„Santaka“ / Skatina paremti pilietiškumo simboliu tapusią moterį

santaka.info
Vilkaviškio krašto laikraštis

Orai Vilkaviškyje
Prenumeratos kaina 1 mėn. - 4,80 €!
Siūlykite temą

Fotografuokite, filmuokite ir atsiųskite mums savo medžiagą
Didesnes nei 10Mb dydžio bylas prašome siųsti per wetransfer.com.

Taip pat galite parašyti mums el. pašto adresu redakcija@santaka.info arba susisiekti tiesiogiai su mūsų žurnalistais.

Straipsnių paieška

Skelbimai

Internetu galite užsisakyti asmeninį skelbimą ne tik „Santakoje“, bet ir „Reklamos gide“.

Skelbimai svetainėje

Parduoda 1 t talpos konteinerį metaliniame rėme su išleidimo čiaupu ir jo prailginimu (45 Eur), tokį pat konteinerį be metalinio rėmo (15 Eur). Tinka vandeniui ar kurui laikyti. Gali atvežti. Tel.: 8 686 98 506, 8 686 98 503.
Galioja iki: 2018-09-29 09:19:34

Brangiai išsinuomotų žemės ūkio paskirties žemės. Tel. 8 624 12 402.
Galioja iki: 2018-09-30 10:57:07

Parduoda kiaulę skersti. Tel. 8 602 31 187.
Galioja iki: 2018-10-01 11:50:58Svečių knyga

Vieta ir darbo laikasRedakcijos darbo laikas:
Darbo dienomis - 8-17 val.
Pietų pertrauka - 12-13 val.

„Santaka“ / 2007-07-27 15:48

Dalinkitės:  


Skatina paremti pilietiškumo simboliu tapusią moterį

Ra­jo­no gy­ven­to­jai iš ži­niask­lai­dos tik­riau­siai daug gir­dė­jo apie vi­so­je Lie­tu­vo­je ge­rai ži­no­mą Kre­ke­na­vos gy­ven­to­ją Da­lią Bud­re­vi­čie­nę.

Ši mo­te­ris yra maž­daug prieš pu­sant­rų me­tų ki­lu­sio vo­ke­lių skan­da­lo ini­cia­to­rė. Apie Kre­ke­na­vos ag­ro­fir­mo­je (ten mo­te­ris dir­bo mė­sos sū­dy­to­ja) vo­ke­liuo­se mo­ka­mus at­ly­gi­ni­mus pra­bi­lu­si D.Bud­re­vi­čie­nė per pa­sta­rą­jį lai­ko­tar­pį pa­ty­rė ne­ma­žai pa­že­mi­ni­mo ir per­se­kio­ji­mo. Ji pra­ra­do dar­bą ir ga­li­my­bę dirb­ti, pa­ja­mas, ne­te­ko svei­ka­tos.

D.Bud­re­vi­čie­nei ne­te­kus dar­bo, šei­mai te­ko gy­ven­ti tik iš vy­ro in­va­li­du­mo pa­šal­pos ir mo­ters gau­na­mos be­dar­bio pa­šal­pos. Iš šios ne­di­de­lės su­mos rei­kė­jo iš­lai­ky­ti ne­pil­na­me­tę duk­rą, mo­kė­ti mo­kes­čius ir pan. Mo­te­ris sva­jo­jo pra­dė­ti sa­vo vers­lą, ta­čiau dėl teis­mų smar­kiai su­šlu­ba­vus svei­ka­tai D.Bud­re­vi­čie­nė jau ne­si­ry­žo im­ti ban­ko pa­sko­los.

Po pa­gar­sin­tos vo­ke­lių is­to­ri­jos mo­te­riai te­ko iš­gy­ven­ti dau­gu­mos žmo­nių pa­nie­ką, iš­girs­ti gra­si­ni­mų. Ta­čiau daug bu­vo ir to­kių, ku­rie ją pa­lai­kė.

Dau­ge­lis Lie­tu­vos gy­ven­to­jų D.Bud­re­vi­čie­nę ne­tgi va­di­no žmo­gaus tei­sių šauk­le. O ša­lies pre­zi­den­tas V.Adam­kus Vals­ty­bės die­nos pro­ga ją ap­do­va­no­jo or­di­no „Už nuo­pel­nus Lie­tu­vai“ me­da­liu.

Pas­ta­ro­sio­mis die­no­mis Lie­tu­vos dien­raš­čiai in­for­ma­vo apie tai, kad mo­te­rį pa­kir­to pa­vo­jin­ga li­ga. Šiuo me­tu D.Bud­re­vi­čie­nė gy­do­ma Vil­niaus San­ta­riš­kių kli­ni­ko­se. Jos būk­lė yra la­bai sun­ki, li­go­nė pri­jung­ta prie dirb­ti­nio kvė­pa­vi­mo apa­ra­to.

Dau­ge­lį ša­lies gy­ven­to­jų su­jau­di­no skau­dus šios mo­ters li­ki­mas. Tik­riau­siai nea­be­jin­gi tam ir mū­sų kraš­to žmo­nės.

Vil­ka­viš­kio ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius Si­gi­tas Kas­pa­rai­tis taip pat ati­da­rė są­skai­tą AB ban­ke „Han­sa­ban­kas“ Vil­ka­viš­kio klien­tų ap­tar­na­vi­mo cent­re Da­liai Bud­re­vi­čie­nei pa­rem­ti.

Administracijos di­rek­to­riaus žo­džiais ta­riant, „vi­so­je ša­ly­je yra la­bai daug žmo­nių, ku­riems rei­kia pa­ra­mos, ku­rie jos tik­rai ver­ti ir ku­riems bū­tų ga­li­ma pa­dė­ti. Ta­čiau ši mo­te­ris tos pa­ra­mos nu­si­pel­no ypač. Ji, at­sklei­du­si vo­ke­lių is­to­ri­ją, pa­de­monst­ra­vo iš­ties di­džiu­lę pi­lie­ti­nę drą­są. Tai tik­rai tu­rė­tų darb­da­vius pa­ska­tin­ti są­ži­nin­gai at­si­skai­ty­ti su sa­vo dar­buo­to­jais. Juk vi­si pui­kiai ži­no­me, kad tik skaid­rus mo­kes­čių mo­kė­ji­mas ga­li pa­di­din­ti sa­vi­val­dy­bių biu­dže­tus, kel­ti bend­rą vi­sos ša­lies eko­no­mi­nį ly­gį“.

Ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius S.Kas­pa­rai­tis no­rė­tų pa­kvies­ti vi­sus ge­ros va­lios ra­jo­no gy­ven­to­jus pri­si­dė­ti prie šios ini­cia­ty­vos ir į ati­da­ry­tą są­skai­tą D.Bud­re­vi­čie­nei rem­ti, pa­gal ga­li­my­bes, per­ves­ti lė­šų. Pats di­rek­to­rius į są­skai­tą jau per­ve­dė 1000 Lt.

Sąs­kai­tos nu­me­ris AB ban­ke „Han­sa­ban­kas“ – LT8673000 10102551467.

Pi­ni­gus per­ves­ti ga­li­ma iki spa­lio 1 die­nos. Vi­sos su­kaup­tos lė­šos bus per­ves­tos Da­liai Bud­re­vi­čie­nei.Dai­va JUŠ­KE­VI­ČIE­NĖ

Sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos

Bend­ro­jo sky­riaus vy­resn.

in­for­ma­ci­jos spe­cia­lis­tė


Komentarai:Atgal į pradžios puslapį

Šiame numeryje

* Popiežius Pranciškus palaimino Lietuvos žmones
* Vilkaviškio rajone nebelieka migracijos padalinio
* Vizito pas medikus mokestis drausmintų ir mažintų pacientų eiles
Laikraštis leidžiamas antradieniais
ir penktadieniais.


Apklausa


Ar kada nors esate nukentėjęs nuo vagių?
Taip, patyriau didelių nuostolių.
Niekada su vagystėmis nesusidūriau.
Nukentėjau nežymiai.
Esu apsidraudęs, todėl jaučiuosi saugiau.Kalbos patarimai

Ką kilnojo – gyrą ar svarstį?
Didelis metalinis rutulys su rankena jėgai ugdyti vadintinas svarsčiu. Taigi stipruoliai varžosi kilnodami svarstį, bet ne gyrą.


ŠūksniaiNuorodos

StatistikaHey.lt - Interneto reitingai


„Santakos laikraštis“

Uždaroji akcinė bendrovė
Vilniaus g. 23, Vilkaviškis.
Tel./faks. (8 342) 20 805.
E-paštas: redakcija@santaka.info

© 2005-2018 Visos teisės saugomos.

Rekvizitai

ISSN 2538-8533
Įmonės kodas - 185137471
PVM kodas - LT851374716
a/s LT184010040100020347

soc. tinklai


Svetainės programavimas ir dizainas