo­tog­ra­fuo­ti.

O kai sta­dio­ne pa­kvi­po vie­ti­nių me­džio­to­jų ver­da­mos „šiur­pos“ kva­pas, abe­jin­gų tik­rai ne­li­ko. Ei­lu­tė prie sriu­bos nu­si­drie­kė net pa­si­rai­ty­da­ma. Pas­ku­ti­niams te­ko tik šaukš­tus ap­lai­žy­ti.

Už vai­šes kaimo bend­ruo­me­nė dė­kin­ga Al­gi­man­tui Du­bic­kui, Ar­vy­dui Did­va­liui ir An­ta­nui Ši­mans­kui.

Vai­kus vi­lio­jo spal­vin­gas ba­tu­tas ir mo­to­cik­lai.

Šven­tės da­ly­vius kvie­tė bend­ruo­me­nės su­reng­ta lo­te­ri­ja, kur vi­si bi­lie­tai bu­vo lai­min­gi.Or­ga­ni­za­to­riai

Užsk. 4923Dė­ko­ja­me už vi­sų dar­bą ir pa­stan­gas

Kad šven­tė Gra­žiš­kiuo­se pra­džiu­gin­tų kiek­vie­ną į ją at­vy­ku­sį žmo­gų, nuo­šir­džiai pa­si­tar­na­vo dau­ge­lis žmo­nių.

Vi­sų pir­ma no­ri­me pa­dė­ko­ti kle­bo­nui Dai­niui Gu­re­vi­čiui, Vil­ka­viš­kio de­ka­nui Vy­tau­tui Gus­tai­čiui, ap­lin­ki­nių pa­ra­pi­jų ku­ni­gams bei įtai­giam pa­moks­li­nin­kui kun. Vin­cen­tui Ja­lins­kui.

Tariame ačiū gies­mi­nin­kams ir jų va­do­vui A.Venc­lo­vai už gra­žius bal­sus, kai­mų at­sto­vams – už at­na­šas šv. Mi­šių me­tu.

Dė­ko­ja­me se­niū­nei Ra­mu­tei Did­va­lie­nei, jos pa­va­duo­to­jai Ri­tai Va­si­liaus­kie­nei, Ale­sei Jan­kaus­kie­nei, se­niū­ni­jos ir kai­mo bend­ruo­me­nės na­riams, or­ga­ni­za­vu­siems šią šven­tę.

Mus džiu­gi­no pro­gra­mą paį­vai­ri­nę mu­zi­kan­tai, ma­lo­niai ap­tar­na­vę pre­ky­bi­nin­kai, ska­nia sriu­ba vai­ši­nę „Svir­kal­nio“ me­džio­to­jų bū­re­lio na­riai ir kt.

Vi­sų me­tų no­mi­na­ci­jas ga­vu­sių­jų var­du dė­ko­ja­me Al­gio ir Ge­nu­tės Džer­mei­kų šei­mai už pa­ro­dy­tą kil­nu­mą, tau­rią šir­dį, už tai, kad mus, no­mi­nan­tus, nu­ste­bi­no neįp­ras­ta do­va­na: li­mu­zi­nu nu­ve­žė į iš­puo­se­lė­tą so­dy­bą ir dos­niai pa­vai­ši­no.

Taip pat dė­ko­ja­me Bam­bi­nių kai­mo su­si­ti­ki­mo da­ly­viams, su­si­rin­ku­siems pa­si­žiū­rė­ti fil­mo apie bran­gų sa­vo gim­tos že­mės kam­pe­lį.

Be Jū­sų, mie­lie­ji, ši šven­tė ne­bū­tų bu­vu­si to­kia įspū­din­ga.Onu­tė ir An­ta­nas

SA­VU­KAI­ČIAI

Užsk.4860


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Į griovius slydo mokinius vežiojantys autobusai
* Žemės ūkio konsultavimo tarnyba: klientų vis daugėja
* Kuriu verslą: kokią įmonės juridinę formą pasirinkti?
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar pažįstate emigrantų, svarstančių grįžti gyventi į Lietuvą?
Taip, ir ne vieną.
Tokių svarstymų negirdėjau.
Aš svarstau galimybę grįžti.
Pažįstu jau ir grįžusiųjų.Kalbos patarimai

Ar vartotinas žodis „magaryčios“?
Žodis „magaryčios“ yra arabiškos kilmės ( maharig – išlaidos), o į Lietuvą atkeliavo per rytų slavus. Tai tam tikrą susitarimą užtvirtinantis veiksmas, per kurį abi pusės išlenkia taurelę ar pan. Pvz.: Reikės statyti (arba duoti) magaryčių. DLKŽ šis žodis teikiamas su žyma šnek. (šnekamosios kalbos ž.). „Kalbos patarimų“ leidinyje jis vertinamas kaip vengtina vartoti svetimybė, vietoj kurios teikiami atitikmenys: 1. vaišės, išgertuvės; 2. priedas. Pvz.: Skolą grąžino su magaryčiomis (= su priedu ).


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2019 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas