„Santaka“ / Laikrodis atspindi žmogaus stilių ir pomėgius

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis


Orai Vilkaviškyje


Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą „Santakoje“.

Skelbimai svetainėje

Moteris, turinti patirties, ieško valytojos darbo. Tel. 8 699 29 968.
Galioja iki: 2024-04-21 14:44:23



Vieta ir darbo laikas



Redakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2005-03-25 15:34

Dalinkitės:  


Rita ir Remigijus Maladauskai pirkėjams pasiūlo įvairių firmų bei modelių laikrodžių, o jei pageidaujamų tuo metu neturi, pasirūpina pargabenti. Vasaros laiko įvedimo proga nuo kovo 26 iki balandžio 16 dienos verslininkai perkantiems laikrodžius taikys iki 10 procentų nuolaidas.

Romo ČĖPLOS nuotr.


Laikrodis atspindi žmogaus stilių ir pomėgius

Birutė NENĖNIENĖ


Kovo 27-osios naktį Lietuvoje septyniems mėnesiams bus įvestas vasaros laikas. Jis Vyriausybės nutarimu nuo 2003-ųjų pavasario įvedamas kasmet paskutinį kovo sekmadienį, trečią valandą nakties laikrodžio rodyklę pasukant viena valanda į priekį.

Ta proga užsukome į Vilkaviškio centre, J. Basanavičiaus aikštėje, jau penkerius metus veikiančią vienintelę rajone laikrodžių parduotuvę.

Asortimentas išties įspūdingas. Šiuo metu pirkėjams siūloma per pusę tūkstančio skirtingų rankinių laikrodžių, apie porą šimtų sieninių, stalo, žadintuvų ir kt. „Kartais pirkėjai, tik įžengę į vidų ir pamatę sieninių laikrodžių judančias rodykles, nusistebi, kaip mums galvos nesusisuka“, – pasakojo savininkas Remigijus Maladauskas. Tačiau dabar laiką rodo tik keletas, nes laikrodžius iš firmų gauna be baterijų, todėl palikti visus veikiančius būtų nuostolinga.

Dabar laikrodžių pilna visur – automobiliuose, kompiuteriuose, buities prietaisuose, mobiliuosiuose telefonuose... Bet laikrodžiai skiriami ne vien laikui rodyti.

„Tai ir aksesuaras – tiek moterims, tiek vyrams. Bute irgi smagu turėti laikrodį ant sienos ar pastatytą – dėl patogumo, be to ir puošmena, pritaikyta prie interjero, baldų“, – klientų paklausą žino verslininkas.



Tebeperkami žadintuvai – ir mechaniniai, ir į elektros tinklą įjungiami, kurių skaičiai matosi naktį. Kai kurie pirkėjai nori, kad laikrodžiai netiksėtų, todėl renkasi elektroninius. Rankinius vėlgi vieni renkasi kvarcinius, kiti įpratę prie mechaninių. Prekiaujama japonų firmų „Casio“, „Orient“, šveicarų – „Romanson“, yra pasirinkimas prancūziškų moteriškų puošnių laikrodukų, vokiškų pastatomų. Pirkėjų vertinami su natūralaus medžio korpusais, melodijomis. Yra ir „gudrių“, kurie skirtingai nuo mechaninių, nuo vakaro vienuoliktos iki ryto šeštos nemuša valandų.

Už kiek galima nusipirkti rankinį laikrodį? „Priklauso nuo skonio ir kišenės: nuo 40 iki 1200 litų, – aiškino R.Maladauskas. – Pas mus laikrodžiai kokybiški, duodama metų garantija.“ Dažnai pirkėjai išsirenka kainuojančius maždaug 100–200 litų, jaunos merginos dažniau nori pritaikyti prie drabužių stiliaus, gyvenimo būdo, metų laiko ir t.t.

Sieniniai perkamiausi maždaug už pusšimtį litų. Pirkėjai neretai sako, jog išsirinkti yra sunku vien dėl asortimento gausumo, dizaino įvairovės, todėl kartais, kol apsisprendžia, užsuka keletą kartų, prašo patarimo.

Savaime aišku, egzistuoja ir laikrodžių mados. Tačiau jų, pasak R.Maladausko, pas mus per daug nepasivaikysi, nes madingi laikrodžiai yra brangūs. Parveža tik vieną kitą, užsisakytą pagal katalogą. Brangesnius, madingus žmonės perka sau. Nekeičia jų kaip kojinių, bet įsigyja keletą – darbui, sportui ar pasipuošti. Dar savo pirkėjo laukia pats mažiausias, 12 mm korpusu, laikrodėlis. Įdomus japonų pagamintas, skirtas žvejui. Jame pagal Mėnulio fazes parodomas laikas, kada didžiausia tikimybė, jog kibs žuvys. Yra laikrodžių narams, alpinistams, sportininkams ir kito-kių.



Publikuota: 2005-03-25 15:34:32

Komentarai:





Jūs naršote standartinę svetainės versiją.
Perjungti į mobiliąją versiją?



Atgal į pradžios puslapį





Šiame numeryje

* Senieji maldos namai – ne vien tikinčiųjų rūpestis
* Sergantieji širdies nepakankamumu gaus papildomą gydymą
* Sesuo Lina: „Gyvas tikėjimas šeimą sujungia stipriais ryšiais“
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.






Apklausa


Kaip vertinate idėją keisti kelio ženklų dizainą?
Seniai reikėjo tą padaryti.
Tai būtų tik lėšų švaistymas.
Keiskime, kai bus atliekamų pinigų.
Man tai nerūpi.



Kalbos patarimai

Kuri forma taisyklinga: „paties“ ar „pačio“?
Pirmenybė teikiama įvardžio „pats“ kilmininkui „paties“. Vis dėlto forma „pačio“ klaida nėra laikoma, ji vertinama kaip šalutinis normos variantas, tinkantis laisviesiems stiliams, pvz.: Paties (pačio) pirmininko reikėtų paklausti. Teko sugrįžti prie to paties (pačio) nutarimų punkto.



Šūksniai



Nuorodos

Statistika



Hey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2024 Visos teisės saugomos. Svetainėje paskelbtą informaciją bei nuotraukas be „Santakos“ redakcijos sutikimo draudžiama naudoti kitose svetainėse arba platinti kuriuo nors kitu pavidalu.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai